مهاجرت سرمایه گذاری در سنگاپور

اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک

اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک یکی از رایج ترین راه های می باشد که متقاضیان می توانند با استفاده از آن مقیم کشور سنگاپور شوند؛ اما اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک دارای شرایط خاص خود می باشد و متقاضیان باید از این شرایط به صورت کامل مطلع باشند.

مهاجرت به کشور سنگاپور و مقیم شدن در این کشور از راه های مختلفی امکان پذیر می باشند و متقاضیان با انتخاب هر روش، باید مدارک و اسناد مخصوصی را ارائه دهند و لازم به ذکر است که افرادی که مدارک و اسناد مورد نیاز را به صورت ناقص ارائه می دهند، باید مدت زمان بیشتری در انتظار کسب روادید کشور سنگاپور باشند.

سنگاپور از بهترین کشور های دنیا از لحاظ اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و در بخش جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است.

شما عزیزان جهت مطلع شدن از شرایط اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک می توانید با ما همراه باشید.

درباره ی سنگاپور

کشور سنگاپور از ثروتمند ترین کشور های دنیا می باشد که به دلیل وجود شرایط مطلوب زندگی در این کشور، هر ساله متقاضیان زیادی برای کسب اقامت و پاسپورت سنگاپور اقدام می کنند.

سنگاپور دارای جاذبه های گردشگری زیادی می باشد و به همین دلیل هر ساله گردشگران و توریست های زیادی برای دیدن این کشور و جاذبه های توریستی آن به سنگاپور سفر می کنند.

شایان ذکر است که دانشگاه های سنگاپور نیز سطح بالایی دارند و دانشجویان بین المللی زیادی برای تحصیل در این دانشگاه های اقدام به کسب قبولی در آزمون های ورودی دانشگاهی می کنند.

متقاضیان بعد از کسب قبولی در آزمون مورد نظر می توانند مدارک مورد نیاز را به سفارت این کشور تحویل دهند و اقدام به کسب روادید تحصیلی سنگاپور کنند.

جهت تحصیل در دانشگاه های کشور سنگاپور متقاضیان می توانند دوره های تحصیلی را به چهار زبان انگلیسی، مالایی، چینی و تامیل سپری کنند اما اکثر دانشجویان دانشگاه های این کشور به زبان انگلیسی مشغول به تحصیل می شوند.

افرای که در اقتصاد کشور سنگاپور نقش مثبتی داشته باشند، می توانند به راحتی اقامت و سپس پاسپورت این کشور را کسب کنند. سرمایه گذاری در سنگاپور معمولا در مواردی چون خرید املاک، تاسیس کمپانی، کارآفرینی و یا سایر موارد انجام می شود.

اخذ اقامت سنگاپور از راه های مختلفی ممکن می باشد اما در این نوشتار کارشناسان موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا هموطنان عزیز را از شرایط اخذ اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک مطلع سازند.

املاک و مستغلات در کشور سنگاپور

به طور کلی قیمت اجاره و خرید ملک و خانه در کشور آسیایی سنگاپور بسیار بالا می باشد و گویا قیمت های خرید ملک و خانه در این کشور برای شهروندان سنگاپوری مناسب می باشند و افرادی که از خارج قصد دارند در کشور سنگاپور اقدام به خرید ملک کنند بهتر است که از تمامی شرایط این امر آگاه باشند.

اکثر متقاضیان بین المللی که اقدام به خرید خانه یا ملک در کشور سنگاپور می کنند، از سرمایه داران و سرمایه گذاران می باشند و سرمایه ی کافی برای انجام این کار دارند.

املاک در کشور سنگاپور به سه بخش تقسیم می شوند:

املاک عمومی

این املاک معمولا به عنوان املاک دولتی به شمار می روند.

HDB Apartment

این املاک برای شهروندان و اهالی کشور سنگاپور می باشد و متقاضیان بین المللی اجازه ی خرید آن ها را ندارند.

املاک مسکونی خصوصی

این املاک قیمت بالاتری دارند اما تمامی افراد می توانند اقدام به خرید آن کنند.

املاک شریکی

این املاک در بین چند نفر تقسیم می شود (عمومی-خصوصی) و متقاضیان بین المللی می توانند فقط ده سال خانه ی نو ساز را خریداری کنند.

کسب اقامت

براساس قوانین تعیین شده توسط تیم توسعه اقتصادی کشور سنگاپور و همچنین طرح “جی آی پی”، متقاضیان در صورتی می توانند با خرید ملک در کشور سنگاپور اقامت همیشگی کسب کنند که در زمینه ی ساخت املاک مبلغ کافی را برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشند و فعالیت آن ها بر شرایط اقتصادی کشور سنگاپور تاثیر مثبت داشته باشد.

متقاضیانی که در زمینه ی املاک مسکونی خصوصی اقدام می کنند، می توانند به اقامت همیشگی کشور سنگاپور دست یابند و لازم به ذکر است که مبلغ سرمایه گذاری در این زمینه و یا سایر فعالیت های تجاری باید بیش از دو میلیون دلار باشد.

معمولا پروسه ی کسب اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک دو ماه به طول می انجامد و متقاضیان در صورتی می توانند اقدام به کسب اقامت دائمی کنند که به مدت پنج سال متوالی در کشور سنگاپور زندگی کنند و فعالیت مثبت تجاری در این کشور داشته باشند.

متقاضیان و سرمایه گذاران خارجی در صورتی می توانند اقامت کشور سنگاپور را از طریق خرید خانه کسب کنند که از شرایط بازار املاک در این کشور مطلع باشند و اقدام به سرمایه گذاری در املاک مسکونی خصوصی کنند.

کسب اقامت دائمی

متقاضیانی که قصد دارند اقامت دائمی کشور سنگاپور را کسب کنند، باید شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن بستگان و اعضای خانواده (پدر، مادر، همسر) که دارای تابعیت سنگاپور باشند.
  • داشتن فرزندانی که قبل از رسیدن به سن قانونی تابعیت سنگاپور را کسب کرده باشند.
  • افرادی که روادید پی، کیو و اس را دارند.
  • افرادی که به عنوان سرمایه گذار یا کارآفرین در کشور سنگاپور شناخته می شوند.

Global Investor Program )Singapore(

برنامه سرمایه گذار جهانی در سنگاپور به متقاضیان خارجی که قصد سرمایه گذاری در کشور سنگاپور را دارند کمک می کند تا از شرایط کسب اقامت همیشگی در کشور سنگاپور مطلع شوند.

برنامه سرمایه گذار جهانی در سنگاپور دو آپشن دارد:

A Option

این طرح برای سرمایه گذارانی می باشد که قصد توسعه یک بیزنس و یا شروع یک بیزنس در کشور سنگاپور را دارند.

میزان سرمایه گذاری: دو و نیم میلیون دلار.

B Option

این طرح برای سرمایه گذارانی می باشد که قصد سرمایه گذاری در یک کمپانی معتبر در کشور سنگاپور را دارند.

میزان سرمایه گذاری: دو و نیم میلیون دلار.

مزایا و موارد مثبت

متقاضیانی که موفق به کسب اقامت سنگاپور از طریق خرید ملک می شوند، از موارد مثبت زیر بهره مند خواهند شد:

  • داشتن اجازه ی سکونت و کار در سنگاپور بدون نیاز به کسب روادید جدید.
  • زندگی در کشور سنگاپور به همراه خانواده.
  • کسب روادید بلند مدت برای اعضای خانواده.
  • امکان کسب وام های مختلف.
  • امکان کسب تابعیت و گذرنامه سنگاپور.

 

به طور کلی مهاجرت به سنگاپور و اقامت در این کشور پیشرفته از راه های مختلفی ممکن می باشد و لازم به ذکر است که متخصصان ما در موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ی یاری شما عزیزان در انجام امور مهاجرتی گوناگون و متفاوت می باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *