مهاجرت به کشور چین

اقامت چین

اقامت کشور چین

در صورتی که شما هم علاقه مند به امر مهاجرت نمودن و هم چنین گرفتن حق اقامت چین می باشید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع اقامت چین دست یابید.

شرایط اشخاص بیگانه برای اخذ اقامت چین

کلیه بیگانگان ذکر شده می توانند برای در یافت نمودن حق اقامت دائمی  این کشور در صورت داشتن شرایط لازم اقدام نمایند:کلیه همسران شهروندان چینی یا بیگانه گانی که اقامت دائم خود را در جمهوری خلق چین دریافت کرده باشند.
کلیه اشخاصی که در این کشور  به مدت پنج سال ازدواج به صورت پیوسته کرده باشند.
کلیه اشخاصی که در این کشور دارای زندگی و محل زندگی پایدار و امن باشند.

اقامت چین

مدارک لازم بیگانگان برای اخذ اقامت چین

فرم درخواست بیگانگان برای اقامت دائم در جمهوری خلق چین چهار عکس جدید رنگی 2 اینچ (صورت بدون کلاه) با پس زمینه آبی گذرنامه معتبر خارجی یا مدارک شناسایی که قابلیت جایگزینی با پاسپورت را داشته باشد.

گواهی سلامت صادر شده توسط بازرسی ورود و خروج و دفتر قرنطینه منصوب شده توسط دولت چین و یا صادر شده توسط آژانس های پزشکی خارجی تایید شده توسط سفارتخانه های چینی یا دفاتر کنسولگری (گواهی بهداشت 6 ماه پس از صدور مجوز) اثبات نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری در خارج از کشور که توسط سفارتخانه های چینی یا دفاتر کنسولگری چین مورد تاید قرار نگرفته باشد. گواهی ثبت نام نمودن برای دریافت خانه از همسران چینی خود و یا گواهی اقامت دائم بیگانگان از همسران خود  که دارای تابعیت خارجی باشند.

به همراه داشتن گواهی ازدواج متقاضیان اقامت چین

اثبات وضعیت زندگی امن این اشخاص و گواهی اجاره خانه یا حق مالکیت خانه که مورد تأیید قرار گرفته باشد. با این توضیح که این گواهی باید توسط ادارات مرتبط در خارج از کشور و توسط سفارتخانه ها یا ادارات کنسول گری چین در کشورهای یا مناطق ذکر شده تایید شود

شرایط لازم برای متقاضیان اقامت چین به انضمام والدینشان کلیه اشخاص متقاضی اقامت چین که به سن 18 سالگی رسیده باشند و به انضمام والدین خود قصد مهاجرت به چین  را دارند می توانند برای اقامت دائم در کشور چین درخواست دهند البته اگر شرایط زیر را  داشته باشند. یکی  یا هر دو والدین  این اشخاص جز شهروندان چینی یا اهالی چین باشند و فرم ثبت نام خانوار خود را جمهوری خاق چین به همراه دارند. کلیه متقاضیان که سن شان زیر 18 سال و  هنوز برای ازدواج اقدام نکرده باشند. کلیه متقاضیانی که دارای تاییدیه ملیت خارجی پس از معاینه مطابق قانون ملیت  جمهوری خلق چین باشند.

مدارک لازم برای متقاضیان اقامت چین به انضمام والدینشان

فرم درخواست بیگانگان برای اقامت دائم در جمهوری خلق چین چهار عکس جدید رنگی 2 اینچ (صورت بدون کلاه) با پس زمینه آبی گذرنامه معتبر خارجی یا مدارک شناسایی که قابلیت جایگزینی با پاسپورت را داشته باشد. گواهی سلامت صادر شده توسط بازرسی ورود و خروج و دفتر قرنطینه منصوب شده توسط دولت چین و یا صادر شده توسط آژانس های پزشکی خارجی تایید شده توسط سفارتخانه های چینی یا دفاتر کنسولگری (گواهی بهداشت 6 ماه پس از صدور مجوز) به همراه داشتن مدرکی که بیان گر ثبت نام این اشخاص باشد البته در صورتی که والدین آنها شهروند چینی باشد به همراه داشتن گواهی های تصویب شده توسط اداره امور مدنی  این کشور البته در صورتی که روابط اداری در چین برقرار شود. لازم به ذکر می باشد که تمام مدارک ارائه شده توسط موسسات خارجی باید توسط سفارت یا کنسول گری چین در آن کشور تأیید شود.

شرایط لازم برای متقاضیان اقامت چین از طریق سرمایه گذاری

کلیه سرمایه گذاران خارجی می توانند برای در یافت حق اقامت دائم چین  درخواست بدهند البته با این شرط که سرمایه گذاری این اشخاص به صورت مستقیم در جمهوری خلق چین انجام شده باشد و مدت زمان لازم برای فرایند سرمایه گذاری در این کشور به میزان سه سال متوالی می باشد  هم چنین این اشخاص ملزم به داشتن میانگین مالیاتی خوب می باشند.که در ادامه به شرح میزان سرمایه گذاری در این کشور خواهیم پرداخت.

با سرمایه گذاری بیش از 500،000 دلار در صنایعی که مورد حمایت دولت این کشور باشدکه در کاتالوگ صنایع سرمایه گذاری خارجی این کشور منتشر می شود. با اقدام به سرمایه گذاری کل که میزان آن بیش از 500،000 دلار در شهرستان های بخش غربی این کشور باشد و  هم چنین در شهرستان هایی که دارای اهداف مهم تسهیلاتی می باشند و مورد حمایت دلت این کشور می باشند. با اقدام به سرمایه گذاری که مجموع  این میزان بیش از یک میلیون دلار در بخش مرکزی این کشور باشد. با اقدام به انجام سرمایه گذاری کل که میزان آن بیش از 2 میلیون دلار در جمهوری خلق چین باشد.

 مدارک لازم متقاضیان اقامت چین از طریق سرمایه گذاری

فرم درخواست بیگانگان برای اقامت دائم در جمهوری خلق چین چهار عکس جدید رنگی 2 اینچ (صورت بدون کلاه) با پس زمینه آبی گذرنامه معتبر خارجی یا مدارک شناسایی که قابلیت جایگزینی با پاسپورت را داشته باشد.

گواهی سلامت صادر شده توسط بازرسی ورود و خروج و دفتر قرنطینه منصوب شده توسط دولت چین و یا صادر شده توسط آژانس های پزشکی خارجی تایید شده توسط سفارتخانه های چینی یا دفاتر کنسولگری (گواهی بهداشت 6 ماه پس از صدور مجوز) اثبات نداشتن هیچ گونه سابقه کیفری در خارج از کشور که توسط سفارتخانه های چینی یا دفاتر کنسولگری چین مورد تاید قرار نگرفته باشد. به همراه داشتن گواهی های مورد تأیید از جانب شرکت های سرمایه گذاری خارجی، گواهی ثبت نام، اثبات بازرسی سالانه، گزارش ارزیابی دارایی و اثبات پرداخت مالیات شخصی در مورد شرکت های سرمایه گذاری خارجی که به نوعی مورد حمایت این کشور می باشند.

و به انضمان نامه مورد تأیید سرمایه گذاری خارجیدر صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله اقامت چین علاقه مند به مهاجرت و گرفتن حق اقامت این کشور شدید این فرصت را دارید تا برای کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با این موضو با مشاوره نمودن با همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و هم چنین مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر (ویزای توریستی چین) و یا (اقامت پس از تحصیل در چین) که در سایت این موسسه موجود می باشد به اطلاعات کاملی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *