مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

برای اخذ اقامت بریتانیا ر می توان از طریق ثبت شرکت در انگلستان اقدام نمود. البته ثبت شرکت علاوه بر اخذ اقامت مزایای کاربردی دیگری هم دارد. این کشور مقام چهارم را در بین اقتصاد های بزرگ جهان دارد. علت این امر مرکزیت انجام امور بازرگانی و نیز آسان بودن قوانین این کشور نسبت به سایر کشورها می باشد.

منظور از این قوانین آسان، قوانین حقوقی مربوط به ثبت شرکت در این کشور می باشد. به همین سبب کشور انگلیس برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. البته این موضوع نیز باعث گردیده است تا این کشور مستعد سرمایه گذاری شود. تا حدی که 90% شرکت های بزرگ در این کشور شعبه دارند.

دولت بریتانیا سعی نموده با تدوین فعالیت های سرمایه گذاری و حفظ ساختار اقتصادی خدماتی ارائه نماید. این خدمات برای ایجاد شرایط مناسب برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد. این کشور دارای سیستم اقتصادی کسب و کار آزاد می باشد که مبنای جذب فعالان اقتصادی به این کشور است. متخصصان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اطلاعاتی در این باب در اختیار شما قرار خواهند داد.

فرآیند ثبت شرکت در انگلستان

فرآیندی که برای ثبت شرکت انجام می شود شامل مراحل زیر می باشد:

 • تعیین نام شرکت (نام منتخب نباید قبلا ثبت شده باشد.)
 • بعد از اخذ استعلام های قانونی در صورت قبول شرایط محرز و معین ثبت شرکت آغاز می شود.
 • فراهم نمودن اسناد لازم
 • تعیین نوع شرکت
 • تعیین سرمایه شرکت
 • تعیین اعضای شرکت
 • تعیین آدرس معتبر و رسمی شرکت
 • صدور مهر مربوط به شرکت
 • اخذ تاییدیه از مرجع ثبت شرکت
 • استخدام وکیل یا نماینده (در صورت غیر حضوری بودن)

ویژگی های ثبت شرکت در انگلستان

فرآیند ثبت شرکت بسیار سریع و آسان می باشد. مخارج ثبت شرکت بسیار کم می باشد و برای ثبت شرکت الزامی سفر به انگلستان الزامی نمی باشد. ثبت شرکت فقط با 1 نفر هم امکان پذیر است. برای ثبت شرکت اقامت و اسکان در این کشور الزامی نمی باشد. بدون انجام فعالیت های تجاری و بدون مراجعه حضوری می توان برای ثبت شرکت در این کشور اقدام نمود. در صورت نداشتن تجارت در این کشور باز هم قادر به ثبت شرکت خواهید بود. مالیاتی بر درآمد در این کشور برای شرکت ها تقریبا کم و در حدود 23% می باشد. ثبت شرکت باعث بین المللی شدن شرکت می شود.

 

انواع شرکت های قابل ثبت در انگلستان

انواع ثبت شرکت در انگلستان به شرح زیر می باشد:

نوع شرکت شرح
شرکت سهامی عام حداقل سرمایه لازم برای ثبت این شرکت 5000£ (پوند) می باشد. 25% این مقدار باید در زمان ثبت شرکت پرداخت گردد.
شرکت با مسئولیت محدود ثبت این نوع شرکت در انگلستان شهرت و پرطرفدار می باشد. ثبت این شرکت با یک نفر و با حداقل سرمایه امکان پذیر می باشد.
نماینده یک شرکت خارجی شعبه های این شرکت الزاما باید ثبت دولتی شوند. مسئولیت کلیه بدهی ها و هزینه های نماینده در کشور انگلستان بر عهده شرکت اصلی (مادر) می باشد.
همکاری با مسئولیت محدود شرکت از این نوع تقریبا مدل جدیدی برای ثبت شرکت در انگلستان است که طرفدار زیادی هم ندارد. در این نوع شرکت باید تمام مشخصات 2 طرف قرارداد به طور کامل ثبت گردد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت انگلستان

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت انگلستان

مهم ترین مدارک به شرح زیر می باشد:

 • اسکن گذرنامه سهام داران
 • ترجمه رسمی شناسنامه (درصورت عدم وجود گذرنامه)
 • ترجمه مدارک مورد نیاز مانند ترجمه رسمی یکی از قبوض دولتی ( قبض آب ،برق، تلفن همراه و غیره)
 • تایید رسمی این مدارک
 • پرداخت هزینه های لازم

پس از ثبت شرکت با فرآیند و مدارک ذکر شده در بالا می توان برای گرفتن اقامت انگلستان اقدام نمود. این اقدام تا کمتر از 1 سال امکان پذیر خواهد بود. با اخذ این نوع ویزا می توان از حقوق شهروندی این کشور نظیر خدمات درمانی و آموزش رایگان بهره مند گردید. از طریق ثبت شرکت می توان اقامت انگلستان را در مدت کوتاهی تری نسبت به سایر راه ها به دست آورد. با توجه به مسائل عنوان شده در این مقاله ثبت شرکت مزایای بسیار زیادی دارد. ثبت شرکت برای موارد بسیاری کاربرد دارد. برای آگاهی بیشتر این کاربردها مانند مهاجرت به انگلستان با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ارتباط برقرار نمایید. نویسندگان ما در این باب اطلاعات جامع و پیشنهادهای بسیار عالی به شما ارائه خواهد داد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *