شرایط در سنت کیتس

هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس

شرایط تحصیل وزندگی در سنت کیتس

در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت به کشور سنت کیتس می باشد با مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس  می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.با مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جمعی در رابطه با موضوع هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس به دست آورید.

آشنایی بیشتر با کشور سنت کیتس

شکل اصلی این کشور به شکل جزیره‌ای می باشد. مکان جغرافیایی این کشور واقع در حوزه دریای کارائیب می باشید از اصلی ترین همسایگان این کشور می توان به کشور های آنتیگوا و باربودا و جزایر ویرجین اشاره نمود. پایتخت این کشور شهر باستر می باشد و نظام حاکم در این کشور به صورت پادشاهی و مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند. تاریخ استقلال این کشور از کشور انگلستان به سال 1983 میلادی می رسد. این کشور که در برگیرنده دو ایالت اصلی می باشد مساحت تقریبی این کشور حدود 170 کیلومتر مربع می باشد. این کشور که جزء کشورهایی می باشد که با انگلستان دارای منافع مشترک می باشد. ملکه الیزابت دوم به مانند سایر کشورهایی که با بریتانیا دارای منافع مشترک می باشند در راس حکومت این کشور قرار گرفته و به سیاست اصلی برای اداره نمودن این کشور بر اساس حکومت دموکراتیک می باشد و هم چنین سیستم پارلمانی این کشور کاملا بر اساس سیستم پارلمانی بریتانیا می باشد

بررسی میزان هزینه زندگی در  کشور سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه زندگی در میان این کشور نسبتا به کشور های همسایه دارای هزینه ها و هم چنین مخارج بیشتری می باشد و اصلی ترین موضوع که باعث این گرانی شده این می باشد که به صورت تقریبی همه چیز باید به یک جزیره وارد شود. برای نمونه میتوان به هزینه نهار یا شام در این کشور اشاره نمود با این توضیح که مخارج و هم چنین هزینه لازم برای یک وعده غذایی که مختص به دو نفر باشد به میان 60 $ هست  با این که این وعده غذایی حتی در یک رستوران متوسط صرف شده باشد..

هزینه زندگی در  این کشور بسیار به روز و هم چنین متغیر می باشد. با این که میزان مخارج و هم چنین هزینه زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد تا حدی که میزان هزینه های لازم در میان این جزیره بالا تر و هم چنین گران تر از کشور آمریکا می باشد. در نتیجه برای آن دسته از اشخاصی که قصد مهاجرت به کشور هایی دارند که شرایط زندگی در آن کشور به صورت گرمسیری باشد، زندگی نمودن در این کشور می تواند بهترین انتخاب برای این دسته از مهاجرین به شمار رو.

از جمله این  هزینه ها می توان به هزینه لازم برای مسکن، هزینه لازم برای انجام امور خدماتی هزینه لازم برای خرید مواد غذایی، هزینه لازم برای امور حمل و نقل محلی و  هزینه لازم بزای انجام تفریحات و سرگرمی اشاره نمود. البته همان طور که ذکر شد هزینه ها با توجه به نوع مسکن و مکان زندگی در این کشور کاملا متفاوت و متغیر می باشد.

بررسی میزان هزینه تحصیل در کشور سنت کیتس

به صورت تقریبی و حدودی می توان گفت که میزان هزینه تحصیل در  این کشور برای دانشجویانی که دارای تابعیت بین المللی باشند به ازای هر سال تحصیلی مبلغی ما بین 12.000 الی 15.000 $ می باشد و میتوان گفته که به صورت میانگین میزان مخارج و هم چنین هزینه تحصیل متختص دانشجویانی که دارای حق تابعیت این کشور می باشند به ازای هر سال مبلغی به میزان 3.000 الی 5.000 $می باشد. گروه مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده مشاوره نمودن با شما در رابطه با این موضوع می باشند.

لازم به ذکر می باشد که حدود 300بورس تحصیلی برای مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و تحصیل در انگلستان برای سپتامبر 2017 وجود دارد که دانشجویان سنت کیتسی نیز می توانند از این بورس های تحصیلی استفاده کنند که گروه هدف آنها دانشجویان کشور های در حال توسعه می باشد و از این بورسیه می توانند در اکثر رشته ها به صورت کامل استفاده کنند که این بورس شامل بلیط هواپیما از طرف پادشاهی انگلستان ، هزینه های درمانی و بیمه ایی کامل کمک هزینه ی ارائه پایان نامه و کمک هزینه ی ورود اولیه به دانشجویان تعلق میگیرد که بر اساس شایسته سالاری این افراد انتخاب میشود و باید به تایید DFID  انگلستان برسد و سپس بتوانند وارد بریتانیای کبیر شوند.

بررسی میزان هزینه های حمل و نقل در سنت کیتس

میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای حمل و نقل در میان این کشور دارای ارتباط به مسافتی که تاکسی باید طی کند بستگی دارد  باشد. با این توضیح که به ازای هر کیلومتر به طور معمول 5 $ باید پرداخت نمود و هم چنین میزان هزینه و مخارج برای یک لیتر بنزین به صورت تقریبی 11 $ می باشد.

میزان مخارج و هم چنین هزینه های لازم برای امور مصرفی و رفاهی در این کشور مانند هزینه لازم برای مصرف برق، هزینه لازم برای امور گرمایشی، و هم چنین سرمایشی، هزینه لازم برای مصرف آب مختص یک خانه با متراژهشتاد و پنج متر به میزان 500.000 $ می باشد. میزان مخارج و هم چنین نرخ یک دقیقه مکالمه نمودن با موبایل در این کشور به میزان 1$ می باشد و میزان مخارج و هزینه لازم برای اینترنت به صورت معمول به میزان 500 $ می باشد.

بررسی میزان دست مزد و حقوق در سنت کیتس

به طور متوسط و میانگین میزان دست مزد و حقوق ماهانه در این کشور به میزان 33.000 $ می باشد.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله هزینه های تحصیل و زندگی در سنت کیتس علاقه مند به مهاجرت به این کشور شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعات نظیرمهاجرت تحصیلی به سنت کیتس و یا ویزای کار سنت کیتس به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *