مهاجرت کاری کره جنوبی

10 شغل پر درآمد در کره جنوبی

10 شغل پر درآمد در کره جنوبی

لیست 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی توسط متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت جمع آوری شده و در این نگارش در اختیار قرار گرفته است. کره را می توان هم با بناهای تاریخی و هم با شهرهای بریده بریده توصیف کرد. با باغ های فراوان، معابد پیچیده و آسمان خراش های برجسته، مقام سومین اقتصاد بزرگ آسیا را دارد. کسانی که می توانند با یک اخلاق کاری قوی و یک سخت کوشی همراه شوند، ذهنیت سختی بازی می کنند مطمئنا در کره تنها نخواهند بود. با عشق به فضای باز و چهار فصل متمایز و نفس گیر، کسانی که در کره شغل پیدا می کنند می توانند از کشوری متنوع و زیبا لذت ببرند.

کار در کره ممکن است برای خارجیانی که حاضر به انجام ساعات و تلاشی نیستند که بسیاری از اتباع کره به آن عادت دارند، یک چالش باشد. کره یکی از بالاترین میانگین هفته های کاری و ساعت های اضافه کاری را در جهان دارد. با رعایت اصول اخلاقی سختگیرانه آن ها، انتظار می رود که برای ادامه کار فراتر از استانداردهای خود باشید. با این حال، اگر می توانید متعهد باشید، افراد اطراف شما در عوض به شما متعهد می شوند.

10 شغل پر درآمد در کره جنوبی در سال 2021

شکی نیست که کره کشوری بسیار پیشرفته است که فرصت های شغلی مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد اما هزینه های زندگی بالایی را نیز در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، یک مشکل شکاف بزرگ ثروت نیز وجود دارد که به نظر نمی رسد خیلی راحت برطرف شود. برخی از مشاغل در کره بسیار خوب پرداخت می شوند و بسیاری از خانواده ها سرمایه های زیادی را برای تحصیل فرزندان خود خرج می کنند به این امید که این امر شانس آن ها را برای داشتن یک شغل معتبر و پردرآمد افزایش دهد. 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی عبارتند از:

  • مدیر اجرایی
  • کارمندان رژیم
  • خلبان دریایی
  • جراح
  • جراح دندانپزشکی
  • خلبان هواپیما
  • چشم پزشک
  • پزشک
  • دکتر پزشکی کره
  • کارمند سطح بالا

در نمودار زیر متوسط حقوق سالانه مشاغل در لیست بالا را مشاهده می کنید:

متوسط حقوق سالانه در بلژیک

ایده توسعه روابط شخصی در محل کار ممکن است برای کسانی که به فرهنگ کره جنوبی عادت ندارند، بیگانه باشد. با این حال، ایده اعتماد سازی با سایر کارمندان برای کره ای های داخل و خارج از دفتر کار بسیار مهم است. اعتماد به مردم انگیزه می دهد. بنابراین، برای ایجاد تعهد خود بر ایجاد روابط شخصی و پایدار تمرکز کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که اگرچه روابط شخصی قوی تشویق می شوند، رتبه بندی موقعیت همچنان وجود دارد. شخصی شدن بیش از حد ممکن است بی احترامی باشد. اگر احترام نگذارید در آن جائی که باید، احترام می گذارد کره ای ها آزرده خاطر می شوند.

جراحی جزء 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی

جراحی در لیست 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی می باشد. شرح شغل جراحان بسته به اینکه در چه محیطی تمرین می کنند متفاوت است. بسیاری از جراحان خود را در یک حرفه چند وجهی می بینند که به آن ها امکان می دهد مهارت های خود را در ترکیبی از تنظیمات محل کار به خوبی استفاده کنند. اگرچه تنظیمات محل کار ممکن است متفاوت باشد، اما یک عامل همچنان ثابت است. می توان گفت حرفه جراحی مسئولیت و رهبری است. جراح مسئول تشخیص قبل از عمل بیمار، انجام عمل و تهیه مراقبت و درمان جراحی بعد از عمل است. همچنین از جراح به عنوان رهبر تیم جراحی یاد می شود.

در طی یک عمل، جراح باید در مورد سلامتی، ایمنی و رفاه بیمار تصمیمات مهمی بگیرد. متوسط درآمد ناخالص جراح در سئول، کره 179.209.354₩ (وون) یا معادل ساعتی 86158₩ (وون) است. این 4% بالاتر از متوسط دستمزد جراح در کره است. علاوه بر این، آن ها به طور متوسط 16809837₩ (وون) پاداش می گیرند. چنانچه علاقه مند به رشته پزشکی می باشید، می توانید مقاله تحصیل در کره جنوبی را مطالعه نمایید.

جراحی جزء 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی

درآمد مشاغل در شرکت ها د کره جنوبی

کار در خارج از کشور لزوما مانند اوقات دانشجویی نیست. خصوصا اگر تصمیم دارید در کره کار کنید. کره مدت هاست که یک نکته مخفی برای مهاجران مشتاق است. نه تنها به دلیل چشم اندازهای خیره کننده، بلکه کلانشهرهای شلوغ و غذاهای کاملاً دیوانه کننده می باشد. کره همچنین دارای افرادی است که بیشترین درآمد را برای افرادی که عاشق سفر هستند، دارد. در جدول زیر شرکت هایی که کارمندان در آن پر درآمد می باشند آمده است:

نام شرکت متوسط درآمد به دلار
HSBC 650000$
Citigroup 200000$
Credit Suisse 175000$
Samsung 113000$
Coupang 86000$
Hyundai 64000$

مردم کره به هوش و اخلاق کاری معروف هستند. جای تعجب نیست که چرا این کشور یکی از بالاترین میانگین ساعات کار سالانه را دارد. اگر قصد پیدا کردن شغل در کره جنوبی را دارید، بهتر است آماده باشید که ساعت ها و تلاش زیادی را انجام دهید. بسته به شرکت، بعضی اوقات پاداش داده می شود.

خوشبختانه، تغییرات قانون حداکثر هفته کاری را به 40 ساعت کاهش داده و یک سیستم کار 5 روزه را اتخاذ کرده است. تا زمانی که قصد کار در یک شرکت کوچکتر را ندارید، قانون جدید نیز برای شما اعمال می شود. اگرچه برخی از قراردادها تنظیمات جزئی را در چند ساعت امکان پذیر می کنند، اما میانگین هفته کاری در هر دوره 2 هفته ای نباید بیش از حداکثر 40 ساعت باشد. همچنین، ممکن است کارگران در هر روز بیش از 12 ساعت کار لازم نداشته باشند.

جراحی پلاستیک از مشاغل پر درآمد در کره جنوبی

جراحان پلاستیک متخصصین مراقبت های بهداشتی هستند که قسمت هایی از بدن انسان را اصلاح، بهبود و بازسازی می کنند. آن ها با بیمارانی که نقایص مادرزادی دارند و همچنین کسانی که از آسیب یا بیماری بهبود می یابند یا کسانی که می خواهند ظاهر فیزیکی خود را بهبود بخشند یا تغییر دهند کار می کنند. کره جنوبی بالاترین میزان سرانه جراحی های پلاستیک را در جهان دارد. اگر چه جزء 10 شغل پر درآمد در کره جنوبی نمی باشد اما توسط حقوق یک جراح پلاستیک 87.23 میلیون ₩ (وون) می باشد.

مشهورترین جراحی ها، سفید شدن پوست، عمل بینی و جراحی پلک دوبل است که به عقیده بسیاری از منتقدین، کره ای ها سعی دارند قفقازی یا سفیدتر به نظر برسند. آلفرد «Haeppy»، یوتیوب مستقر در سئول، توضیح داد که آرمان های زیبایی که کره ای ها در تلاشند با جراحی پلاستیک به آن برسند، براساس استانداردهای زیبایی کره ای دیرینه است و ارتباط چندانی با استانداردهای زیبایی غربی ندارد. به طور کلی، جراحان، مهندسان و جراح پلاستیک در این کشور دارای حقوق بالایی می باشند. اگر قصد کار در این کشور را دارید یا هدف شما اخذ اقامت کره جنوبی می باشد، جهت دریافت مشاوره می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *