مهاجرت تحصیلی امارات

دوره های زبان در امارات

ما در این مقاله به بررسی شرایط دوره های زبان در امارات خواهیم پرداخت چرا که باور داریم آموختن زبان انگلیسی در کشور امارات می تواند شما در در مسیر صحیح قرار دهد. بسیاری از دوره های آموزشی زبان در کشور امارات توسط معلمان انگلیسی زبان تدریس می شوند و همین مسئله می تواند به شما اطمینان دهد که توسط افرادی مسلط به این زبان آموزش داده خواهید شد.

بر اساس همه دلایلی که گفته شده مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تصمیم به ارائه مطالبی در رابطه با دوره های زبان در امارات خواهند پرداخت.

مزایای آموزش زبان انگلیسی

در عصر جدید، فراگیری زبان انگلیسی را می توان یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی هر فرد دانست چرا که به کمک آن می توان با بسیاری از مردم دنیا ارتباط برقرار کنید. این برقراری ارتباط می تواند به شما کمک کند تا به تحصیل، تجارت و زندگی در کشور های دیگر نیز مشغول شوید.

با کمک این زبان که به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود، شما قادر خواهید بود تا در بسیاری از کشور های جهان که زبان مادری آن ها متفاوت است نیز مشغول به کار شوید. بسیاری از شرکت های برجسته به دنبال افرادی هستند که بتوانند به چند زبان مسلط بوده و ارتباط آن ها را با سایر شرکت ها برقرار کنند.

آزمون های زبان انگلیسی

بسیاری از افراد به زبان انگلیسی تسلط دارند اما این تسلط به زبان توسط هیچ مرکزی مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت مگر آن که یک مدرک معتبر زبان خارجه را ارائه دهند. شما برای این کار باید در امتحان های تعیین شده شرکت کرده و نمره مورد نظر را دریافت کنید.

توجه داشته باشید که شما در این آزمون ها پذیرفته یا رد نخواهید شد، بلکه تنها یک نمره دریافت می کنید. این موسسه مورد نظر شماست که نمره مورد نیاز شما را تعیین می کند. برای مثال برای تحصیل در امارات، شما حداقل به نمره 6 آیتلس نیاز خواهید داشت اما برای مثال در کشور انگلستان، نمره مورد نظر برای تحصیل 7.5 است. در صورتی که قصد تحصیل در کشور امارات را نیز دارید می توانید با شرکت در دوره های زبان در امارات شرایط بهتری برای خود فراهم آورید. اطلاعات تکمیلی در همین زمینه در مقاله «تحصیل در امارات» ارائه شده است.

مهم ترین آزمون های زبان انگلیسی

مهم ترین آزمون های زبان انگلیسی دو آزمون آیلتس و تافل هستند که در بسیاری از سازمان ها و دانشگاه های معتبر جهان مورد پذیرش قرار می گیرند. برخی دیگر از مهم ترین آزمون های زبان انگلیسی عبارتند از؛

 • Cambridge ESOL
 • GMAT
 • SAT
 • GRE
 • PTE
 • TELC
 • FCE
 • CAE
 • CPE
 • PET
 • KET
 • BEC
 • BULATS
 • ILEC
 • ICFE
 • TKT
 • PTE

موسسات آموزش زبان در امارات

چهار شهر ابوظبی، دبی، العین و شارجه به عنوان شهرهای اصلی کشور امارات، مهم ترین موسسات آموزش زبان را در خود جای داده اند. در حال حاضر و در آغاز سال 2019، تعداد زیادی موسسه در کشور امارات وجود دارد که امکان شرکت در دوره های زبان در امارات را فراهم می آورند. توجه داشته باشید که در پایان دوره هیچ گونه مدرک معتبری به شما داده نخواهد شد و شما باید در آزمون هایی که از آن ها یاد شده است شرکت کنید.

معرفی کالج های زبان در امارات

اشاره داشتیم که تعداد زیادی از موسسات در کشور امارات وجود دارد که به تدریس زبان های خارجه می پردازند. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در رابطه با بسیاری از دوره های زبان در امارات تحقیقاتی انجام داده ایم و 48 موسسه آموزشی مناسب را در چهار شهر کشور امارات یافته ایم که در جدول زیر به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

موسسات آموزشی ابوظبی Abu Dhabi University

Australian School of Abu Dhabi

Berlitz UAE

British Council UAE

Eton Institute

Inlingua

Raha International School

Sabis International School

The British School Al Khubairat

Zayed University

 

موسسات آموزشی العین AAESS

Al Ain University

Global English School

Inlingua

 

موسسات آموزشی دبی Al Falah University

Al Mawakeb School

Arab Unity School

Berlitz UAE

British Council UAE

Direct English

Dubai American Academy

Dubai College

Dubai English Speaking School

Dubai International Academy

Dubai International School Eton Institute

Express English Language Training Center

Headway Institute

Horizon English School

Inlingua

International House Dubai

ITEC Dubai

RIT Dubai

Safa School

Speak Language Institute

The English College

The Oxford School

Zayed University

 

موسسات آموزشی شارجه American University of Sharjah

Berlitz UAE

British Council UAE

English School of Kalba

Inlingua

International Language Center

Sharjah English School

Skyline University College

Victoria International School

Wesgreen International School

 

شما می توانید با مراجعه به سایت هر یک از این موسسات از وضعیت آموزشی و مالی آن ها با خبر شوید.

هزینه زندگی در امارات

یکی از مهم ترین مسائلی که پیش روی شماست، هزینه های زندگی در کشور امارات است. باید بدانید که هزینه های زندگی در کشور امارات بخصوص در شهر دبی در مقایسه با کشور های اروپایی برابری کرده و گاهی نیز از آن بیش تر است. مقاله «هزینه های زندگی در امارات» اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهد داد اما به طور کلی می توان گفت که شما در طول یک ماه به 800 تا 1000 یورو در ماه نیاز خواهید داشت که این مبلغ با هزینه های زندگی در کشور های اروپایی برابری می کند

کلام پایانی

دوره های زبان در امارات می تواند به شما کمک کند تا در یک کشور دیگر و توسط معلمان انگلیسی زبان، زبان خارجی را فرا بگیرید. البته تنها زبان انگلیسی مطرح نیست و در بسیاری از موسساتی که در این مقاله از آن ها یاد شد، آموزش زبان عربی به عنوان زبان رسمی کشور امارات نیز رایج است.

این شما هستید که با توجه به اصلی ترین هدف خود برای فراگیری زبان های خارجه تصمیم به انتخاب یکی از زبان های عربی یا انگلیسی خواهید کرد. ما در این مقاله در رابطه با شرایط دوره های زبان در امارات توضیحاتی را ارائه کرده ایم اما به دلیل خارج بدون از حوصله بحث امکان تشریح شرایط هر یک از موسسات فراهم نبوده است. شما می توانید در ارتباط با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از آن ها بخواهید شرایط هر یک را به صورت کامل برای شما شرح دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *