مهاجرت تحصیلی کره جنوبی

رشته مدیریت در کره جنوبی

رشته مدیریت در کره جنوبی

رشته مدیریت در کره جنوبی از رشته های مهم و ارزشمند تلقی می شود. در کره جنوبی بسیاری از شرکت ها، تجارت را مدیون مدیریت هستند. در کره جنوبی تجارت و مدیریت بسیار باهم مرتبط هستند و بسیار مهم است که یک مدیر توانایی و لیاقت زیادی از خود نشان دهد تا به منصب مدیریت نصب شود. رشته مدیریت در کره جنوبی رشته دانشگاهی است که در مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. در نظر داشته باشید تحصیل در کره جنوبی به زبان انگلیسی نیز میسر است. این کشور با اینکه در آسیا قرار دارد. اما به شدت مدرن و پیشرفته است. همین تکنولوژی و مدرنیته در دانشگاه ها و سیستم آموزشی نیز اشاعه دارد.

تدریس رشته مدیریت در کره جنوبی در چهارچوب آسیای جنوب شرقی قرار دارد. اما تأثیرات فرهنگ غربی بر آن بیشتر است. این رشته در خصوص رهبری و هدایت یک مجموعه و بررسی مشکلات و تجزیه و تحلیل موضعات می باشد. این رشته به موضوعات بین المللی و جهانی سازی تجارت نیز می پردازد. در کره جنوبی سلسله مراتب بسیار اهمیت دارد. همچنین در این کشور نوع جدیدی از سبک رهبری که مختص خود کره ای ها می باشد را تدریس می کنند. همچنین رشته مدیریت گرایش های جذابی در رشته مدیریت دارد. دانشگاه های کره جنوبی نیز رتبه های درخشانی در کره جنوبی و جهان دارند.

در جدول زیر بهترین دانشگاه های کره جنوبی را مشاهده می کنید:

نام دانشگاه رتبه در کره جنوبی رتبه در 2021
دانشگاه ملی سئول 1 37
موسسه پیشرفته علوم و فناوری کره (KAIST) 2 39
دانشگاه Sungkyunkwan 3 87
دانشگاه علم و صنعت پوهانگ (Postech) 4 77

تحصیل در کره جنوبی

یکی از محورهای اصلی که منجر به تحصیل در لیسانس در کره جنوبی می شود، آزمون توانایی اسکولاستیک کالج است که به پنج بخش زبان کره ای، ریاضی، انگلیسی، موضوعات انتخابی در علوم اجتماعی یا طبیعی و زبان های خارجی تقسیم شده است. برای پذیرش در دوره های کارشناسی در کره جنوبی نمره بالا در آزمون ورودی دانشگاه لازم است و این آزمون نیاز به مطالعه فشرده دارد. کره جنوبی همچنین فرصت بی نظیری را برای تکمیل آزمون کارشناسی در زمینه های زبان کره ای، زبان انگلیسی، مدیریت بازرگانی، حقوق، علوم کامپیوتر، اقتصاد خانگی، آموزش و پرستاری ارائه می دهد. چنین امتحاناتی ممکن است برای افرادی که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا هستند ارزشمند باشد.

نام کره جنوبی از گوریئو گرفته شده است، سلسله ای که در قرون وسطی حکومت می کرد. کره جنوبی اکنون یک لیبرال دموکراسی و یک قدرت اقتصادی قوی در منطقه محسوب می شود. از معتبرترین دانشگاه های معتبر در کره جنوبی می توان به دانشگاه ملی سئول که در بالاترین رتبه قرار دارد، و موسسه پیشرفته علوم و فناوری کره، دانشگاه یونسی و دانشگاه کره اشاره کرد. هر دانشگاه در کره جنوبی سیستم خاص خود را در وب سایت خود دارد که به دانشجویان آینده امکان می دهد برای برنامه های تحصیلات خود درخواست دهند و ثبت نام کنند. پس از انتخاب دانشگاه مد نظر خود به سایت دانشگاه مراجعه کنید تا در خصوص مدارک تخصصی لازم اطلاعات کسب کنید.

برخی از مدارک لازم برای تحصیل در کره جنوبی عبارتست از:

 • مدارک شناسایی
 • اسکن دیپلم
 • سوابق دوره های قبلی
 • اسکن گذرنامه یا شناسنامه
 • مدارک بورسیه یا بودجه
 • توصیه نامه
 • مدرک زبان انگلیسی

تحصیل رشته مدیریت در کره جنوبی

تحصیل رشته مدیریت در کره جنوبی

در رشته مدیریت در فضای کاری یک مدیر باید در خصوص پروژه ها هر مرحله را به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار دهن تا اطمینان حاصل شود که تمام خطرات ارزیابی و درک شده است. همچنین در خصوص کار در فضای مدیریتی کره جنوبی باید بدانید که زمان بندی و و زمان بسیار حائز اهمیت است. تسلط به زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها نیز برای کره ای ها بسیار مهم است. پس اگر شما بتوانید در این کشور به انگلیسی تحصیل کنید راحت تر نیز به فضای کاری دست پیدا خواهید کرد. در کره جنوبی دسترسی به تکنولوژی روز و آگاهی از آن نیز مهم است. پس در رشته مدیریت در کره جنوبی چند واحد به دانشجویان کار با نرم افزار را می آموزند.

برخی از مهارت های که یک مدیر باید در کره جنوبی داشته باشد عبارت است از:

 • تصمیم گیری قاطع
 • تسلط بر سبک های ارتباطی و مذاکره
 • تلاش و کوشش
 • آپدیت کردن علم خود و کارکنان
 • درک موقعیت های حساس
 • توجه به نیازهای کارمندان
 • رهبری تخصصی
 • استفاده از منابع انسانی در راستای اهداف
 • حسابداری نوین

تحصیل کارشناسی ارشد رشته مدیریت در کره جنوبی

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت در کره جنوبی به دروس خاص و عمیق تری در خصوص مدیریت می پردازد. می توان گفت اکثریت مدیران در کره جنوبی حداقل مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با مدیریت را دارند. در دانشگاه های کره جنوبی در خصوص مدیریت در سازمان و رهبری به دانشجویان آموزش ها تخصصی از طریق سخنرانی و آموزش و مباحثلت و کارهای تحقیقاتی داده می شود. نحوه مدیریت عملیات و پروژه های گروهی در کره جنوبی مهم است. هماهنگی افراد برای رسیدن به اهداف تعیین شده نیز از مراحل یک مدیریت موفق است که در دانشگاه تدریس می شود. کلاس های آکادمیک به دانشجویان رشته مدیریت چه در مقطع کارشناسی و چه در مقطع ارشد همه آنچه را که باید درباره راه اندازی یک شرکت یا دپارتمان یا کارآفرینی بدانند آموزش می دهند.

گرایش های ارشد مدیریت در کره جنوبی

در رشته مدیریت در کره جنوبی سبک های مذاکره و برنامه ریزی و و رهبری در بحران را می آموزید. برای اطمینان از مدیریت موفقیت آمیز فرهنگی در کره جنوبی، باید از پروتکل ها و تشریفات سختگیرانه ای که وجود دارد آگاه باشید. در تجارت مهم است که درجه ای از رسمیت حفظ شود. با همکار قدیمی و کسانی که در پست های ارشد هستند باید با احترام و احترام رفتار شود. این فرهنگی است که به سلسله مراتب احترام می گذارد. در کره جنوبی ، مانند سایر جوامع سلسله مراتبی، مدیران ممکن است تا حدودی نگرشی پدرانه نسبت به کارمندان خود داشته باشند. آنها ممکن است نگرانی برای کارمندان را نشان دهند که فراتر از محل کار و نگرانی های کاملاً حرفه ای است.

هزینه تحصیل رشته مدیریت در کره جنوبی

کره جنوبی یکی از کشورهای محبوب در میان جوانان است. زیرا در تحصیل در مقاطع مختلف کره جنوبی از بهترین مزایا در کنار وجود دانشگاه های معتبر با سیستم آموزشی استاندارد و استادان مجرب است. شرایط بورسیه تحصیلی در کره جنوبی نیز در کنار هزینه های زندگی و تحصیل مقرون به صرفه مهم است. همچنین فرصت های شغلی با درآمد مناسب که برای دانشجویان مهاجر وجود دارد در کره جنوبی به وفور یافت می شود. یک نکته جالب در مورد کره جنوبی این است که بین دانشجویان داخلی و دانشجویان بین المللی تفاوت قائل نمی شود. هر 2 دسته هزینه های یکسانی را پرداخت می کنند. برای اکثر برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد، هزینه ها از 1000$ الی 1500$ (دلار) شروع می شود و می تواند به 21000$ (دلار) در هر ترم برسد. برای مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *