انگلستان

دانشگاه شفیلد

دانشگاه شفیلد

آیا می خواهید برای ادامه ی تحصیل به دانشگاه شفیلد بروید؟ آیا هدف شما فارق التحصیل شدن از دانشگاه شفیلد می باشد؟ در مورد این دانشگاه که در انگلستان واقع شده چقدر آگاهی دارید ؟ درباره ی شهر شفیلد چه چیز هایی می دانید؟ آیا دانشگاه شهر شفیلد دانشگاه معتبری می باشد؟

آیا در سطح جهانی است؟ آیا استاندارد های لازم را دارد؟ شرایط ورود به این دانشگاه چه می باشد؟ چطور می توانید به این دانشگاه راه پیدا کنید؟ دانشگاه شفیلد چند نوع دانشکده دارد؟

در دانشکده های شفیلد چه رشته هایی درس داده می شود؟ آیا فارق التحصیلان دانشگاه شفیلد قادر به ورود به حوزه ی کاری انگلستان و یا حوزه ی کاری جهانی می باشند؟ آیا معدل تحصیلی شما در ورود به دانشگاه شفیلد تاثیری دارد؟ گرفتن گواهی برای تحصیل در دوره فوق لیسانس در دانشگاه شفیل به چه صورت می باشد؟

برای کسب اطلاعات کافی درباره ی دانشگاه شفیلد، رشته های آن، دانشکده های دانشگاه شفیلد و اطلاعاتی در مورد شهر شفیلد با ما همراه باشید.

دانشگاه شفیلد یک دانشگاه دولتی تحقیقاتی می باشد که در شفیلد واقع شده است که در سال 1905 ساخته شد. این دانشگاه به دلیل داشتن شرایط بسیار خوب برای تدریس و کیفیت بالای پشتیبانی از بهترین دانشگاه های جهان می باشد.

انواع دانشکده های دانشگاه شفیلد عبارتند از :

دانشکده علوم و هنر انسانی

دانشکده علوم

دانشکده مهندسی

دانشکده علوم اجتماعی

دانشکده پزشکی، دندان پزشکی و بهداشت

دانشکده دانشجویان خارجی

انواع رشته های دانشگاه شفیلد عبارتند از :

حسابداری مالی و مدیریت

مهندسی معماری، برق، کامپیوتر و …

حقوق

روانشناسی

فلسفه

الهیات

اقتصاد

مطالعات شهری

شهریه

شهریه سالانه این دانشگاه برای دانشجو های بین المللی دوره لیسانس نه هزار پوند می باشد.

همچنین دانشجو های فوق لیسانس برای رزرو جا باید هزار پوند به عنوان پیش پرداخت به دانشگاه پرداخت کنند. این مبلغ بستگی به رشته های مختلف دارد و قابل تغییر می باشد.

هزینه خوابگاه های بیرون و داخل از دانشگاه شفیلد از 4 هزار پوند شروع می شود و تا شش هزار و پانصد پوند ادامه دارد. این قیمت ها بستگی به زمان سکونت تحصیلی دانشجو در این خوابگاه ها دارد.

مخارج زندگی در شفیلد

با اینکه شفیلد از بزرگترین شهر های انگلیس می باشد اما مخارج کمی را به همراه خود دارد. مخارج سالانه سکونت دانشجویی در شفیلد جدا از مخارج خوابگاه به چهار هزار پوند می رسد.

بورسیه

دانشگاه شفیلد با در نظر گرفتن محل سکونت، دوره و سال درسی، رشته ی مورد نظر و غیره به دانشجویان خود در مخارج کمک و پشتیبانی می کند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش در دانشگاه شفیلد

 

ریز نمرات دوره کارشناسی و نامه فارغ از تحصیل

دو عدد معرفی نامه از طرف اساتید شما از دانشگاه محل تحصیل- اگر شما برای بیش از ۲ سال که فارغ شده اید یک معرفی نامه دانشگاهی و یک معرفی نامه کاری کفایت میکند

مدرک زبان آیلتس

نامه ای برای دلیل انتخاب رشته ی تحصیلی و دانشگاه

نوشتن پرونده سوابق تحصیلی و کاری

فرستادن مدارک تحصیلی

لازم به ذکر است که همه ی مدارک شما باید به زبان انگلیسی ترجمه شود.

با داشتن طرح و برنامه ای مناسب برای ورود به دانشگاه شفیلد و درس خواندن در این دانشگاه و همچنین شرایط سکونت در شهر شفیل می توانید با تلاش و اراده ی خود به موفقیت برسید.

 

 

 

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *