مهاجرت تحصیلی انگلستان

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکلن

پردیس دانشگاه لینکلن که در بریفورد مارینا (Brayford Marina) در کنار رودخانه قرار دارد، امن و دلنواز است. پردیس دانشگاه در مرکز شهر تاریخی لینکلن قرار دارد و از امکانات متنوعی از سوپرمارکت گرفته تا کتابفروشی برخوردار است که البته همه در فواصل نزدیک به هم قرار دارند.

 

این پردیس زیبا دارای یک اقامتگاه دانشجویی در روستای دانشجویی، کتابخانه مرکزی، ساختمان های دانشگاهی، امکانات ورزشی و خدمات رفاهی دانشجویی است.

 

در پردیس دانشگاه ساختمان های The Engine Shed ، Bars Tower و مرکز هنرهای نمایشی لینکلن قرار دارد که به اجرای موسیقی زنده، کمدی و تئاتر می پردازد. در طرف دیگر رودخانه، چند کافه و رستوران، از جمله Wagamama، Prezzo و Nando وجود دارد.

اطلاعات تکمیلی دانشگاه لینکن

 

شهریه برای دانشجویان انگلیسی / اروپایی در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ : ۹۲۵۰ پوند

شهریه‌ی دوره‌ی فرصت مطالعاتی (یک سال تحصیل در خارج از کشور) : هزینه ای ندارد

شهریه‌ی دانشجویان بین‌المللی در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ : ۱۴۵۰۰-۱۲۸۰۰ پوند

از ۲۰۱۹-۲۰۱۸ به بعد انتظار می ­رود که شهریه دانشجویان انگلستان با توجه به نرخ تورم افزایش یابد.

 

دانشگاه لینکلن اکنون، در جدول رده‌بندی دانشگاه های برتر از سال ۱۹۹۲ به بعد، در زمره ۵ دانشگاه اول و در میان کل دانشگاه ها، جزء ۵۰ مورد اول قرار دارد.

 

خط مشی فعلی، تأکید بیشتری بر رشته های علوم پایه و پزشکی دارد و در سال ۲۰۱۷ انتظار می رود در این زمینه پیشرفت های مهم و نوینی را شاهد باشیم. با افتتاح مرکز فناوری بول، دفاتر کار، آزمایشگاه و کارگاه‌های فنی متعددی در اختیار بیش از ۲۰ کسب‌وکار محلی قرار می گیرد. در گام دیگر، در اوایل سال ۲۰۱۷ ساختمانی جدید برای دانشکده روانشناسی و دانشکده بهداشت و خدمات درمانی افتتاح خواهد شد.

 

جدیدترین بنای احداث‌شده، پارک علوم و فناوری است که با همکاری سازمان تعاونی لنکل­شایر به بهره‌برداری رسید. نخستین بنای این پارک، آزمایشگاه‌های جوزف بنکس بود که به‌عنوان زیرساخت دانشکده شیمی، علوم زیستی و داروسازی در سال ۲۰۱۴ افتتاح گردید.

 

دانشگاه لینکلن به‌پاس همکاری با بخش‌های تجارت و صنایع، به‌ویژه شرکت زیمنس که این دانشگاه را در کنار دانشگاه‌های کمبریج، منچستر و نیوکاسل یکی از شرکای اصلی خود در سطح جهان می­داند، در سطح کشور موردتقدیر قرارگرفته است.

 

مرکز مطالعات مهندسی لینکلن که ۷ میلیون پوند هزینه ساخت آن شده است با همکاری شرکت زیمنس و آژانس توسعه ایست میدلندز ساخته شد. این دانشکده که قدمتی ۲۵ ساله دارد، نخستین ساختمان اختصاصی آموزش مهندسی در بریتانیا است و جایزه همکاری با بخش­های تجارت و صنایع را از آن خود کرده است. این دانشکده هم‌اکنون برای تبدیل شدن به ساختمان اسحاق نیوتن در حال توسعه است؛ از این مرکز آموزشی و پژوهشی جدید قرار است به‌ عنوان دانشکده جدید ریاضیات و فیزیک و نیز دانشکده مهندسی و علوم رایانه استفاده شود.

 

همچنین، به‌منظور گرامیداشت یاد اسحاق نیوتن، قرار است نهال سیبی از لینکلن شایر در وولستورپ (محل تولد وی) به دانشکده آورده و در کنار ساختمان جدید کاشته شود. مرحله دوم توسعه، شامل احداث سالن آمفی­تئاتری با ظرفیت ۵۰۰ صندلی است که در بهار ۲۰۱۷ افتتاح خواهد شد.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *