مهاجرت به کشور جمهوری چک

پناهندگی در جمهوری چک

پناهندگی در جمهوری چک

یکی از راه های مهاجرت پناهندگی در جمهوری چک می باشد. راهی طاقت فرسا و دشوار می باشد و موسسه ما هیچ خدماتی در این مورد ارائه نمی کنند. به تازگی افراد به فکر پناهندگی می باشند که از معایب این راه آگاهی ندارند. کشور چک یکی از کشور های عضو کشور های شنگن می باشد.

پناهندگی در جمهوری چک

بررسی وضعیت پناهندگان در کشور چک به وسیله وزارت کشور انجام می شود. نه تنها فقط این کشور بلکه بیشتر کشور ها برای وضعیت پناهندگان توسط وزارت کشور بررسی می شود. سیاست های مهاجرت و متقاضیان به صورت مفهومی و تحلیلی در قانون پیاده سازی شده است.

دولت چک برای محافظت بیشتر در مرزهای شنگن الویت دارد و از وارد شدن مهاجران غیر قانونی در این کشور از هر قانونی مانع می شود.بر اساس قانون 326/1999 در مورد اقامت مهاجرین به اداره پلیس گزارش داده می شد. در این قانون اختیارات کامل به متقاضیان داده می شود که برای حمایت از پناهندگان در اطراف شنگن و در سطح ملی اروپا صورت می گیرد.

پناهنده در کشور چک

در کشور چک نسبت به پناهنجویان دو معیار رفتاری دارد. بر طبق این آمار یک میلیون نفر جمعیت چک از راه پناهندگی اقدام کرده اند. در کشور چک طرح هایی در حال شکل گیری می باشد که منابع حیاتی و استرسی برای همه منابع و اتفاق ها برای قبول شدن پناهندگان در جمهوری چک به وجود می آید. در کشور چک تقریبا 4 درصد از جمعیت این کشور را پناهندگان قرار گرفته است. دانشگاه های این کشور خیلی معتبر هستند و بسیاری از دانشجویان به فکر ادامه تحصیل به این کشور هستن. مامورین کشور چک با پناهندگان رفتار خوب و مناسب ندارند.

شرایط کار پناهندگی در چک

شرایط کارپناهندگی در چک به صورت زیر می باشد

  • شهر مورد تعیین مراجعه کنید
  • در صورت قبول شدن در دادگاه این امکان را دارید کار های شهروندی خود را انجام دهید
  • تکمیل پرونده مصاحبه ی اصل.
  • به کشور چک وارد شده باشد.
  • به اداره پناهندگان مراجعه شود
  • ثبت نام ابتدایی صورت بگیرد.
  • شهر محل اقامت تعیین شده باشد
  • اداره پلیس باید شما را بشناسد و باید خودتون را معرفی کنید.
  • به اداره پناهندگان و مصاحبه ابتدایی صورت بگیرد

اقامت در کشور چک

اقامت قانونی در کشور چک از شش راه صورت می گیرد. یکی از راه های اقامت در در کشور چک، ویزای توریستی این کشور می باشد که به مدت زمان شما در این ویزا محدود و مشخص می باشد و شما این امکان را دارید که به صورت قانونی وارد این کشور شوید. یکی دیگر از راه های اقامت در کشور چک به صورت قانونی، راه ازدواج می باشد که شما می توانید با شخصی که تابعیت کشور چک را دارد ازدواج کنید و به این صورت شما هم تابعیت و اقامت این کشور را دریافت می کنید.

یکی دیگر از راه های اقامت در کشور چک به صورت قانونی، راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد که ما این راه را به افرادی که توانایی مالی دارند پیشنهاد می کنیم سرمایه گذاران با پرداخت بیمه و مالیات بعد از پنج سال شما این امکان را دارید که اقامت دائم خود را دریافت کنید. پناهندگی در جمهوری چک، همانطور که در ابتدا مقاله گفته شده موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت هیچ خدماتی برای این راه مهاجرت ارائه نمی دهند. و برای راه های دیگر شما می توانید با مشاوران ارشد و حرفه ای ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *