مهاجرت سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات

سرمایه گذاری در امارات یکی از بهترین و امن ترین روش هایی میباشد که هر ساله متقاضیان زیادی برای مهاجران و متقاضیان زیادی برای ورود به خاک این کشور از آن استفاده میکنند و لازم به ذکر است که در سال های اخیر تعداد مهاجرت سرمایه گذاران به دبی و سایر شهر های امارات متحده عربی به صورت چشمگیری افزایش یافته است؛ اما شما عزیزان باید در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در امارات نیاز به داشتن سرمایه کافی و همچنین اطلاعات کافی درباره سرمایه گذاری در امارات کسب کنند و هموطنان گرامی میتوانند برای مطلع شدن از شرایط سرمایه گذاری در امارات و مهاجرت به این کشور با مشاورین و کارشناسان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت در تماس باشند.

امارات متحده عربی یکی از کشور های حوزه اتحادیه اروپا می باشد که در سال های اخیر پیشرفت های زیادی در زمینه های مختلف داشته است و لازم به ذکر است که واحد پول این کشور درهم میباشد.

بیش از نود و هفت درصد مردم امارات متحده عربی پیرو دین اسلام می باشند و ملیت مردم این کشور نیز عربی می باشد و لازم به ذکر است که مهاجرانی که برای کار، تحصیل یا سرمایه گذاری وارد خاک این کشور می شوند، در اکثر مواقع موفق به دریافت اقامت این کشور نمی شوند و تنها می توانند مدت اعتبار روادید و مجوز خود را تمدید کنند.

متخصصان ما با تهیه این نوشتار سعی دارند تا شما را از شرایط سرمایه گذاری در امارات آگاه سازند.

شرایط سرمایه گذاری در امارات

طبق آمار موسسه های معتبر، امارات متحده عربی از جمله کشور هایی می باشد که هر ساله متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری به آن مهاجرت می کنند و شایان ذکر است که این امارات آماده ی جذب سرمایه گذاران می باشد و یکی از رایج ترین سرمایه گذاری هایی که در امارات انجام می شود، سرمایه گذاری در دبی می باشد.

در سال دو هزار و پانزده میلادی، در شهر دبی بیش از سیزده میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است و لازم به ذکر است که اکثر  این سرمایه گذاری را در مواردی چون آب، تولید برق و هیدروکربن بوده است.

شهر دبی بهترین شهر برای سرمایه گذاری در امارات می باشد و متقاضیان از سراسر دنیا می توانند برای کارآفرینی در امارات به این کشور عربی مهاجرت کنند.

متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در امارات را دارند باید در نظر داشته باشند که برای سرمایه گذاری در امارات می توانند یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

  • تاسیس کمپانی خارجی در امارات متحده عربی.
  • تاسیس کمپانی مستقل در امارات متحده عربی.
  • تاسیس کمپانی سهامی عام در امارات متحده عربی.
  • سرمایه گذاری در امارات متحده عربی با کسب مجوز های خاص.
  • سرمایه گذاری در امارات متحده عربی با خرید املاک.

متخصصان و کارشناسان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت به تمامی متقاضیانی که قصد دارند در امارات متحده عربی سرمایه گذاری کنند، توصیه می کنند که سرمایه گذاری در امارات در شهر دبی باعث توسعه ی کسب و کار و پیشرفت آن ها می شود.

تاسیس کمپانی خارجی

هر ساله کمپانی های زیادی در امارات متحده عربی و دبی تاسیس می شوند؛ برای مثال در کمپانی هایی چون توتال، فدکس، سیتی بانک، بوئینک و کمپانی های بزرگی از این قبیل در کشور امارات تاسیس می شوند و تاسیس کمپانی خارجی در امارات از طریف سرمایه گذاران تضمین شده می باشد و لازم به ذکر است که اکثر سرمایه گذاری ها در زمینه های منابع نفتی، هیدروکربنی و همچنین تجارت می باشد.

به طور کلی از رایج ترین روش های تاسیس کمپانی در امارات و شهر دبی، تاسیس کمپانی هایی می باشد که دارای مسئولیت محدود و لیمیتد می باشند؛ زیرا مدیریت و حفاظت از این کمپانی های بسیار ساده می باشد و لازم به ذکر است که تاسیس این کمپانی های بسیار ساده و تضمین شده می باشد.

تاسیس کمپانی مستقل

تاسیس کمپانی های مستقل نیز دارای موارد مثبت بسیار زیادی می باشد و متقضیانی که قصد دارند به طور مستقل در کشور امارات و بخصوص شهر دبی اقدام به تاسیس کمپانی کنند، باید در نظر داشته باشند که این روش از سرمایه گذاری نیز تضمین شده می باشد.

تاسیس کمپانی سهامی عام

برای تاسیس کمپانی های سهامی عام سرمایه گذاران خارجی باید در نظر داشته باشند که میزان سرمایه و سهام کمپانی باید کم تر از چهل و نه درصد باشد و لازم به ذکر است که اعلام میزان سود در امارات متحده عربی امری ضروری نمی باشد.

کسب مجوز های خاص در امارات

این روش از سرمایه گذاری در امارات برای متقاضیانی می باشد که می خواهند در بخش هایی چون بیمه و یا بانک داری سرمایه گذاری کنند و لازم به ذکر است که برای سرمایه گذاری در موارد ذکر شده متقاضیان باید مجوز رسمی و قانونی کسب کنند.

برای سرمایه گذاری در زمینه های زیر نیز کسب مجوز الزامی و ضروری می باشد:

  • بهداشت.
  • حمل و نقل (دریایی).
  • آموزش و پرورش.
  • رسانه و ارتباطات.

جهت مطلع شدن از شرایط و راه های مهاجرت به امارات متحده عربی می توانید با مقاله ی مهاجرت به امارات مراجعه کنید.

خرید املاک در امارات

یکی دیگر از راه هایی که می توانید برای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی آن را انتخاب کنید، خرید ملک دراین کشور می باشد. به یاد داشته باشید که سرمایه گذارانی که قصد دارند با خرید ملک در کشور امارات و همچنین شهر دبی سرمایه گذاری کنند، تنها می توانند با کسب مجوز بلند مدت این کار را انجام دهند و هیچ یک از متقاضیان خارجی نمی توانند به صورت دائمی مالک یک ساختمان یا ملک در کشور امارات شوند.

شایان ذکر است که برای ساختن ملک و یا خرید ملک حداقل سرمایه مورد نیاز یک میلیون درهم می باشد که این مبلغ تقریبا دویست و هفتاد و سه هزار دلار می باشد.

چرا دبی؟

شهر دبی از بهترین شهر های امارات متحده عربی برای سرمایه گذاری می باشد زیرا بیش از پانزده پیش نویس قوانین برای رسیدگی به مسائل و مشکلاتی که در زمینه های سرمایه گذاری پیش می آید نوشته شده است و لازم به ذکر است که دولت امارات نیز آماده ی جذب سرمایه گذاران خارجی می باشد و از تمامی سرمایه گذاران حمایت می کند.

در امارات متحده عربی برنامه ای وجود دارد تا متقاضیان و سرمایه گذاران بتوانند با داشتن شرایط مورد نیاز، اقدام به کسب وام برای سرمایه گذاری کنند و در نظر داشته باشید که دولت امرات قصد دارد تا صادرات کشور خود را ترویج دهد.

هزینه های تاسیس کمپانی در امارات و در شهر دبی از ده هزار دلار شروع می شود و متقاضیانی که می خواهند در کشور امارات اقدام به تاسیس کمپاتی کنند حتما باید این مورد را در نظر داشته باشند.

معمولا گواهی اقامت برای متقاضیان خارجی به مدت سه سال صادر می شود و متقاضیان می توانند بعد از سه سال اقامت خود را تمدید کنند و لازم به ذکر است که هیچ کدام از مهاجران خارجی نمی توانند به صورت دائمی مقیم امارات شوند.

یکی از مزایای سرمایه گذاری در دبی، عدم وجود گمرکی بر واردات در مناطق آزاد می باشد و به یاد داشته باشید که متقاضیان و سرمایه گذاران خارجی می توانند بدون شراکت با سرمایه گذاران خارجی، اقدام به تاسیس کمپانی در امارات کنند.

 

کلام پایانی

سرمایه گذاری در امارات همراه با مزایای زیادی می باشد و از امن ترین روش های ورود به خاک این کشور محسوب می شود. در صورتی که شما عزیزان مایل به مهاجرت به امارات و سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در کشور امارات هستید، می توانید انجام امور پرونده ی خود را به کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت بسپارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *