مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان- مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی – پارس مهاجرت مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان - مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی - پارس مهاجرت
مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبانمهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

مهاجرت در دنیای امروز مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است و معمولا اکثریت افراد، کشوری که دارای شرایط مناسب برای زندگی و شرایط آسانی را جهت اخذ ویزا فراهم نموده است، به عنوان کشور مقصد  انتخاب می کنند.

کشور کانادا از جمله کشورهایی است که تا کنون مهاجران زیادی را از کشورهای خارجی پذیرفته است و با توجه به اقتصاد رو به پیشرفتی که دارد تمایل دارد اشخاصی را که  به رشد اقتصادی این کشور می توانند کمک بزرگی نمایند، جذب نماید.

راه های قانونی ورود به این کشور شامل دریافت اقامت از طریق ادامه تحصیل، دریافت مجوز کار، ورود از طریق سرمایه گذاری، ازدواج و تولد می باشد که هر کدام از این راه ها شرایط مخصوص به خود را دارند .

بسیاری از اشخاصی که متقاضی ورود به کشور کانادا می باشند با دانش اولیه زبان مشکل داشته و تمایل دارند که راه های ورود به کشور بدون مدرک زبان را بدانند که در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

 

مهاجرت به کانادا بدون مدرک زبان

کشور کانادا به دلیل داشتن موقعیت مناسب هر ساله متقاضیان زیادی را جذب می نماید. یکی از پارامترهای لازم برای اخذ ویزا در این کشور داشتن دانش زبان می باشد. بسیاری از افرادی که قصد ورود به این کشور را دارند با ارائه مدرک زبان در همان ابتدا جهت اخذ ویزا مشکل دارند.

موسسه سفیران سروش سعادت می تواند شما را در این فرایند راهنمایی نماید و اطلاعات مفیدی را خدمتتان ارائه دهد.یکی از راه های مهاجرت به کانادا از راه تحصیل می باشد. متقاضیانی که از شرایط لازمه برخوردار می باشد می توانند برای تحصیل در این کشور اقدام داشته باشند.

افراد برای هر مقطعی می توانند اقدام نمایند و تحصیل خود را در این کشور ادامه دهند. مهاجرت به کانادا از راه تحصیل در دو مرحله انجام می شود در مرحله اول شما باید نامه پذیرش از موسسه ، کالج یا دانشگاه مورد نظر را در هر ایالتی که قصد ادامه تحصیل دارید به دست بیاورید.

تحصیل در کانادا

کسانی که بالای 18 سال سن دارند برای ادامه تحصیل در کشور کانادا باید مدرک زبان ارائه دهند و مدرک زبان شما باید معتبر و قابل قبول کشور باشد.

از مزایای تحصیل در کشور کانادا می توان به اجازه کار در حین تحصیل اشاره کرد. شما در مقطع لیسانس 10 ساعت در هفته و در مقطع فوق لیسانس اجازه 20 ساعت کار در هفته را دارید و بعد از اتمام تحصیلات خود می توانید در کشور طبق مدت زمانی که تحصیل نموده اید بمانید و در جست و جوی کار متناسب با رشته خود باشید و در صورت یافتن کار می توانید اقامت خود را تمدید نموده و بعد از 3 سال کار کردن در این کشور می توانید برای درخواست شهروندی اقدام نمایید.

شما در حین تحصیل می توانید همسر خود را به عنوان همراه تحت عنوان ویزای  W1 وارد کشور نموده و اقامت کشور را دریافت نمایید و همراه شما اجازه کار تمام وقت در کشور کانادا را دارد.

مهاجرت از طریق کار

راه مهاجرت دیگر در این کشور مهاجرت از طریق کار می باشد که به دو صورت می توان اقدام کرد. شما یا می توانید با داشتن یک پیشنهاد شغلی و یا داشتن یک کارفرما و انجام دادن اقدامات لازم وارد کشور شوید و اقامت کشور را دریافت نمایید که برای این دسته از عزیزان این امکان وجود دارد که بدون مدرک زبان اقدام به مهاجرت نمود.

البته  داشتن مدرک زبان می تواند کمک بزرگی به شما برای اخذ ویزا نماید. در صورت نداشتن کارفرما شما برای مهاجرت به کانادا باید از سیستم امتیاز بندی عبور نمایید و از پارامترهای لازم می توان به سن، مدرک تحصیلی ، تجربه کاری مربوط به رشته تحصیلی ، مدرک زبان و عوامل انطباق پذیری (شامل تحصیلات همسر و سطح زبان همسر ، حداقل 1 سال تحصیل و 6 ماه کار کردن شما در کانادا و…) اشاره نمود که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله مربوطه در همین سایت مراجعه نموده و شرایط خود را برای اخذ این ویزا بررسی نمایید.

همانطور که اشاره شد برای مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیاز بندی و یا اکسپرس انتری شما نیازمند داشتن مدرک زبان می باشید و هر چه سطح زبان شما بالاتر باشد به امتیازات شما افزوده می شود.

مهاجرت از طریق کارآفرینی

برای مهاجرت از طریق کارآفرینی نیز به همین صورت می باشد شما در صورت داشتن دانش زبان در سطح مورد نیاز می توانید برای دریافت اقامت خود و خانواده خود اقدام نمایید.

کانادا کشوری دو زبانه است و زبان انگلیسی و فرانسوی از زبان های اصلی این کشور محسوب می شود. در ایالت کبک بیشتر به زبان فرانسوی صحبت می شود ولی در ایالت های دیگر کانادا بیشتر افراد به زبان انگلیسی تمرکز دارند.

برای مهاجرت به این کشور از راه های مختلف می توان اقدام نمود که فقط در بعضی از شرایط خاص شما نیازمند ارائه مدرک زبان نمی باشید. در بعضی مواقع ممکن است موسسات ، کالج و یا دانشگاه هایی وجود داشته باشد که شما را به عنوان دانشجو بپذیرد و نامه پذیرش را برای شما صادر نماید ولی در مرحله اخذ ویزا شما باید مدرک زبان ارائه دهید تا ویزای شما با شانس بیشتری مواجه شود و در صورت نداشتن مدرک زبان ممکن است ویزای شما رد شود. موسسه سفیران سروش سعادت در خدمت شما متقاضیان می باشد و جهت اخذ مشاوره رایگان با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمائید و مناسب ترین گزینه را جهت مهاجرت به کشور کانادا  انتخاب نمایید.

 

 

به این پست امتیاز دهید  1. ریحانه گفت:

    مطلب خوبی بود.سپاسگذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *