مهاجرت به کشور ایرلند

درباره ایرلند

درباره ایرلند

در مقاله ای که پیش روی شما قرار گرفته، درباره ایرلند اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. این مقاله به بررسی این موضوع می پردازد. ایرلند یک جزیره بسیار زیبا در اقیانوس اطلس شمالی می باشد. این کشور از سوی دریای ایرلند از سمت شمال و از سمت شرق از سوی کانال سنت جرج جدا شده است. تمامی اطلاعات ذکر شده در این مقاله توسط کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مورد بررسی و تحقیقات دقیق قرار گرفته است. این کشور دومین جزیره بزرگ بریتانیا، سومین جزیره بزرگ در اروپا می باشد.

اطلاعاتی درباره ایرلند

این کشور که با نام رسمی ایرلند در میان عموم شناخته شده است، حدود پنج ششم جزیره اقیانوس شمالی را بر در می گیرد. جمعیت این کشور در سال 2011 میلادی به حدود 6.6 میلیون نفر رسیده است، که پس از کشور انگلیس دومین جزیره پر جمعیت اروپایی محسوب می شود. طبق آمار اطلاعاتی به دست آمده در این کشور حدود 4.8 میلیون نفر در جمهوری این کشور و حدود 1.8 میلیون نفر تنها در شمال این کشور زندگی می کنند. در خصوص بررسی این کشور از لحاظ جغرافیایی، کشوری است با کوه های نسبتا مرتفع که دشت مرکزی را فرا گرفته اند. هم چنین این کشور دارای چندین رودخانه بزرگ می باشد که برای کشتیرانی مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل صنعت کشتیرانی نیز در این کشور با پیشرفت به سزایی همراه بوده است.

اطلاعات مفیدی که در باب این کشور مورد توجه شما قرار خواهد گرفت در جدول زیر شرح داده شده است:

پارامتر شرح
موقعیت جغرافیایی اروپای شمال غربی
ارز رایج € (یورو)
پایتخت دوبلین
زبان رسمی انگلیسی، اسکاتلندی، شلتا و ایرلندی

درباره تحصیل در ایرلند

این کشور اروپایی در سال های اخیر در خصوص اعزام دانشجو و تحصیل در مقاطع مختلف دانشجو می پذیرد. سطح علمی دانشگاه های این کشور نسبتا مناسب می باشد. هزینه تحصیل در این کشور برای متقاضیان مقیم این کشور و هم چنین متقاضیانی که از سایر کشورهای اروپایی و سوئیس برای تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه های دولتی اقدام می نمایند، رایگان می باشد. روش تحصیلی نوین ارائه شده در این کشور با هدف “هزینه تحصیل رایگان” مزایایی را به همراه خواهد داشت. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور با پرداخت شهریه دانشگاهی بین 3000€ تا 30000€ (یورو) سالیانه می باشد. هزینه تحصیل در رشته های مدیریت و پزشکی در این کشور از سایر رشته ها بسیار بیشتر است.

به طور کلی هزینه تحصیل در این کشور در 3 مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در جدول زیر بررسی شده است:

مقطع تحصیلی شهریه به یورو
کارشناسی 9850€
کارشناسی ارشد 9950€

درباره کار در ایرلند

درباره کار در ایرلند

جهت مهاجرت به کشورهای اروپایی از طریق کار، در وهله اول متقاضیان بین المللی می باید رزومه کاری مناسب و حرفه ای به کارفرمایان معتبر این کشور ارسال نمایند، تا در صورت تایید به اجازه ورود به این کشور دست یابند. اقدام بعدی جهت ورود به این کشور داشتن ویزای کاری این کشور خواهد بود که تنها با داشتن پیشنهاد کاری معتبر میسر خواهد بود. مصاحبه با کارفرمایان معتبر در این کشور از طریق مصاحبه آنلاین امکان پذیر می باشد. در کشورهای اروپایی نظیر کشور مذکور سالانه لیست مشاغل مورد نیاز اعلام خواهد شد، تا بدین وسیله متقاضیان بین المللی در صورت دارا بودن شرایط و ارائه مدارک معتبر بتوانند برای مهاجرت کاری به این کشور اقدام نمایند.

میانگین دستمزد ملی در این کشور حدود 10.10€ (یورو) در هر ساعت کاری مفید است. با توجه به درآمد خود در این کشور ملزم به پرداخت مالیات نیز خواهید بود. در این باب مطالعه مقاله کار در ایرلند به شما پیشنهاد داده می شود.

در این کشور حدود 9 روز به عنوان تعطیلات رسمی شناخته می شوند که عبارتند از:

  • اولین روز سال نو میلادی (1 ژانویه)
  • روز سنت پاتریک (17 مارس)
  • روز دوشنبه به عنوان روز عید پاک
  • اولین دوشنبه در ماه های میلادی مه، ژوئن و آگوست
  • آخرین دوشنبه در ماه اکتبر
  • روز کریسمس (25 دسامبر)
  • روز سنت استفان(26 دسامبر)

زندگی در ایرلند

این کشور یکی از گران ترین کشورهای اروپایی می باشد. متقاضیان برای تحصیل یا کار در این کشور می باید در ابتدا از هزینه های زندگی در این کشور آگاهی کامل کسب کنند. نسبت به سایر کشور های اروپایی حدود 25% بیشتر است. طبق اطلاعات به دست آمده در سال 2012 میلادی هزینه زندگی در پایتخت این کشور، دوبلین، حدود 50% با افزایش نرخ رو به رو بوده است. اصلی ترین هزینه در این کشور مربوط به اجاره آپارتمان می باشد. اطلاعات جامع در باب هزینه زندگی در ایرلند در لینک مربوطه برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در جدول زیر هزینه های اجاره آپارتمان در این کشور طبقه بندی شده است:

نوع آپارتمان هزینه ها به یورو
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 1.167.03€
آپارتمان 1 خوابه خارج از مرکز شهر 97226€

بررسی حقایق جالب درباره ایرلند

هر یک از کشور های اروپایی ناگفته ها و حقایقی را درباره خود بر جای گذاشته اند. همین موضوع موجب تمایز بسیاری از کشور های اروپایی با یک دیگر شده است. یکی از موضوعات مورد توجه در این کشور زبان رسمی این کشور است، بسیاری از افراد ادعا می کنند که زبان رسمی و عمومی در این کشور انگلیسی بوده و اکثر افراد به گویش زبان انگلیسی در این کشور می پردازند. در صورتی که زبان رسمی و رایج این کشور ایرلندی می باشد. نکته بعدی در باب خصوصیات بارز مردم این کشور زندگی در خارج از شهرهای بزرگ است.

چند نمونه دیگر از حقایق بارز این کشور به شرح زیر خواهد بود:

حقایق بارز ایرلند

در مقاله فوق کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این کشور را از جهات مختلف مورد بررسی های علمی دقیقی قرار داده اند. برای مهاجرت به این کشور از لحاظ تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خرید ملک می توانید با مشاورین ماهر و مجرب ما تماس حاصل فرمائید. بی شک پس از بررسی های لازم در خصوص شرایط کنونی شما بهترین روش برای مهاجرت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. درباره ایرلند مقالاتی در سایت رسمی ما مانند 10 شل پردرآمد در ایرلند نشر داده شده است. با مطالعه مقاله های ذکر شده آگاهی لازم در خصوص این کشور را کسب خواهید نمود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *