مهاجرت کاری آمریکا

کار در آمریکا

با موفقیت در زمینه پیدا کردن کار در آمریکا می توان شرایط مهاجرت و هم چنین حق اخذ اقامت این کشور را به دست آورد در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت و کار کردن در این کشور متمول و صنعتی شدید با مطالعه نمودن مقاله کار در آمریکا و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

بررسی شرایط کاری درآمریکا

به طور کلی، می توان گفت که شرایط کاری در ایالات متحده چندان قانونی نیست  حداقل اگر شما به قوانین کاری مربوط به کل کشور نگاه کنید. در سطح فدرال، قانون استانداردهای منصفانه کارکنان (FLSA) اکثر شرکت ها عمومی و بخش خصوصی را پوشش می دهد، البته به این شرط که یکی از شرایط زیر را برآورده کنند:

شرکت مد نظر متقاضیان کار در آمریکا باید دارای دو یا چند کارمند باشد و باید میزان فروش سالانه (یا کسب و کار)این شرکت به میزان 500،000 دلار یا بیشتر باشد.موسسه FLSA به طور عمده حداقل دستمزد، اضافه کاری و کار کودکان را در این کشور را تنظیم می کند. ممکن است قوانین کار دولتی در محل اقامت فعلی متقاضیان دامنه وسیع تری از شرایط کاری را پوشش دهد و یا تقریبا از الزامات FLSA متفاوت باشد.

بنابراین، این امکان وجود دارد که متقاضیان کار در آمریکا بخواهند قوانین مربوط به اشتغال در این کشور را در سطح دولتی بررسی کنند. این اشخاص می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر کار مربوطه دولت این کشورتماس بگیرند.

میزان حقوق و دست مزد برای کار در آمریکا

طبق قوانین فدرال این کشور ، حداقل دست مزد در هر ساعت در کشور  7.25 دلار است. و اگر این اشخاص بیش از 40 ساعت در هفته و در یک شغل خاص کار کنند، در این صورت این اشخاص حق دارند که برای دریافت حق اضافه کار اقدام نمایند. با این توضیح که این شخص باید حداقل 150٪ دستمزد فدرال باشد (یعنی در حال حاضر حدود 10.88 دلار).در آمریکا دست مزد معین برای برخی از کارگران جوان، کارکنان منظم و برخی افراد معلول اختصاص داده شده علاوه بر این قوانین ، قانون استانداردمنصفانه ای برای  کارکنان خاصی که در آمریکا اصطلاحا  یقه سفیدان حرفه ای نام دارند معاف می شوند.

لازم به ذکر می باشد که سایر انواع پرداختی از حداقل دست مزد ساعتی درسازمان FLSA ذکر نشده است.

بررسی ساعات کار و پرداخت حقوق برای کار در آمریکا

در حالی که قانون کار کشور آمریکا در برگیرنده برخی از مقررات مربوط به حداقل حقوق و کار تمام وقت می باشد براساس اداره آمار کارگری کشور آمریکا داشتن یک برنامه هفتگی کاری که به میزان 35 تا 44 ساعت کاری  باشد یک برنامه استاندارد و طبعیی می باشد و این بر نامه هم به میزان زیادی به حرفه و صنعت خاصی بستگی دارد. علاوه بر این، در موقعیت های مدیریت میانی و اجرایی در مشاغل کشور آمریکا با  ساعات کار واقعی این اشخاص بسیار متفاوت از آنچه که در قرارداد این اشخاص ذکر شده باشد می باشد زیرا فرهنگ تجاری ایالات متحده نسبتا کارگر محور است.

کشور آمریکا که  یکی از معدود کشور های بزرگ در اقتصاد جهانی است که به طور قانونی فرایند مدت زمان استراحت یا حداقل بازنشستگی را تجویز نمی کند. برخی از قوانین کار دولتی این کشور شامل الزامات رسمی مانند مدت زمان لازم  برای ناهار که به میزان  30 دقیقه ای تا 60 دقیقه می باشد.

با این وجود، هیچ کارگر یا کارمند به صورت قانونی حق دریافت دست مزد در روز های تعطیل را ندارد. میانگین ساعات تعطیلات سالانه در ایالات متحده تخمین زده شده است که بر این این اساس به میزان 16 روز در طول سال حق بازنشستگی پرداخت می شود و تعطیلات عمومی فدرال را شامل می شود.

ویزا و اداره صالح برای کار در آمریکا

انواع مختلفی از ویزا برای ورود به کشور آمریکا وجود دارد در کنار تمایز کلی بین ویزای دائم و موقت این کشور، تعدادی از عوامل دیگر وجود دارد که تصمیم می گیرند چه نوع اقامت مناسب متقاضیان مهاجرت به آمریکا می باشد. و امکان این موضوع وجود دارد که کارفرمای فعلی یا آینده متقاضیان کار در آمریکا می تواند یکی از درخواست های مورد نیاز این اشخاص می باشد و یا شاید این اشخاص خودشان فکر کنند که به عنوان سرمایه گذار و یا کارآفرین به کشور آمریکا بروند.

بررسی فرایند های لازم برای پیدا کردن کار در آمریکا

  • بسیاری از درخواست های ویزا برای افرادی که به ایالات متحده سفر می کنند بستگی به یافتن کارفرما برای حمایت ازمتقاضیان کار در آمریکا را دارد. بنابراین، اگر این اشخاص بخشی از اشخاص شاغل در ایالات متحده نیستند، در ابتدا باید پیشنهاد شغلی خود را رها کنند.و به پیدا نمودن کار فرمای مناسب خود بپردازند.
  • این اشخاص ملزم به داشتن اطلاعاتی در مورد آینده شغلی در زمینه کاری مناسب می باشند برای این منظور، منابع اطلاعاتی مختلفی برای آشنایی با بازار کار ایالات متحده وجود دارد.
  • متقاضیان کار در آمریکا هنگامی که تعداد کمی از فرصت های شغلی را که می خواهند در آن اشتغال داشته باشند را پیدا کنند باید بدانند که چگونه رزومه کامل مختص به خود را بنویسند.
  • متقاضیان باید کارفرمای احتمالی خود را متقاعد کنند که تنها شخص مناسب برای این کار هستند.
  • هنگامی که متقاضیان اولین دعوت نامه خود را برای مصاحبه شغلی دریافت کنند، در این صورت وقت آن رسیده است که قرار داد کاری خود را کسب و کار خود را در ایالات متحده ببندند.
  • متقاضیان کار در آمریکا ملزم به نوشتن در خواست کار در آمریکا می باشند.
  • اقدام به آماده شدن برای مصاحبه شغلی متقاضیان کار در آمریکا
  • اقدام بهپیدا کردن کار در کشور آمریکا

با توجه به پایان رسیدن مقاله کار در آمریکا در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در زمینه سایر روش های مهاجرت به کشور آمریکا هستید با اقدام به مطالعه نمودن مقالاتی نظیر شرایط کار پس از تحصیل در آمریکا و یا مدارک لازم برای ویزای کار آمریکا که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشد به اطلاعاتی جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *