مهاجرت

وکیل مهاجرت در یزد

وکیل مهاجرت در یزد

تبدیل شدن به یک وکیل مهاجرت در یزد می تواند سال ها طول بکشد تا بتوانید به عنوان فردی آگاه در زمینه مهاجرت مردم را آگاه سازید. الزامات آموزشی برای این موقعیت ‌ها معمولا شامل یک مدرک کارشناسی 4 ساله در زمینه‌های مرتبط، مانند علوم سیاسی یا مطالعات بین‌المللی، و مدرک دکترای حقوقی است که معمولا 3 سال طول می‌کشد تا تکمیل شود. پس از اتمام دانشکده حقوق، برخی از وکلای مشتاق مهاجرت به عنوان همکاران در شرکت های حقوقی برای کسب تجربه کار می کنند، در حالی که برخی دیگر خدمات حقوقی خود را به صورت رایگان ارائه می دهند تا به آنها در ایجاد پایگاه مشتری و شهرت کمک کنند. از آنجایی که مسیر استخدام به عنوان وکیل مهاجرت می تواند طولانی باشد، نیاز به انضباط شخصی و انگیزه درونی دارد.

برخی از وکلای مهاجرت با مشتریانی کار می کنند که یک رویداد آسیب زا را تجربه کرده اند که آنها را به تمایل به مهاجرت سوق داده است. به عنوان مثال، این وکلا ممکن است با افرادی که در کشورهای دارای ناآرامی مدنی زندگی می کنند کار کنند تا به آنها کمک کنند تا اقامت ایالات متحده را دریافت کنند. برای کار به عنوان یک وکیل مهاجرت، مهم است که توانایی جدا کردن کار از سایر زمینه های زندگی خود را داشته باشد تا بتواند با تخصص و دلسوزانه برای متقاضیان بهترین روند مهاجرت را برنامه ریزی کند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می تواند با ارائه مشاوره توسط وکیل مهاجرت متخصص و باسابقه شما راه راهنمایی کند.

ویژگی های وکیل مهاجرت در یزد

وکلای مهاجرت مسئول به روز ماندن تغییرات در قوانین مهاجرت هستند که می تواند به سرعت تغییر کند. آنها با خواندن مقالات خبری، تحقیق در مورد موارد دیگر و صحبت با دیگرانی که در قانون مهاجرت کار می کنند، قوانین جدید یا به روز شده را بررسی می کنند. بسیاری از وکلای مهاجرت انتخاب می کنند که در کلاس های آموزش مداوم شرکت کنند تا بتوانند دانش خود را در مورد قانون تقویت کنند تا به آنها کمک کنند تا وظایف خود را به طور مؤثر انجام دهند. وکلای مهاجرت علاوه بر مسئولیتی که در قبال مشتریان خود دارند، اغلب زمان زیادی را صرف اطلاع از تغییر قوانین می کنند.

در مقایسه با انواع دیگر وکلا، ممکن است شرایط شغلی بیشتری برای کسانی که در قانون مهاجرت کار می کنند وجود داشته باشد. برخی از کارفرمایان ترجیح می دهند وکلای مهاجرتی را استخدام کنند که در زمینه های دیگر حقوقی مانند قانون مدنی نیز تجربه داشته باشند. علاوه بر این، از آنجایی که این وکلا اغلب نماینده مشتریانی هستند که خارج کشور زندگی می کنند، برخی از کارفرمایان ممکن است از وکلای مهاجرت بخواهند که به چندین زبان صحبت کنند تا بتوانند به طور موثر ارتباط برقرار کنند. این افزایش نیازهای شغلی می تواند یافتن شغل در این زمینه را برای برخی از وکلا دشوارتر کند، به ویژه در ابتدای کار.

در بخش زیر شاهد ویژگی های یک وکیل مهاجرت شایسته می باشید:

ویژگی های یک وکیل مهاجرت شایسته

الزام اخذ وکیل مهاجرت در یزد

وکلای مهاجرت اغلب نماینده مشتریانی هستند که دوران سختی را در زندگی خود می گذرانند. آنها ممکن است با افرادی کار کنند که از احتمال اخراج شدن از کشور یا ناامید شدن از فرآیندهای طولانی و پیچیده مهاجرت احساس ترس یا عصبی می کنند. برخی از وکلا ممکن است فشار بیشتری بر خود وارد کنند تا از موکلان خود نمایندگی کنند، به گونه ای که نتیجه مثبتی برای آنها به همراه داشته باشد، که می تواند باعث شود آنها احساس استرس و غرق در کار خود کنند.  بسیاری از وکلای مهاجرت، به ویژه آنهایی که تازه وارد این رشته شده اند، در مقایسه با سایر متخصصان، اغلب ساعات طولانی کار می کنند. هنگامی که آنها در حال بررسی اسناد و تحقیق در مورد قوانین مهاجرت برای آماده شدن برای یک پرونده هستند، معمولاً این وکلا بین 60 تا 80 ساعت در هفته کار می کنند.

بخش بزرگی از وقت یک وکیل مهاجرت صرف کمک به افرادی می شود که با مشکلات مربوط به رعایت الزامات مهاجرت مواجه هستند. آنها همچنین در طول جلسات اخراج از موکلان خود نمایندگی می کنند. بسیاری از مهاجران سرمایه گذاری در یک وکیل مهاجرت را انتخاب می کنند زیرا حتی اشتباهات ساده و صادقانه در درخواست ویزا یا گرین کارت می تواند منجر به تأخیر چندین ساله شود. علاوه بر این، اشتباهات ممکن است منجر به رد یا اخراج متقاضی شود. به این ترتیب، وکلای مهاجرت به طور کلی نقش یک مشاور یا مشاور را برای مشتریان خود ایفا می کنند که باید با مقامات مهاجرت تعامل داشته باشند.

در جدول زیر شاهد حوزه های مختلف کاری در زمینه وکیل مهاجرت می باشید:

کاری تحصیلی سرمایه گذاری
ویزای کاری اخذ پذیرش تحصیلی خرید ملک در پرتغال
پیشنهادات کاری اخذ ویزای تحصیلی تخمین هزینه و مالیات
نو آفرینی اخذ اقامت تحصیلی اخذ ویزای سرمایه گذاری
کارآفرینی اخذ تخصص تحصیلی ارائه پیشنهادات سرمایه گذاری

الزام اخذ وکیل مهاجرت در یزد

وظایف وکیل مهاجرت در یزد

وکلای مهاجرت معمولا زمان زیادی را برای رسیدگی به اختلافات مدنی در دادگاه در مقایسه با انواع دیگر وکلا صرف نمی کنند. در عوض، آنها تمایل دارند به عنوان میانجی بین مشتریان خود و مقامات عمل کنند. نمونه ای از چنین مرجعی می تواند خدمات شهروندی و مهاجرت باشد. با این حال، همانطور که قبلاً ذکر شد، وکلای مهاجرت در صورتی که موکل آنها باید با یک جلسه رسیدگی به پرونده مهاجرت روبرو شود، در مقابل یک قاضی مهاجرت حاضر می شوند. اکثر وکلای مهاجرت همچنین به مسائلی می پردازند که شامل موکلان و قوانین کیفری آنها می شود.

برای ساده ‌تر شدن، یک وکیل مهاجرت احتمالاً اطلاعات و راهنمایی ‌هایی در مورد موارد زیر ارائه می‌کند:

 • درخواست های ویزا؛
 • گرین کارت
 • تابعیت
 • اقامت
 • کار
 • تحصیل
 • سرمایه گذاری
 • اشتغال غیرشهروندی
 • نوآفرینی در ژاپن

مزایای مشاوره با وکیل مهاجرت در یزد

استخدام وکیل مهاجرت همیشه ضروری نیست. این فرآیند می تواند توسط شخصی که خود را نمایندگی می کند تکمیل شودکار با وکیلی که به طور کامل از تمام قوانین جاری مهاجرت آگاه است، می تواند خطر اشتباه یا خطا را تا حد زیادی کاهش دهد. اکثر افراد زمانی که مایل به کمک برای ارسال درخواست برای یک مدرک مهاجرتی مانند ویزا یا گرین کارت باشند، وکیل مهاجرت استخدام می کنند. اگر متقاضی مهاجرت به ارتکاب جرم محکوم شده باشد، باید با یک وکیل مهاجرت کار کند.

در صورتی که درخواست های مهاجرت قبلی متقاضی رد شده باشد، به یک وکیل مهاجرت نیاز است. وکیل آنها مشخص خواهد کرد که چرا درخواست رد شده است، و تعیین می کند که آیا می توان درخواست تجدید نظر کرد یا در تاریخ بعدی درخواست مجدد داد. اگر متقاضی قبلاً اخراج شده یا از ورود به ایالات متحده محروم شده باشد، باید وکیل استخدام کند. این به این دلیل است که اخراج یا محرومیت گاهی اوقات می تواند به این معنی باشد که متقاضی برای همیشه از درخواست های بعدی منع می شود. با تماس با مشاوران و وکیل مهاجرت در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید تمام سوالات خود را در زمینه مهاجرت به صربستان بپرسید.

سوالات متداول در باب برترین وکیل مهاجرت در یزد در سال 1401

در این بخش مفتخر به پاسخگویی سوالات متداول در باب برترین وکیل مهاجرت در یزد در سال 1401 می باشیم:

 • وظایف وکیل مهاجرت در یزد چیست؟ وکلای مهاجرت معمولا زمان زیادی را برای رسیدگی به اختلافات مدنی در دادگاه در مقایسه با انواع دیگر وکلا صرف نمی کنند. در عوض، آنها تمایل دارند به عنوان میانجی بین مشتریان خود و مقامات عمل کنند. نمونه ای از چنین مرجعی می تواند خدمات شهروندی و مهاجرت باشد.
 • برترین وکیل مهاجرت به ترکیه در یزد کیست؟ موسسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می تواند قبول وکالت برای شهروندان یزدی در خصوص مهاجرت به ترکیه، استرالیا و سایر کشورهای جهان باشد.
5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *