مهاجرت تحصیلی آمریکا

تحصیل رشته هنر در آمریکا

تحصیل رشته هنر در آمریکا

دانشجویان علاقمند به هنر که می خواهند در یک کشور خوب تحصیل کنند ممکن است به تحصیل رشته هنر در آمریکا فکر کنند. اگر قصد مهاجرت تحصیلی به آمریکا و تحصیل در دانشگاه های آمریکا را دارید در این مقاله در خصوص تحصیل رشته هنر در آمریکا صحبت می کنیم. افراد هنرمند احساس و غریزه مشترکی دارند. این غریزه میل به خلق کردن است. این میل از تخیل آنها آغاز می شود اما ابزار آنها برای طراحی می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد. در حالی که یک نقاش از قلم مو و رنگ استفاده می کند، یک انیماتور دیجیتال از رایانه و نرم افزار پیشرفته استفاده می کند و یا یک مجسمه ساز از سنگ استفاده می کند و یا یک موسیقی دان با آهنگسازی و نواختن ساز هنر خود را نشان می دهد.

شما می توانید طیف گسترده ای از برنامه های هنری متناسب با علایق خود را در بسیاری از مناطق ایالات متحده پیدا کنید. به عنوان مثال، ایالات متحده آمریکا در خط مقدم انقلاب هنرهای دیجیتال قرار دارد. رسانه های دیجیتال و صنعت سرگرمی در آمریکا در حال گسترش و در حال ایجاد بازار قدرتمندی برای فناوری جدید مفاهیم خلاق و استعدادهای تازه هستند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اعزام دانشجو به آمریکا به متقاضیان خدمات مشاوره ای تخصصی ارائه می دهند. اگر شما علاقه مند به هنر هستید، ایالات متحده دارای دانشگاه ها و کالج های تخصصی هنرهای زیبا از بهترین برنامه های جهان است. همچنین به تبع علاقمندی و نیاز به هنر در آمریکا می توانید فرصت های شغلی خوبی در آمریکا در رشته هنر بیابید.

میزان دانشجویان بین المللی در رشته هنر در آمریکا افزایش یافته است. در نمودار زیر دانشجویان بین المللی در رشته هنر را مشاهده می کنید:

دانشجویان بین المللی در رشته هنر در آمریکابررسی تحصیل رشته هنر در آمریکا

موفقیت جهانی فیلم های آمریکایی و هالیوودی به ویژه در کالیفرنیا، به عنوان یک رهبر در زمینه هنر دانشجویان و علاقمندان را ترغیب به تحصیل می کند. شهر نیویورک در آمریکا مرکز صحنه هنرهای تئاتر است. اگر قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در ایالات متحده آمریکا را دارید، به بسیاری از افراد دیگر که ایالات متحده را به عنوان یک مکان معتبر برای تحصیلات عالی می بینند، می پیوندید. ایالات متحده متشکل از افرادی از کشورهای مختلف است که نتیجه آن فرهنگ غنی و متنوعی است. این کشور به خاطر آزادی و دموکراسی و تنوع گسترده جغرافیایی شناخته شده است. چند گزینه برای تحصیلات رشته هنر در ایالات متحده وجود دارد. این کشور دارای بسیاری از دانشگاه های دولتی و همچنین کالج های خصوصی هنری است. بسیاری از مدارس معتبر در ایالات متحده از جمله ییل، ​​پرینستون، هاروارد و استنفورد واقع شده اند.

تقویم آموزشی دانشگاه های هنری در آمریکا

مدت تحصیل یک دوره تحصیلی بسته به مدرک تحصیلی متفاوت خواهد بود. برخی از مدارک کاردانی را می توان در مدت دو سال کسب کرد در حالی که تکمیل دوره های کارشناسی سه تا پنج سال طول می کشد. در طول تعطیلات مدرسه، دانشجویان می توانند سفر کنند و همه آنچه که کشور ارائه می دهد را تجربه کنند. همچنین می توانند به مشاغل تابستانی روی بیاورند و یا در دوره های آموزش زبان و دوره های تخصصی هنری شرکت کنند. تحصیلات در ایالات متحده آمریکا در بسیاری از مناطق جهان معتبر و شناخته شده است، که این باعث افزایش شانس یافتن شغل پس از فارغ التحصیلی می شود. هنر در آمریکا جایگاه ارزشمندی دارند و اکثریت آمریکایی ها به هر رشته از هنر علاقه و رغبت نشان می دهند.

تقویم تحصیلی در رشته های هنری در آمریکا برای دانشجویان مهم است. در جدول زیر تقویم آموزشی را مشاهده می کنید:

پارامتر شرح
آغاز کلاس 31 آگوست
تعطیلات نوامبر 21-29 نوامبر
کلاس های درسی 30 نوامبر-4 دسامبر
دوره دروس 7-10 دسامبر
دوره امتحانات 11-18 دسامبر

مزایا تحصیل رشته هنر در آمریکا

مزایا تحصیل رشته هنر در آمریکا

برای دانش آموزانی که به دلیل شغل یا خانواده به انعطاف پذیری بیشتری نیاز دارند، بسیاری از مدارس دوره کارشناسی کلاس های آنلاین نیز ارائه می دهند که می تواند براساس برنامه های فردی دانشجویان باشد. هر مدرسه تاریخ شروع و پایان منحصر به فرد خود را خواهد داشت، اما به طور کلی سال تحصیلی از پاییز آغاز می شود و در اواخر بهار یا اوایل تابستان به پایان می رسد.

هزینه های مربوط به تحصیل در ایالات متحده از یک مکان به مکان دیگر بسیار متفاوت خواهد بود. مدت زمان برنامه و همچنین نوع مدرسه و اعتبار آن بسیار تاثیر گذار است. بیشتر دانشجویانی که به آمریکا مهاجرت می کنند به دلایل مزایای خوب تحصیل در این کشور است که خانه و کشور خود را ترک می کنند تا آینده ای عالی برای خود بسازند.

مزایای بسیار زیادی در تحصیل رشته هنر در آمریکا وجود دارد. برخی از این مزایا عبارت است از:

 • تحصیل در دانشگاه های رتبه اول در جهان
 • قرارگرفتن در فضای هنری و نوین
 • دریافت آموزش های تخصصی جدید
 • بهره مندی از ابزارهای جدید تحصیلی
 • امکان کار دانشجویی مرتبط در زمان تحصیل
 • فرصت های شغلی خوب در زمینه هنر
 • تحصیل به زبان انگلیسی
 • اخذ اقامت
 • تجربه زندگی در آمریکا
 • سفرهای جالب
 • ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر
 • دسترسی به مراکز تحقیقاتی هنری

بهترین دانشگاه های تحصیل رشته هنر در آمریکا

دوره های کارآموزی، تجربه کاری و موقعیت شغلی نیز فاکتورهای مهمی هستند که باید در نظر گرفته شوند. موسسه هنری که شما انتخاب می کنید باید در صنعت ارتباط داشته باشد و از طریق نیازهای استخدام، بررسی نمونه کارها و کارگاه های آموزشی به فارغ التحصیلان خود کمک کند. از محل کار فارغ التحصیلان مطلع شوید و در مورد میزان استقرار فارغ التحصیلان اخیر سوال کنید. دانشجویانی که به دنبال ادامه تحصیل در هنر هستند می توانند برنامه هایی را در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد پیدا کنند.

بیشتر موسساتی که بهترین برنامه ها را در کشور ارائه می دهند، مدارس هنری یا دانشگاه های تخصصی هستند که دارای گروه های هنری بسیار قابل احترامی هستند. در سراسر آمریکا دانشگاه های عالی در زمینه هنر وجود دارد. 4 مورد از بهترین مدارس هنری در ایالات متحده آمریکا عبارتند از:

 • دانشکده طراحی رود آیلند
 • دانشکده موسسه هنر شیکاگو
 • آکادمی هنر کرنبروک
 • دانشکده طراحی مرکز هنر

ویژگی های دانشگاه های هنر در آمریکا
مدرسه ای که شما انتخاب می کنید باید از هنرمندان و طراحان مجرب و موفق استفاده کند. برای تحصیل در رشته هنر در آمریکا در مورد اعتبار اعضای هیئت علمی تحقیق کرده و در مورد تجربه حرفه ای آنها مطالعه کنید. حتی ممکن است بخواهید با برخی از اساتید یا دانشجویان بین المللی فعلی صحبت کنید. این مدرسه یا دانشگاه و یا کالج باید تعهد خود را به سرمایه گذاری در تجهیزات، برنامه ها و فناوری های جدید بدهد تا بتواند با سرعت سریع صنعت همراه شود. داشتن دانش و تجربه با جدیدترین برنامه ها و تجهیزات فنی، جذابیت شما را به عنوان یک فارغ التحصیل در رشته هنر برای کارفرمایان بیشتر می کند. هزینه تحصیل در آمریکا براساس نوع موسسه و رشته متفاوت است. اگر در خصوص تحصیل لیسانس در آمریکا سوال دارید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.