مهاجرت کاری امارات

کار در امارات

کار در امارات از جمله روش های موفقیت آمیز مهاجرت و دریافت نمودن حق اقامت این کشور  می باشد در صورتی که شما هم علاقهمن به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع کار در امارات در امارات می باشید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات کاملی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

کار در این کشور  برای افرادی که از تخصص بالایی برخوردار می باشند می تواند یک هدف جذاب و مطلوب محسوب شود.ایرانیانی که برای کار وارد این کشور می شوند ملزم به پشت سر گذاشتن شرایط سختی  می باشند که تنها افراد متخصص در کار خود ، افراد مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی افاد مسلط به زبان عربی از پس  این شرایط برخواهند آمد. و صرفا به ببه همراه داشتن یک مدرک لیسانس نمی‌تواند تضمینی خوبی برای پیداکردن کار در این کشور باشد.

لازم به ذکر می باشد که با موفقیت در پیدا کردن کار در یکی از ثروت مند ترین و غنی‌ترین کشورهای جهان می‌تواند به یکی از شیرین‌ترین تجربه‌های زندگی اشخاص متقاضی کار در این کشور تبدیل شود اما با توجه به اینکه هزینه زندگی در  این کشور بالاست این اشخاص باید به دنبال یک کار  با درآمد مناسب و بالا  باشند،  به این علت که  در صورذت موفقیت در پیدا کردن  یک شغل ساده و کم درآمد و  باتوجه به میزان هزینه‌های بالای زندگی در  این کشور می توان گفت که این نوه اشخاص ملزم می باشند که نزدیک به ۷۰ درصد حقوق   مختص به خود را صرف مخارج روزانه خود  نمایند.

فرایند در یافت نمودن مجوز کار در امارات

مهمترین اقدم برای شروع کار در امارات پیداکردن یک کارفرمای اماراتی  می باشد ودر مرحله بعد با موفقیت در یافتن شغل در  این کشور این امکان را خواهند داشت  که برای در یافت ویزای کار در امارات اقدام نمایند. در این صورت به هیچ عنوان نمی‌توانند برای دریافت ویزای کار  این کشور اقدام نمایند و در مرحله بعد به  این کشور سفر  نمایندو به دنبال کار مورد نظر خود باشند در واقع کارفرمای  این اشخاص باید برای اخذ ویزای کار  امارات اقدام  نمایند و خود این اشخاص  نمی‌توانند شخصا برای دریافت  این نوع از اقدام نمایند.

روش های کاریابی در امارات

اشخاص متقاضی کار در امارات ازدو  روش می‌توانند در این کشور به دنبال کار باشند. در یکی از این روش ها چنان چه این اشخاص دارای دوست یا آشنایی در  این کشور باشند می‌توانند برای این اشخاص  در این  کشور کار پیدا  نمایند، که در این روش این اشخاص باید بسیار خوش شانس  باشند ، و در غیراین صورت باید اقدام به انجام دادن روش دیگر نمایند که عبارتست از روش ارسال نمودن رزومه به سایت‌های کاریابی این کشور  که اکثر متقاضیان کار در این کشور انجام می‌دهند  در ادامه مقاله به معرفی برخی از معتبر ترین سایت های کاریابی در این کشور خواهیم پرداخت.

معرفی معتبر ترین سایت‌های کاریابی امارات

از جمله دارای اعتبار ترین سایت های موسسات کاریابی در این کشور عبارتند از:

  • ae سایت موسسه کاریابی
  • net سایت موسسه کاریابی
  • dubizzle.com سایت موسسه کاریابی
  • com سایت موسسه کاریابی

اشخاص متقاضی کار در امارات می‌توانند در این سایت‌ها با توجه به میزان سطح تحصیلات، سطح دانش و میزان سابقه کاری  مختص به خود به دنبال کارفرمایی باشند که دارای تابعیت این کشور باشد باشند و یا این که رزومه خود را برای کارفرمایان مرتبط بفرستند تا در صورت پذیرش با  این اشخاص تماس  گرفته شود.

وضعیت کار در امارات مختص ایرانیان

با توجه به این که کارفرمایان این کشور  دارای تمایل بیشتری برای استخدام  اشخاصی می باشند که دارای تابعیت کشور های عضو قاره اروپا یا کشور های عضو قاره آمریکا می باشند منجر به سخت شدن شرایط کار برای هم وطنان ما در این  کشور می شود مگر آنکه  اشخاص متقاضی کار در این کشور در زمینه شغلی خود دارای تخصص بالایی باشند و هم چنین موفق شوند که سابقه کاری خوبی را از خود ارائه دهند. به  صورتی که منجر شود که  شخص کارفرما تمایل بیشتری  در راستای استخدام  نمودن این اشخاص  نسبت به سایر کشور های ذکر شده داسته باشد.

وضعیت شغل کارگری در کشور امارات

اشخاص متقاضی کار در  این کشور به هیچ عنوان نباید این چنین فکر نماین که این گونه مشاغل مناسب آنها نخواهد بود نخواهد بود و نکته دوم دررابطه با این موضوع این می باشد کارفرمایان موجود در  این کشور برای استخدام نمودن کارگرانی که دارای تابعیت  هندی باشند علاقه دارند که اصلی ترین دلیل آن ها میزان حقوق پایین و هم چنین تسلط این هنوع از کارگران به زبان انگلیسی می‌باشد. پس این اشخاص ملزم می باشند که به امید به دست آوردن از این دست کارها رویای سفر به این کشور را در سر نداشته باشند.

بررسی میزان درآمد انواع مشاغل کشور امارات

در جدول زیر به بررسی میزان دست مزد و حقوق برخی از مشاغل موجود در این کشور پرداخته‌ایم. لازم به ذکر است که اعداد و ارقام ذکر شده تماما از اینترنت گردآوری شده و به هیچ وجه مورد به هیچ تایید یا رد مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نمی باشد.

                      اشخاص متقاضی کار در امارات                             میانگین حقوق شغل معمولی

 

                                فرد آسیایی

 

                                   $۱۶۰۰

 

                                 فرد اروپایی

 

                                   $۲۷۰۰

 

                                 فرد اماراتی

 

                                   $۳۲۰۰

 

 

                      اشخاص متقاضی کار در امارات                        میانگین حقوق شغل ویژه
                                 فرد آسیایی                                        $۶۸۰۰

 

                                 فرد اروپایی                                        $۱۰۸۰۰

 

                                 فرد اماراتی

 

                                       $۱۲۲۰۰

 

 

بررسی ویزای کاری امارات

همانطور که گفته شد اشخاص متقاضی کار در امارات برای شروع کار قانونی در  این کشور ملزم به در یافت نمودن اقامت کاری می باشند  و هم چنین ملزم به تمدید نمودن مدت زمان تعیین شدهدر این نوع از ویزا می باشند .

بررسی میزان ساعت کاری در دبی

در جدول زیر نسبت به هر شغل میزان ساعت کاری مربوطه ذکر شده است.

                               نوع شغل                            میزان ساعت کاری
                                 بانک‌ها ۸:۰۰  – ۱۳:۰۰
                            مراکز دولتی ۸:۰۰ – ۱۴:۰۰

 

                            سفارتخانه‌ها ۸:۴۵ – ۱۳:۳۰
                               مراکز خرید ۱۰:۰۰ – ۲۲:۰۰ و جمعه‌ها ۱۴:۰۰ – ۲۲:۰۰

 

                      مراکز خصوصی دو شیفته ۸:۰۰ – ۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰ – ۱۹:۰۰

 

                    مراکز خصوصی یک شیفته ۸:۰۰ – ۱۸:۰۰

 

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله کار در امارات علاقه من به مهاجرت نمودن و هم چنین گرفتن اقامت این کشور شدید با مشاوره نمودن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجه نمودن به برخی از لینک های موجود در این سایت مانند تحصیل در امارات یا بررسی راه های مهاجرت به امارات به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *