مهاجرت تحصیلی امارات

تحصیل دندانپزشکی در امارات

هر ساله متقاضیان زیادی برای تحصیل دندانپزشکی در امارات به این کشور عربی سفر می کنند تا رویا های خود را تبدیل به حقیقت کنند اما متقاضیان و هموطنان عزیز برای تحصیل دندانپزشکی در امارات باید اطلاعات کافی داشته باشند تا بتوانند با موفقیت وارد دانشگاه های کشور امارات شوند و به ادامه ی تحصیل بپردازند.

تحصیل دندانپزشکی در امارات شرایط خاص خود را دارد و دانشجویانی که می خواهند در کشور امارات مشغول به تحصیل شوند حتما باید از میزان هزینه های تحصیلی و اقامت در این کشور مطلع باشند و لازم به ذکر است که دانشجویان دانشگاه های امارات متحده عربی در صورتی که موفق به دریافت بورسیه های تحصیلی و یا کمک هزینه های تحصیلی شوند میتوانند مخارج و هزینه های تحصیلی خود را به صفر برسانند.

شما عزیزان اگر قصد دارید تا مشغول به تحصیل دندانپزشکی در امارات شوید، می توانید برای مطلع شدن از شرایط تحصیل و مدارک مورد نیاز برای ورود به دانشگاه های این کشور، با مشاورین و متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید و با هماهنگی های قبلی برای شرکت در جلسات مشاوره، به دفتر موسسه مراجعه کنید. امارات متحده عربی از ثروتمند ترین کشور های دنیا و آسیا به شمار میرود و لازم به ذکر است که در این کشور ذخایر بزرگ نفتی قرار گرفته اند و جالت است بدانید که جمعیت این کشور به کم تر از ده میلیون نفر می رسد. در این نوشتار شما با شرایط تحصیل دندانپزشکی در امارات آشنا خواهید شد.

شرایط تحصیل در امارات متحده عربی

افرادی که می خواهند برای تحصیل به امارات متحده عربی مهاجرت کنند، باید در نظر داشته باشند که تحصیل در این کشور به زبان انگلیسی انجام می شود و دانشجویانی که قصد دارند مشغول به تحصیل در دوره های مختلف شوند، می توانند جهت کاهش هزینه های خود و پرداخت مخارج تحصیلی و زندگی خود، اقدام به کسب و دریافت بورسیه تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی در امارات کنند.

در سال های اخیر، سیستم آموزش و پرورش کشور امارات پیشرفت چشمگیری داشته است و به همین دلیل هر ساله افراد زیادی برای تحصیل دندانپزشکی در امارات به این کشور مهاجرت می کنند. تحصیل دندانپزشکی در امارات یکی از بهترین گزینه هایی می باشد که دانشجویان زیادی از سراسر دنیا آن را برای ورود به دانشگاه های معتبر این کشور انتخاب می کنند و لازم است بدانید که دانشجویانی می توانند با تحصیل در کشور امارات، اقامت کشور های چون کانادا و آمریکا را نیز بدست بیاورند و حتی برای ادامه تحصیل به این کشور ها مهاجرت کنند.

دانشجویانی که قصد تحصیل دندانپزشکی در امارات را دارند باید بدانند که تحصیل مستقیم در این رشته ممکن نمی باشد و متقاضیان باید در نخستین گام دروس مربوط به این رشته مانند دروس علوم پایه و زیست شناسی را سپری کنند و سپس با دریافت مدرک لیسانس، به ادامه ی تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در امارات کنند. مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت در ادامه شما را با شرایط و هزینه های تحصیل دندانپزشکی در امارات بیشتر آشنا خواهند کرد.

شرایط تحصیلات دندانپزشکی

در کشور امارات دانشگاه های بسیار مجهز و پیشرفته ای برای تحصیل دندانپزشکی وجود دارند و متقاضیانی که به کشور امارات مهاجرت می کنند تا مشغول به تحصیل در رشته ی دندانپزشکی و یا پزشکی شوند می توانند از تمامی امکانات موجود بهره مند شوند.

یکی از موارد مثبتی که می توان برای دانشجویان و هموطنان ایرانی به آن اشاره کرد، نزدیک بودن امارات متحده عربی به کشور ایران می باشد و این امر باعث آسان تر شدن رفت و آمد برای ایرانیان عزیز می شود و لازم به ذکر است که هموطنان عزیز برای تحصیل در کشور امارات حتما باید از هزینه تحصیل و زندگی در امارات مطلع باشند.

همانطور که گفته شد، دانشجویان خارجی می توانند به زبان انگلیسی در دانشگاه های کشور امارات مشغول به تحصیل شوند؛ اما باید سر کلاس های زبان عربی نیز حضور داشته باشند و لازم به ذکر است که دانشجویان و متقاضیانی که مسلمان هستند، حتما باید دروس مرتبط با مطالعات اسلامی را اخذ کنند.

تحصیل دندانپزشکی در امارات حداقل شش سال طول می کشد و متقاضیانی که می خواهند در این رشته مشغول به تحصیل شوند باید در نظر داشته باشند که هزینه ی تحصیل در رشته دندانپزشکی در امارات هر ساله به چهل هزار دلار می رسد. شایان ذکر است که دانشجویان بعد از اتمام دوره های تحصیلی می توانند به مدت یک الی دو سال در کشور امارات بمانند و شغل مناسبی پیدا کنند و در این کشور مشغول به کار شوند.

آیا امارات گزینه ی مناسبی میباشد؟

تحصیل در کشور امارات همراه با مزایای زیادی می باشد اما متقاضیان باید در نظر داشته باشند که هزینه تحصیل در این کشور بالا می باشد و از مهم ترین شرط هایی که برای تحصیل در امارات وجود دارد، داشتن توان مالی کافی می باشد. متقاضیان می توانند به زبان انگلیسی در دانشگاه های کشور امارات مشغول به تحصیل شوند و لازم به ذکر است که در مدارس این کشور زبان اول تدریس عربی و زبان دوم تدریس انگلیسی می باشد.

دانشجویان برای تحصیل در هر دوره، باید مدرک دوره ی تحصیلی قبلی را ارائه دهند و باید به زبان انگلیسی مسلط باشند؛ در غیر این صورت متقاضیان باید در دوره های مربوطه جهت یادگیری زبان انگلیسی شرکت کنند. دانشجویانی که برای تحصیل دندانپزشکی در امارات به این کشور مهاجرت می کنند می توانند برای پرداخت بخش از هزینه های خود به صورت پارت تایم مشغول به کار شوند و لازم به ذکر است که تایم کاری دانشجویان بیست ساعت در هفته می باشد.

علاوه بر کار ضمن تحصیل، دانشجویان می توانند برای کاهش هزینه های تحصیل  و زندگی خود اقدام به دریافت بورسیه ها تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی کنند. بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های تحصیلی در امارات شهریه دانشگاهی، هزینه های زندگی و هزینه های اقامت را پوشش می دهند؛ اما دریافت آن ها شرایط خاص خود را دارد و شما عزیزان برای مطلع شدن از این شرایط می توانید با کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

دانشگاه های امارات متحده عربی

در کشور امارات دانشگاه های زیادی وجود دارند و تقریبا بیش از نود درصد دانشگاه های امارات متحده عربی بسیار مجهز و پیشرفته می باشند به همین دلیل هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل دندانپزشکی در امارات به این کشور سفر می کنند. دانشگاه امارات متحده عربی، دانشگاه علوم پزشکی دبی و دانشگاه عجمان از بهترین و مجهز ترین دانشگاه های کشور امارات می باشند و متقاضیان برای تحصیل در این دانشگاه باید عباوه بر داشتن توان مالی کافی، مدرک زبان انگلیسی آیلتس نیز داشته باشند.

نتیجه ی کلی

به طور کلی، تحصیل دندانپزشکی در امارات یکی از بهترین گزینه های موجود برای هر دانشجو می باشد و دانشجویان ایرانی با دریافت روادید و مجوز تحصیل در کشور امارات می توانند برای تحصیل در این کشور اقدام به مهاجرت به امارات کنند. شما عزیزان می توانید برای انجام امور پرونده ی خود با همانگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید و پرونده ی خود را به متخصصان و کارشناسان ما بسپارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *