اقامت آمریکا- مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی – پارس مهاجرت اقامت آمریکا - مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی - پارس مهاجرت
مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » آمریکا » اقامت آمریکا

اقامت آمریکااقامت آمریکا

از انتخاب های ایده ال تمامی افراد متقاضی مهاجرت اقامت آمریکا می باشد. امریکا برای بسیاری از افراد سرزمین رویایی و پیشرفت است، که افراد می توانند بدون  مشکلات سیاسی و مذهبی در  این کشور با امنیت کامل به فعالیت های شغلی و تحصیلی بپردازند و زندگی در کمال آرامش داشته باشند.

اگر اقامت امریکا از انتخاب های شماست، باید بدانید برای مهاجرت به این کشور راه های متفاوتی پیش روی  شما قرار دارد.مهاجرت آمریکا به دو روش موقت و دائم می باشد که در بعضی از روش های مهاجرت به شما اقامت دائم امریکا تعلق می گیرد و در بعضی روش ها اقامت موقت این کشور برای شما صادر می گردد.ما در این مقاله سعی میکنیم شما را با جدید ترین روش های مهاجرت به این کشور آشنا میکنیم.

Eb3اقامت امریکا از طریق روش 

هم اکنون از ساده ترین روش های اقامت آمریکا و مهاجرت به این کشور می توان به این روش اشاره کرد.طی این روش این امکان برای شما وجود دارد که اقامت امریکا را برای خانواده خود و فرزندان زیر 21 سال دریافت نمایید.این برنامه جزو جدید ترین برنامه های وزارت مهاجرت امریکا می باشد و طی این روش شما تنها نیاز دارید از شرکت های معتبر پیشنهاد کاری داشته باشید. توجه داشته باشید که شرکتی که برای شما پیشنهاد کاری ارسال می کند باید مورد تایید وزارت مهاجرت آمریکا باشد و تنها در این صورت می توانید نسبت به اخذ اقامت امریکا اقدام نمایید.

باید بدانید که اخذ اقامت امریکا از این طریق یکی از روش های کم شرط و شروط مهاجرت به این کشور است.طی این روش شما احتیاجی به ارائه مدرک زبان خود ندارید و تنها شخص دعوت شده از طرف شرکت موظف به انجام کار است و بقیه افراد خانواده می توانند کسب و کار خود را در این کشور داشته باشند از طرفی این روش اقامت آمریکا از روش های اقامت دائم به شمار می آید و بعد از ورود به کشور اقامت دائم به افراد تعلق میگیرد واین نوع اقامت مشروط نمی باشد. حتی پس از این که شخص همکاری خود را با شرکت مذکور قطع نمود می تواند در سایر کسب و کار های این کشور به اشتغال بپردازد.

ادامه ی اقامت امریکا:

این روش از پر طرفدارترین روش های اخذ اقامت امریکا به شمار می رود به این علت که افراد با هر سطح تحصیلی و مدارک علمی که دارند و با هر سطح تسلط به زبان می توانند نسبت به اخذ این نوع اقامت اقدام کنند از طرفی در هنگام ورود به این کشور افراد شاغل خواهند بود که همین امر سبب می شود شرایط زندگی ساده تری برای افراد میسر شود در این روش نیازی به داشتن سابقه کاری و سرمایه گذاری وجود ندارد و از طرفی اخذ گرین کارت امریکا برای تمامی افراد  خانواده از سایر نکاتی است که سبب شده این روش مهاجرتی محبوبیت بیشتری داشته باشد.

اگر شما نیز متقاضی اخذ اقامت امریکا هستید مشاوران ما در سفیران سروش سعادت می توانند در این امر در تمامی مراحل همراه و مشاور شما باشند و اقدامات لازم برای دریافت دعوتنامه کاری از شرکت های مختلف را برای شما انجام دهند.

Eb5اقامت امریکا از طریق سرمایه گذاری

برای توصیف این روش اخذ اقامت امریکا می توان گفت از ساده ترین و سریع ترین روش های مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت این کشور به شمار می رود.اخذ اقامت امریکا به این روش تنها به مدت 12 الی 18 ماه زمان می برد و با توجه به این که محدودیت های جدید که برای ایرانیان در امر سرمایه گذاری ایجاد شده محبوبیت این روش بیش از پیش شده است.

طی این روش احتیاجی به تحصیلات علمی و یا سابقه کاری و سابقه مدیریتی ندارید و سرمایه شما پس از 5 سال به شما بازگردانده می شود  طی این روش نیاز دارید در اولین قدم برای اخذ این نوع اقامت نیاز دارید تمکن مالی به مبلغ 1000000 دلار به اثبات برسانید سپس پس از ورود و اقامت امریکا نسبت به سرمایه گذاری به مبلغ 500000دلار نیز اقدام نمایید.

 

Eb2اقامت امریکا از طریق خرید بیزنیس

مهاجرت به امریکا از این روش از ساده ترین و سریع ترین روش های اخذ اقامت امریکا می باشد و این نوع اقامت در رده اقامت های موقت کشور امریکا قرار می گیرد اما قابلیت تبدیل به گیرین کارت پس از ورود به امریکا وجود دارد در این روش پس از مدت زمان دو تا سه ماه امکان اقامت  برای تمام اعضای خانواده فراهم می شود.توجه داشته باشید که این نوع ویزا  به تنهایی منجر به اخذ گرین کارت امریکا نمیشود اما با گسترش کسب و کار و درامد زایی می توان نسبت به اخذ اقامت دائم امریکا اقدام نمود.

اقامت امریکا از طریق ویزای خویشاوندی

از سایر روش های اقامت امریکا می توان به ویزای خویشاوندی اشاره کرد طی این روش افرادی که اقامت دائم امریکا را دارند می توانند نسبت به ارسال دعوت نامه برای بستگان درجه یک خود اقدام نمایند.

اقامت امریکا از طریق ازوداج ایا امکان دارد؟

از سایر روش های مهاجرت به امریکا و اخذ اقامت امریکا ازدواج با فردی است که اقامت دائم این کشور را دارد و در این کشور ساکن است.

  اقامت امریکا از طریق ویزای دانشجویی

از سایر روش های اقامت امریکا می توان به اخذ ویزای این کشور از طریق دریافت پذیرش از طرف دانشگاه های این کشور اشاره کرد. با توجه به سابقه تحصیلی و رشته مورد نظر و مقطع تحصیلی مورد نظر خود می توانید نسبت به تحصیل در دانشگاه های این کشور اقدام نمایید که منجر به اخذ اقامت امریکا به صورت موقت می شود.

در مقاله فوق سعی شد مختصرا راه های اخذ اقامت امریکا مورد بررسی قرار گیرد. از آن جا کشور امریکا به علت فرهنگ غنی سطح اقتصادی مطلوب و شرایط تحصیل بالا  در ردیف کشورهایی است که از محبوبیت بالایی برخوردارند و شرایط این کشور برای ایرانیان شرایطی خاص و ویژه می باشد ما به شما پیشنهاد میکنیم پیش از هرگونه اقدامی برای اخذ اقامت امریکا با مشاوران و کارشناسان مجرب ما در این زمینه مشورت نمایید.

کارشناسان ما در سفیران سروش سعادت ضمن بررسی شرایط شما بهترین راه مهاجرت به امریکا را به شما ارائه کرده و در تمامی مراحل پیش از اخذ ویزا و پس از ان تا اقامت شما در امریکا همراه شما خواهند بود

5 (100%) 13 votes 1. hiva گفت:

  با سلام و احترام هزینه خرید ملک در امریکا چگونه هست؟

 2. خسروی گفت:

  سپاس از مقاله‌ی خوبتون

 3. پوریا عباسی گفت:

  اقامت گرفتن از آمریکا در حال حاضر نشدنیه

 4. بیژن مرتضوی گفت:

  در عوض میشه برای کانادا اقدام کرد

 5. مهسا گفت:

  واقعا امکان گرفتن اقامت با شرایط فعلی وجود دارد؟

 6. ترانه گفت:

  با وجود ترامپ رفتن به کانادا راحتره

 7. طاها گفت:

  الان که نمیشه به امریکا مهاجرت کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *