مهاجرت تحصیلی اتریش

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

دانشگاه لینتس که نام کامل دانشگاه ژوهانس کپلر لینز که به نام اختصاری JKUمعروف شده است. یک دانشگاه عمومی می باشد که در شهر لینتس، در مرکز ایالت اوبراسترایش در کشور اتریش می باشد. در این دانشگاه تحصیل به سه دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا انجام می شود. کشور اتریش کشوری آرام و زیبا می باشد. این کشور از لحاظ اقتصادی و امنیت رتبه چهارم را کسب کرده است. پایتخت این کشور شهر زیبای وین می باشد. شما با دریافت ویزای تحصیلی می توانید به ویزای کاری برسید و در نهایت برای اقامت دائم اقدام کنید. در ادامه با این مقاله با ما همراه باشید.

تعداد دانشجویان دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

دانشگاه لینتس دارای 18.036 دانشجو در حال تحصیل می باشد. از هر 9 دانشجو یک دانشجوی خارجی می باشد. مساحت این دانشگاه 364000 متر مربع می باشد.

تاریخچه دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

در ابتدا تحت عنوان کالج علوم اجتماعی، اقتصادی، کسب و کار در سال 1966 تاسیس شد. در سال 1969 دانشکده علوم و مهندسی به این دانشگاه اضافه شد. در همین سال به یک دانشگاه کامل تبدیل شد و دانشکده حقوق چند سال بعد از آن تاسیس شد. در اولیل قرن 17 نام این دانشگاه به دلیل ستاره شناس های یوهانس کپلر که کتاب شاهکار را به نام هماهنگی جهان تالیف کردند گرفته شد.

رنکینگ دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

 • در سال 2012 در رتبه 41 در موسسه آماری THE
 • در سال 2015 در رتبه 87 از لحاظ دانشگاه برتر با عمر کمتر از 50 سال
 • در سال 2012 رتبه 5 در بین بهترین دانشگاه های جوان آلمانی

دپارتمان و دانشکده های دانشگاه لینتس

این دانشگاه 4 دانشکده و 110 رشته تحصیلی را دارد. از این تعداد رشته تحصیلی 7 رشته تحصیلی به هیچ دانشکده ای متعلق نمی باشد. دانشکده های این دانشگاه به صورت زیر می باشند:

 1. دانشگاه علوم اجتماعی، اقتصادی و کسب و کار

جزء قدیمی ترین دپارتمان های دانشگاه لینتس می باشد که نزدیک 32 رشته تحصیلی در مورد مدیریت اقتصادی و تجاری، بیزینس انفورماتیک، آمار و … را دارد. نامه اختصاری این دانشگاه SoWi می باشد.

 1. دانشگاه مهندسی و علوم طبیعی

این دانشگاه در سال 1969 تاسیس شد و در مورد دروس ریاضیات فنی، علوم کامپیوتر و فیزیک فنی فعالیت می کند. رشته هایی در مورد شیمی فنی، مکاترونیک و مهندسی کامپیوتر به این دانشکده معرفی شد. به صورت کلی این دانشکده 51 رشته تحصیلی دارد. به نام اختصاری TNمعروف می باشد.

 1. دانشگاه حقوق

این دانشکده در سال 1975 تاسیس شد. بعد از این تاریخ، این دانشگاه به قسمتی از دانشکده SoWi به شمار می رفت و مدارک حقوق از سمت این دانشگاه به دانشجویان داده شد. البته مدرک حقوق کسب وکار با دو دانشگاه به دانشجویان داده می شود. این دانشگاه 20 رشته تحصیلی دارد. به نام اختصاری REمعروف می باشد.

 1. دانشکده پزشکی

این دانشگاه در سال 2014 تاسیس شد. در این دانشگاه باید مدارک به صورت مستقل و همکاری با دانشگاه پزشکی گراتس انجام شود. به نام اختصاری MEDمعروف می باشد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش

 • تکمیل فرم آنلاین پذیرش
 • ارائه مدرک و ریز نمرات در دوره های قبل
 • ارائه رزومه کاری و تحصیلی

زمان شروع کلاس ها در این دانشگاه

 • زمان کلی از 8 ژانویه تا 5 فوریه
 • شروع ترم اول از 1 می تا 30 نوامبر
 • شروع ترم دوم از 1 دسامبر تا 30 آپریل

دانشگاه ژوهانس کپلر لینز

در این دانشگاه قسمتی از یک نهاد می باشد که قابل توجه توسعه فن آوری و اجتماعی می باشد. شهر این دانشگاه یکی از قوی ترین ایالت های اقتصادی در اتریش می باشد. به عنوان مرکز صنعت، هر سال صادرات مستقیم به ارزش میلیارد ها دلار در این برای این کشور بدست می آید.

این دانشگاه دارای اتاق های بزرگ برای سمینار و آزمایشگاه ها، کتابخانه و کافه تریا، خوابگاه های دانشجویی، بانک ها و رستواران های می باشد. شما این امکان را دارید در داخل دانشگاه به این محیط ها بروید. دانشگده علوم اجتماعی، اقتصاد و کسب و کار قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در نظر دانشجویان و فارغ التحصیلان می باشد.

دوره تحصیلی کارشناسی در این دانشگاه

در دوره کارشناسی رشته های قانون کسب و کار، انفورماتیک کسب و کار، تجارت و اقتصاد، شیمی زیستی، شیمی فنی و مهندسی، بیوانفورماتیک، علوم کامپیوتر، اطلاعات الکترونیک، مهندسی پلیمر فن آوری، ریاضیات فنی، مکاترونیک، علوم زیستی مولکولی، فیزیک تدریس داده می شود.

دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در این دانشگاه

در این دوره به دورس مدیریت کسب و کار دیجیتال، اقتصاد و حسابداری، اقتصاد، مدیریت، انفورماتیک کسب و کار، سیمی زیست، شیمی پلیمر، شیمی فنی مهندسی، مهندسی صنایع، بیوانفورماتیک، علوم کامپیوتر، فن آوری علوم پلیمر، ریاضیات، مکاترونیک، بیو فیزیک، زیست شناسی مولکولی، علوم نانو و فن آوری و فیزیک فنی تدریس می شود.

دوره تحصیلی دکترا در این دانشگاه

در این دوره دورس های علوم انسانی، قانون، اقتصاد، علوم اجتماعی و اقتصادی، علوم طبیعی و علوم فنی تدریس داده می شود. شبکه های بین المللی، پروژه های علمی و کنفرانس های بین المللی مشغول به کار هستند. این دانشگاه با 250 دانشگاه دیگر از 40 کشور در 5 قاره همکاری می کند.

آیا در هنگام تحصیل در این دانشگاه امکان کار کردن وجود دارد؟

بله، شما این امکان را دارید در هنگام تحصیل به کار های نیمه وقت مشغول شوید. شما با کار های نیمه وقت می توانید به هزینه های زندگی و تحصیل خود کمک کنید. و بعد از فارغ التحصیل شدن می توانید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید.

آیا کشور اتریش مزایایی دارد؟

 • کشور اتریش بی طرف در اتحادیه اروپا است.
 • سفر به کشور های عضو شنگن بدون دریافت ویزا امکان پذیر می باشد.
 • امکان کار و زندگی در کشورهای دیگر صورت می گیرد.
 • امکان ویزای همراه برای خانواده (همسر و فرزندان) انجام می شود.
 • کشوری زیبا و تمیز می باشد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادتبه شما عزیزان در زمینه های مهاجرت کمک می کند و نگران نباشیدوکلا و کارشناسان ارشد ما بهترین روش مهاجرت را به شما عزیزان پیشنهاد می کنند و از ابتدا پروسه تا انتهای پروسه در کنار شما عزیزان خواهند بود.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *