مهاجرت کاری عمان

اقامت از طریق کار در عمان

این کشور یکی از امن ترین کشور های خاورمیانه می باشد. نود و یک درصد از مردم این کشور با سواد هستند و زبان دوم این کشور زبان انگلیسی می باشد. امروزه بسیاری از افراد به فکر اقامت از طریق کار در عمان هستند. این کشور از سمت غرب به امارت متحده عربی و عربستان سعودی و از سمت جنوب به یمن و از سمت شمال به تنگه هرمز و از سمت شرق به دریای عرب هم مرز می باشد.کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت در عمان؛ اقامت از طریق کار در عمان، اقامت از طریق تحصیل در عمان، اقامت از طریق سرمایه گذاری در عمان، اقامت از طریق تولد در عمان، اقامت از طریق ازدواج در عمان و غیره به صورت تخصصی و حرفه ای به شما بزرگواران مشاوره تلفنی (رایگان) و مشاوره حضوری ارائه می دهند و در کنار شما عزیزان هستند.

اقامت از طریق کار در عمان

افرادی که به این کشور وارد می شوند باید خود را برای یک پیشرفت مالی و فرهنگی ارزشمند مهیا می شود. بیشتر از مردمان این کشور افراد خارجی هستند که توانستند ویزای کاری این کشور را دریافت کنند و مشغول به کار هستند. یکی از مزیت های این کشور دیدنی های این کشور می باشد که افرادی که به فکر مهاجرت به این کشور هستند می توانند به این علت هم تصمیم نهایی خود را دریافت کنند.

افراد خارجی این امکان را دارند که یک گواهی عدم اعتراض از کارفرمای خود اخذ کنند اما این کار سخت می باشد و شاید نتوانند این گواهی را دریافت کنند و باید کشور را ترک کنند.

مشاغل موجود برای مهاجران در عمان

اگر چه در مدت پنج تا 10 سال گذشته شغل های زیادی بابت مهاجران در این کشور وجود داشته اما در حال حاضر چنین نمی باشد اما بازار برای کارگران خارجی ماهر همچنان قابل دسترس می باشد. افراد مهندس، متخصصان، مدیران، معلمان و …. می توانند از این فرصت استفاده کنند.

شرایط اقامت از طریق کار در عمان

افرادی که تمایل مهاجرت به این کشور را دارند به منظور کار در این کشور به صورت قانونی نیازمند ویزای کار این کشور هستند. هنگامی که شخص متقاضی ویزای کاری این کشور را دریافت کند قبل از ورود به این کشور باید کار پیدا کنند و کارفرمای معتبر خود را پیدا کند. کارفرما ابتدا باید برای شخص متقاضی دعوت نامه صادر کند سپس برای ویزای کار اقدامات لازم را انجام شود.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت در عمان، اقامت از طریق تحصیل در عمان، اقامت از طریق سرمایه گذاری در عمان؛ اقامت از طریق کار در عمان، اقامت از طریق ثبت شرکت در عمان، اقامت از طریق خرید ملک در عمان، اقامت از طریق تولد در عمان، اقامت از طریق ازدواج در عمان و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می کنند.

فرهنگ کار در عمان

در این صورت می توان فهمید که نیروی کار قوی، وفا دار، صداقت و …. می باشد. اگر چه نگاه کار کردن به زنان در این کشور به مراتب نسبت به همه کشور های همسایه فرقی ندارد اما زنان قسمت قابل توجهی از نیروی کار این کشور را تشکیل داده اند. هفته های کاری در این کشور معمولا میان 40 ساعت تا 48 ساعت می باشد که بستگی به نوع فعالیت و صنعت این کشور می باشد. روز های کاری اغلب از ساعت نه صبح شروع می شود تا شش بعد از ظهر تمام می شود. تعطیلات این کشور روز های شنبه و جمعه می باشد. امروزه بسیاری از مردم به فکر مهاجرت به این کشور می باشند مخصوصا از روش کار یا سرمایه گذاری، که روش سرمایه گذاری را ما به کسانی که از توانایی مالی بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می کنیم.

مهاجرت به عمان از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری

یکی از روش های مهاجرت به این کشور ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور می باشد. افراد بین المللی این امکان را دارند تا در منطقه آزاد این کشور یا خارج از آن ثبت شرکت انجام داده و اقدام به سرمایه گذاری در بخش هایی که دولت این کشور معیین می شود، ثبت شرکت در این مناطق نیاز به کفیل این کشور نیست اما بابت ثبت شرکت در خارج از مناطق آزاد شخص نیاز به یک کفیل کشور عمانی خواهد داشت.

مزایای سرمایه گذاری در کشور عمان عبارت اند از :

  • صد در صد مالکیت سرمایه گذاران بین المللی
  • ارائه وام های بزرگ با بهره کم
  • ارائه معافیت های سرمایه گذاران که بر درآمد شخصی پرداخت می کنند.

کارشناسان ارشد و حقوقی در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه اقامت در عمان، اقامت از طریق کار در عمان، اقامت از طریق تحصیل در عمان، اقامت از طریق سرمایه گذاری در عمان، اقامت از طریق ثبت شرکت در عمان، اقامت از طریق تولد در عمان، اقامت از طریق ازدواج در عمان و غیره به صورت تخصصی و حرفه ای به شما مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *