مهاجرت کاری آمریکا

موسسات کاریابی در آمریکا

شما هم با مطالعه نمودن مقاله موسسات کاریابی در آمریکا مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت  می توانید به اطلاعات جامعی در ابطه با کشور آمریکا به دست آورید.

مقامات ارشد در سطح مدیریت، یک شرکت آمریکایی این امکان را دارند تا در صورت نیاز برای استخدام نمودن افراد یک شرکت اقدام به جست جو کارمند اجرایی  نمایند،

هم چنین مقامات ذکر شده می توانند به عنوان یک سرپرست به کار خود ادامه دهند . یک موسسه کاریابی در آمریکا می تواند تحت یک قرارداد دارای ضمانت اقدام به استخدام کار کنان نماید و از یک مجموعه از کد های استانداردها برای شناسایی و قرار دادن کارگران در این مکان های قابل رویت استفاده کند.

بررسی موارد فعالیت موسسات کاریابی در آمریکا

در کشور آمریکا در زمانی که یک شرکت تنها نیاز به تعطیلات یا چندین ماه کار کردن دارد، از این گونه سازمان ها اقدام به استخدام کارمند می کنند. هم چنین آژانس های و موسسات کاریابی وجود دارند که برای استخدام کارکنان ماهر و بر اساس نوع قرار دارد موقت یا قرارداد دائم به فعالیت می پردازند.

هم چنین بعضی از کارفرمایان از کارکنان استخدام شده به عنوان استخدام موقت استفاده می نمایند ، به این معنی که این یک نوع از موقعیت موقت است، اما اگر کارمند و شرکت مناسب باشد، می تواند منجر به موقعیت دائمی شود.

بررسی مزیت های موسسات کاریابی در آمریکا

  • یک آژانس استخدامی در آمریکا می تواند برای کارکنان مشاغل خود ، اقدام به گرفتن بلیط برای ایاب و ذهاب در این کشور نماید در موسسات کاریابی در آمریکا شرایط استخدام عمومی به صورت رایگان می باشد
  • موسسات کاریابی در آمریکا به متقاضیان کار در این کشور  اجازه می دهد که از شرکت های مختلف و هم چنین صنایع مختلف استفاده کنند که این موضوع برای کسانی که به دنبال کار کوتاه مدت یا نیمه وقت هستند، بسیار عالی می باشد.
  • بسیاری از موسسات کاریابی و آژانس های استخدامی در این کشور اقدام به ارائه آموزش رایگان در انواع ابزارهای ایجاد مهارت، و برنامه های نرم افزاری و مهارت های رایانه ای می کنند. کسانی که از این مهارت ها استفاده می کنند می توانند سطح رزومه خود را افزایش دهند و در نهاین شانس خود را برای استخدام دن در این کشور بالا ببرند.

الزامات متقاضیان کار در کشور آمریکا

  • متقاضیان کار در آمریکا ملزم می باشند که به دنبال یک آژانس و موسسه کاریابی دراین کشور باشند که بر اساس مهارت های این اشخاص برآورده می شود. هم چنین اگر متقاضیان دارای یک پرونده قانونی نباشند، در این صورت می توانند که به آژانس متخصص در حوزه حقوقی مراجعه نمایند.
  •  این اشخاص برای آشنایی با وضعیت قانونی خود ملزم می باشند که به مطالعه بپردازند و کمی به اینترنت بروند تا ببینید که آیا آژانس قابل اعتماد است یا دارای شهرت خوبی هست یا خیر. هم چنین ممکن است این اشخاص بخواهند که در بیش از یک سازمان ثبت نام کنند تا شانس خود را برای استخدام شدن بیشتر کنند. اگرچه آژانس ها به طیف گسترده ای از مشاغل دسترسی دارند اما ممکن است مدتی طول بکشد تا متقاضی شغل مورد نظر خود را پیدا نماید.
  • متقاضیان کار در کشور آمریکا ملزم می باشند که اقدام به پر کردن یک فرم در خواست مربوط به خود و در نزد آژانس ها و موسسات کاریابی در این کشور نمایند.بنابراین شرکت مورد نظر بر اساس رزومه و توانایی های متقاضیان مهارت های خاصی می تواند اقدام به استخدام نماید.هنگامی که برخی از شرایط کاری با متقاضیان مطابقت دارد، در این صورت آژانس مربوطه از متقاضیان می خواهد که در مورد موقعیت خود توضیح دهند.
  • هنگامی که فرایند انتصاب متقاضیان تمام شود در این صورت ملزم می باشند که به صندوق آژانس مراجعه نموده و به شرح اهداف آینده خود بپردازند.

نحوه اداره موسسات کاریابی در آمریکا

آژانس های استخدام و موسسات کاریابی در آمریکا که به صورت خصوصی  اداره می شوند و تمامی هزینه های مربوط به خود را گاهی اوقات به استخدام برخی از متقاضیان می پردازند تا فرصت های شغلی فراوانی را برای آنها پیدا کنند.

لازم به ذکر می باشد که  یک سازمان معتبر نمی تواند تضمین کند که  متقاضیان می توانند برای در یافت یک شغل مناسب اقدام نمایند اما این کار برای پیدا کردن یک موقعیت شغلی مناسب می تواند مثمر ثمر باشد.

نحوه استخدام  موسسات کاریابی در آمریکا

انجمن کارگران آمریکایی تخمین می زنند که برای فرایند استخدام یک کارگر می تواند 7 تا 20 درصد از حقوق و دست مزد مربوط به هزینه را بپردازند واین مدت به میزان  30 تا 45 روز طول می کشد این امر می تواند برای برخی از شرکت ها مالیاتی باشد.
هنگامی که یک کسب و کار به یک فرد خاص نیاز دارد، می تواند فرایند استخدام را به وسیله یک  شرکت خدمات پرسنلی انجام دهد شرکت مذبور می تواند فرآیند جستجو را مدیریت می کند و کارمند را با مشاغل مربوط به خود مطابقت دهد.

پیدا کردن یک کار خوب و هم چنین یک کارمند خوب در کشور آمریکا کمی دشور می باشد چرا که در این کشور این امکان وجود دارد که برای یک شغل مناسب صدها متقاضی وجود دارد.

هم چنین پیدا نمودن یک کار مند مناسب می تواند کمی وقت گیر می باشد.به همین علت بسیاری از سازمان های استخدامی برای کاهش زمان روند استخدام از این موسسات استفاده می کنند.

انواع موسسات کاریابی در امریکا

به صورت کلی موسسات کاریابی در امریکا  به دو صورت عمومی و خصوصی اداره می شوند این موسسات که به کارگران و کارمندان برای پیش برد اهداف سازمانی  خود احتیاج پیدا می کنند.

موسسات دولتی:

یکی از موسسات کاریابی در آمریکا موسسات دولتی می باشند که تحت نظر وزارت کار ایالات متحده است به اشتغال می پردازند. این آژانس که به ارائه خدمات و ابزارهای شغلی مناسبی برای کارکنان خود از طریق منابع آنلاین و شبکه ای از دفاتر در سراسر کشور ارائه می دهند.

موسسات خصوصی:

آژانس های استخدام خصوصی نیز به کاریابی به ویژه در بخش خصوصی کمک می کنند. این آژانس های اشتغال در یکی از سه حوزه تخصص دارند که عبارتند از:

  • خدمات راجع به استخدام پرسنل
  • خدمات کارکنان که به نوعی به عنوان خدمات کمک موقت شناخته می شوند
  • خدمات راجع به شرکت های اجرایی

در صورتی که شما هم پس از مطالعه نمودن مقاله موسسات کاریابی در آمریکا علاقه مند به کسب نمودن اطلاعات بیشتری در مورد شرایط کاری در آمریکا شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به مقالاتی که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند نظیر (کار در آمریکا) و (کار ضمن تحصیل در آمریکا) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *