مهاجرت تحصیلی انگلستان

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن

ارائه اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن به دانشجویان و متقاضیان کمک می کند تا برای ورود به دانشگاه لینکلن آمادگی کامل داشته باشند. کسب اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن امری ضروری محسوب می شود و متقاضیان برای تحصیل در این دانشگاه حتما باید اقدام به کسب اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن کنند. شما عزیز اگر قصد دارید اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن را کسب کنید و از شرایط تحصیل در این دانشگاه و دپارتمان های مختلف آن مطلع شوید، می توانید تا انتهای این نوشتار با متخصصان و کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید.

درباره دانشگاه لینکلن

دانشگاه لینکلن یک دانشگاه عمومی تحقیقاتی در لینکلن انگلستان می باشد. قدمت این دانشگاه به سال 1861 میلادی بر می گردد؛ اما دانشگاه لینکلن در سال 1992 به طور رسمی تبدیل به یک دانشگاه شد و نام و ساختار آن در سال 2001 میلادی ثبت شد. دانشگاه لینکلن از تعدادی از مؤسسات آموزشی در هال از جمله دانشکده هنر هال، انستیتوی فنی هال، کالج کاتولیک روم آموزش اندلس، کالج تجارت مرکزی هال) و کالج آموزش کینگستون بر هال تشکیل می شود.

این مؤسسات در سال 1976 ادغام شدند تا کالج آموزش عالی هال را تشکیل دهند و تغییر نام آن به کالج آموزش عالی هامبرساید در سال 1983 میلادی انجام شود. در سال 2001، نام این مرکز به دانشگاه لینکن تغییر یافت که در پردیس جدید آن در شهر لینکلن ساخته شد. ملکه الیزابت دوم پردیس اصلی دانشگاه را در لینکلن افتتاح کرد. این اولین پردیس جدید مرکز شهر بود که به برای چندین دهه در انگلستان ساخته شد. بیش از 150 میلیون £ (پوند) در پردیس استخر بریفورد سرمایه گذاری شده است.

اقتصاد دانان تخمین می زنند که دانشگاه حداقل 3000 شغل جدید در لینکلن ایجاد کرده است و سالانه بیش از 250 میلیون £ (پوند) برای اقتصاد محلی تایثر گذاری دارد که رشد اقتصادی قبلی محلی را دو برابر می کند. دانشگاه لینکلن در چارچوب ملی تعالی آموزش انگلیس (2017) رتبه طلایی کسب کرد و به خاطر داشتن یک سیستم آموزش تحصیلی با کیفیت بالا که تحت تأثیر آموزش الهام بخش است، به شهرت خود افتخار می کند.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن و مشاغل داشجویی

كتابخانه بزرگ دانشگاه لینکلن بيش از 200000 مجله چاپي و الكترونيكي، پايگاه هاي اطلاعاتي و مجموعه هاي تخصصي و بیش از 250000 كتاب و كتاب الكترونيك به دانشجویان و متقاضیان ارائه مي دهد. کتابخانه این دانشگاه به صورت شبانه روزی در تمامی روز های هفته آماده ارائه خدمات به دانشجویان می باشد.

لینکلن شهری پر رونق و با فرصت های فراوان برای دانشجویان است که می توانند در فاصله ای با پیاده روی از محوطه دانشگاه مرکز شهر، به دنبال اشتغال پاره وقت باشند. موسسه کاریابی دانشجویی این دانشگاه به دانشجویان کمک می کند تا ضمن تحصیل، تبلیغات در سمت های با ارزش و فرصت های تجربه کار، شغل مناسبی را پیدا کنند.

اتحادیه دانشجویان

اتحادیه دانشجویان خدمات مختلفی را ارائه می دهد تا به دانشجویان کمک کند تا از وقت خود بیش ترین استفاده را داشته باشند. در حال حاضر بیش از 3500 دانشجو در بیش از 100 فعالیت ورزشی، باشگاه و انجمن در لینکلن شرکت دارند. این اتحادیه صدای دانشجویان را در کنفرانس های سیاسی فراهم می کند و انتخابات سالانه دانشجویان را برگزار می کند. فرصت های داوطلبانه جامعه شامل آموزش آتش نشانی و نجات منطقه لینکلند، پاکسازی بریفورد و ارائه پشتیبانی برای قربانیان سوء استفاده خانگی می شود.

سایر اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن

دانشجویان مهندسی و علوم توسط یک مرکز مهندسی، آزمایشگاه های تخصصی برای تحقیق در زمینه کاربرد های لیزر، سوخت های زیستی، روباتیک و آزمایشگاه های مواد برای تولید مولکولی و نانومواد پشتیبانی می شوند. دانشجویان علوم زندگی قادر به دسترسی به برخی از آخرین تجهیزات زیست شناسی مولکولی و سلولی، زیست شناسی بافت و تجزیه و تحلیل DNA هستند.

در مدارس بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی و روانشناسی مجموعه های بالینی، آزمایشگاه های خواب و یک BabyLab متخصص برای مطالعه رشد کودک وجود دارد. دادگاه احضار، دانشجویان حقوق را قادر می سازد تا از وکالت استفاده کنند، در حالی که در مرکز عملکرد انسانی “استخر بی پایان” برای تحقیق در زمینه شنا و تریاتل وجود دارد.

دانشجویان هنر از استودیو های تخصصی و کارگاه هایی با تجهیزات از قبیل چاپگرهای سه بعدی، نمونه سازی سریع و منابع برش لیزری استفاده می کنند و برای دانشجویان رسانه مجموعه های ویرایش صدا و فیلم، استودیوی دیجیتال رادیو و تلویزیون و اتاق خبر روزنامه نگاری وجود دارد.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن و دپارتمان ها

این دانشگاه به عنوان یک سیستم مستقر در کالج ساخته شده است و هر کالج به ریاست معاونت حرفه ای اداره می شود. چهار دانشکده تحصیلی وجود دارد که هر یک شامل مدارس، مؤسسات و مراکز تحقیقاتی است. بخش های مختلف دانشگاه لینلکن عبارتند از:

کالج های علوم  عبارتنداز:

  • دانشکده شیمی
  • دانشکده علوم کامپیوتر
  • دانشکده مهندسی
  • دانشکده علوم زندگی
  • دانشکده جغرافیا
  • دانشکده ریاضیات و فیزیک
  • دانشکده داروسازی
  • مرکز ملی تولید مواد غذایی
  • انستیتوی فناوری مواد غذایی کشاورزی لینکلن
  • موسسه بهداشت لینکلن

کالج های هنر عبارتنداز:

  • دانشکده معماری و طراحی
  • دانشکده انگلیسی و روزنامه نگاری
  • دانشکده فیلم و رسانه
  • دانشکده هنرهای زیبا و نمایشی
  • دانشکده تاریخ و میراث

کالج های علوم اجتماعی عبارتنداز:

  • دانشکده آموزش
  • دانشکده بهداشت و مراقبت اجتماعی
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده روانشناسی
  • دانشکده علوم اجتماعی و سیاسی
  • دانشکده ورزش و علوم ورزشی

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن و دپارتمان ها

دانشکده علوم و هنر دانشگاه لینکلن

دانشکده مهندسی تبدیل به اولین دانشکده مهندسی انگلستان با قدمت 20 ساله شد و در سال 2011 با همکاری شرکت زیمنس افتتاح شد. این ساختمان که توسط معماران لندن آلیس و موریسون طراحی شده است و نتیجه تلاش طولانی مدت مشترک بین دانشگاه لینکلن و زیمنس صنعتی توربو ماشینخانه لینکلن است. زیمنس امکانات آموزشی محصول خود را در مکانهای طراحی شده سفارشی در داخل ساختمان مستقر کرده است.

کالج هنر تحقیقاتی را انجام می دهد و دارای طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد است. این دانشکده همچنین محل استقرار یک ایستگاه رادیویی می باشد. دانشکده فیلم و رسانه در مقاطع لیسانس و کارشناسی ارشد تولید رسانه ای خود در جدول های رنکینگ دانشگاهی شهرت خوبی کسب کرده است. تئاتر صدا لینکلن در سال 2010 با بازدید از استاد Trevor Dann افتتاح شد. لازم به ذکر است که لینکلن بزرگترین مرکز مطالعات حفاظت و ترمیم در انگلستان می باشد.

دانشکده علوم اجتماعی و تجارت بین الملل

دانشکده علوم اجتماعی شامل دانشکده بهداشت و مراقبت های اجتماعی است که در ژوئیه سال 2017 وارد ساختمان سارا سویفت شد. این مدرسه انواع دوره های حرفه ای معتبر در پرستاری و کار اجتماعی را آموزش می دهد. دانشکده علوم اجتماعی شامل دانشکده روانشناسی و بخش های بهداشت و مراقبت های اجتماعی می باشد. مجموعه ای از آزمایشگاه های روانشناسی شامل آزمایشگاه خواب 2 اتاق برای تحقیق و تدریس می شود.

هم اکنون دانشکده تجارت بین المللی یک کالج مستقل می باشد و دانشکده تجارت بین المللی لینکلن در ساختمان دیوید چیدک مستقر است. مهاجرت تحصیلی به انگلستان و به طور کلی مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل نیاز به داشتن شرایط و مدارک و همچنین سابقه تحصیلی بسیار عالی دارد که متقاضیان و هموطنان عزیز می توانند برای مطلع شدن از این موارد با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *