ویزای مسافرتی کلمبیا

ویزای توریستی کلمبیا

ویزای توریستی کشور کلمبیا

کلمبیا کشوری رو به رشد در شمال غربی آمریکای جنوبی است. این کشور از استانداردهای آموزشی و بهداشتی جهانی پیروی می­نماید. افراد با اخذ ویزای توریستی کلمبیا حداکثر می­توانند 180 روز در این کشور اقامت گزینند. کلمبیا یکی از کشورهای وسیع در آمریکای جنوبی است که از طبیعی زیبا و شگفت انگیز برخوردار می­باشد. کوههای حیرت انگیز- جنگلهای بارانی آمازون- نزدیکی به دو اقیانوس آرام و کارائیب از جمله جاذبه های گردشگری در این کشور است که سالانه گردشگران زیادی را مجذوب خود نموده است. شهرهای زیبا و بزرگ کلمبیا که دارای مدرن ترین امکانات رفاهی و آموزشی می­باشد از دیگر دلایل مهاجرت افراد به این کشور بحساب می­آید. مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همواره راهنمای تمامی عزیزان در زمینه مهاجرت به دیگر کشورها می­باشند.

با اخذ ویزای توریستی کلمبیا افراد تجربه ای متفاوت را برای خویش رقم خواهند زد. این کشور از جاذبه های بسیار متفاوتی برخودار می­باشد. بناهای قدیمی و باشکوهی که در این کشور وجود دارد، هر انسانی را به وجد می­آورد. بوگوتا پایتخت کشور کلمبیا شهری زیبا و دیدنی است که باغ گیاه شناسی در این شهر از جمله مکان هایی است که اکثر گردشگران از آن بازدید می­نمایند. افراد با اخذ یکی از ویزاهای توریستی- تجاری و کاری می­توانند به کلمبیا سفر نمایند. ویزای توریستی این کشور در ابتدا دارای 90 روز اعتبار است و قابلیت تمدید بمدت 90 روز دیگر را خواهد داشت. این ویزا یکی از ویزاهای موقت کشور کلمبیا بشمار می­رود.

ویزای توریستی کلمبیا

ویزای کلمبیا

افراد برای سفر به کشور کلمبیا می­باید یکی از ویزایهای توریستی- بازگانی و کاری کلمبیا را دریافت نمایند. کشور کلمبیا مملو از جاذبه های طبیعی و شگفت انگیز می­باشد. شهر بوگوتا که پایتخت این کشور است خود دارای جاذبه های زیبا و کم نظیری می­باشد. افراد پس از ارائه مدارک خود به سفارت کلمبیا می­توانند ویزای توریستی این کشور را اخذ نمایند. این ویزا دارای 90 روز اعتبار است و در صورت تمایل افراد می­توانند بمدت 90 روز دیگر آن را تمدید نمایند. ویزای کاری کلمبیا که در گذشته بنام TP-4 و هم اکنون بنام M-5 یاد می­شود در ابتدا دارای 1 سال اعتبار است و افراد می­توانند بمدت 3 سال دیگر آن را تمدید نمایند. پس از پایان اعتبار سه ساله بمدت 5 سال دیگر که همان اقامت دائم کشور کلمبیا است تمدید خواهد شد. پس از پایان مدت 5 ساله فرد می­تواند تابعیت کشور کلمبیا را اخذ بنماید.

ناگفته نماند افراد برای اخذ ویزای کاری کلمبیا می­باید یک پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایانی در کلمبیا اخذ بنمایند. ویزای تجاری یا بازرگانی کلمبیا برای مدیران ارشد و نمایندگان شرکت های خارجی صادر می­شود که قصد ایجاد ارتباط با تجاری با شرکت های کلمبیایی را دارند. این دسته از افراد اجازه انجام کار درکشور کلمبیا را نخواهند داشت و تنها اجازه اقامتی 180 روزه به آنان اعطا خواهد شد. این کشور دارای ویزای دیگری بنام ویزای اقامت می­باشد. این ویزا برای آن دسته از افرادی که دارای یکی از شش نوع ویزای موقت کشور کلمبیا هستند صادر می­شود. از مهمترین مزایای این ویزا اینست که افراد در مدت 5 سال اعتبار آن حداکثر دو سال را خارج از کلمبیا زندگی نماید و در طول اعتبار این ویزا اجازه انجام کار و هر گونه اشتغال را خواهد داشت. افراد زیادی با اخذ ویزای جستجوی کار آلمان به این کشور سفر نموده و جهت یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور اقدام می­نمایند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی کلمبیا

افرادی که علاقمند به سفر و گردشگری در کشور کلمبیا هستند می­باید مدارک زیر را جهت اخذ ویزای توریستی کلمبیا به سفارت این کشور ارائه نمایند:

  • ارائه اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
  • رزرو بلیط رفت و برگشت به کشور کلمبیا
  • رزرو هتلی در کشور کلمبیا
  • دعوتنامه از سوی یکی از افرادی که در کشور کلمبیا دارای تابعیت می­باشد.

جاذبه های گردشگری در کلمبیا

همانطور که بیان نمودیم کشور کلمبیا یکی از کشورهای توریستی در جهان بحساب می­آید. با اخذ ویزای توریستی کلمبیا براحتی می­توان از کوهها- سواحل – دریاها و مرداب های این کشور لذت برد.این کشور دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می­باشد و ما در این بخش به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

ولی دوکوکورا

کشور کلمبیا معروف به نخل موم است. زیرا در تمامی مناطق این کشور نخل های موم قد علم نموده و محیطی زیبا و معرکه ای را بوجود آورده است. صبحگاهان در زیر مه افراد زیادی از اسب سواری- پیاده روی و گردش با جیپ لذت می­برند.

سیوداد پردیدا

مناطقی از کشور کلمبیا جنگل های انبوهی است که دست نخورده می­باشند و دارای درخت هایی زیبا هستنند که بصورت طبیعی رشد نموده اند. در قلب این جنگل ها منطقه ای بنام سیوداد پردیدا است که شهره گمشده در کلمبیا گفته می­شود. این شهر توسط هندی ها و قبل از کلمبیایی ها ساخته شده است. این شهر در گذشته به مرکز شکوفایی فرهنگ در کلمبیا معروف بود، اما هم اکنون از این شهر پلکان های سنگی زیبایی بجا مانده است که افراد زیادی علاقمندند تا پیاده روی در جنگلی دست نخورده را تجربه نمایند.

کانورستالس

از دیگر جاذبه های گردشگری در کلمبیا که افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی کلمبیا از این منطقه بازدید می­نمایند کانورستالس است که به رنگین کمان مایع یا رودخانه پنج رنگ معروف است. این رودخانه از سنگ ها- جلبک ها – شن ها و گیاهانی تشکیل شده است که رنگ خاصی به این رودخانه بخشیده اند. پیاده روی درکنار این رودخانه برای افرادی که بدنبال ماجراجویی هستند بسیار لت بخش است. البته در سالهای اخیر نیروهای مسلح انقلابی کلمبیا از ورود گردشگران به نزدیکی این رودخانه جلوگیری می­کنند. با اینحال بسیاری از افراد می­توانند در استخرهای طبیعی که توسط این رودخانه بوجودآمده اند به شنا بپردازند.

چگونگی اخذ ویزای توریستی کلمبیا

افراد جهت اخذ ویزای توریستی این کشور نیازی به مصاحبه با مسئولین کشور کلمبیا ندارند. اما برای اخذ دیگر ویزای های کشور کلمبیا از جمله ویزای تجاری و ویزای کاری این کشور بایستی متقاضیان با مسئولین مربوطه در این کشور مصاحبه نمایند. در حال حاضر سفارت کشور کلمبیا در کشور ایران وجود ندارد و افرادی که علاقمند به اخذ ویزای توریستی کلمبیا هستند می­توانند با برقرار نمودن ارتباط با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای اخذ انواع ویزاهای این کشور اقدام نمایند. همچنین این مجموعه تمامی عزیزان را از چگونگی مهاجرت به دیگر کشورها و اخذ اقامت اتریش یاری و راهنمایی می­نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *