مهاجرت تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی لهستان

ویزای تحصیلی لهستان

برای ویزای تحصیلی لهستان ،در این مقاله سعی داریم اصول و شرایط این کشور را بررسی کنیم و برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما در مورد تحصیل در لهستان ،پاسخ سوالات خود را بدست آورید. کشور لهستان کشور اروپایی است که با پایین بودن هزینه های زندگی و تحصیل مورد استقبال بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. ویزای تحصیلی لهستان،مهاجرت به لهستان،ویزای تحصیلی اروپا،مهاجرت به اروپا و …. این امکان را دارید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید.

دانشگاه های لهستان

  1. دانشگاه های دولتی
  2. دانشگاه خصوصی

ویزای تحصیلی لهستان – دوره کارشناسی 

کسانی که قصد دارند در کشور لهستان ادامه تحصیل دهند باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشند و متقاضیان میبایست شرایط و رشته های تحصیلی خود را در دانشگاه های دولتی و یا خصوصی لهستان اقدام کند. هزینه های ویزای تحصیلی لهستان، دانشگاه های دولتی بین 600 تا 800 یورو در هر ترمی میباشد و هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی بین 1000 تا 1600 یورو درهر ترمی میباشد . تحصیل در لهستان رشته و دوره های در دانشگاه های به زبان انگلیسی آموزش داده میشود و به مدرک زبان آیلتس 6 به بالا احتیاج دارند ولی زبان رسمی کشور لهستان،لهستانی میباشد و به مدرک لهستانی نیاز است.

لازم به ذکر است اگر کسانی که از سطح پایینی از زبان برخوردار هستند میتوانند در کشور لهستان به دوره های کالج کوتاه مدت و بلند مدت شرکت کند که هزینه های این دوره بین 800 تا 120 یورو در هر ترمی میباشد. مدت زمان مقطع کارشناسی در هر دانشگاه دولتی و یا دانشگاه خصوصی سه سال میباشد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره تلفنی شوید و با درک بهتری مسیر خود را انتخاب کنید.

تحصیل در لهستان – دوره کارشناسی ارشد 

کسانی که قصد ادامه تحصیل در لهستان را دارند در دوره فوق لیسانس (کارشناسی ارشد)میبایست مدرک کارشناسی را داشته باشند و این امکان را دارند دانشگاه دولتی یا خصوصی و رشته مورد نظر خود را انتخاب کنند. هزینه های تحصیل در لهستان در دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی بین 600 تا 800 یورو در هر ترمی میباشد و در دانشگاه های خصوصی بین 1000 تا 1600 یورو میباشد و به زبان انگلیسی تدریس میشود و به مدرک زبان آیلتس 6 به بالا نیاز میباشد و چون زبان رسمی کشور لهستان، لهستانی میباشد باید مدرک زبان لهستانی نیز را داشته باشید. مدت زمان دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی و دانشگاه های خصوصی بین یک سال و نیم تا 2 سال می باشد.

تحصیل در لهستان – دوره دکترا 

کسانی که قصد ادامه تحصیل در لهستان دوره دکترا دارند باید مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس)را داشته باشند و این امکان را دارند که دانشگاه دولتی و یا دانشگاه خصوصی و رشته خود را انتخاب کند. هزینه تحصیل در لهستان در دوره دکترا در دانشگاه دولتی بین 600 تا 800 یورو در هر ترمی میباشد و در دانشگاه های خصوصی بین 1000 تا 1600 یورو در هر ترمی میباشد. رشته های دانشگاهی به زبان انگلیسی تدریس میشود و به مدرک زبان آیلتس 7 به بالا احتیاج است و به مدرک لهستانی نیز نیاز میباشد. طول مدت دوره دکترا در دانشگاه های دولتی و دانشگاه های خصوصی لهستان بین 3 تا 5 سال می باشد.

هزینه های زندگی در لهستان

هزینه های زندگی در شهر های کشور لهستان بین 350 تا 450 یورو به صورت یک ماه می باشد. لازم به ذکر است که بحث هزینه ها به شرایط فرد بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در لهستان میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت رایگان مشاوره شوید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را بررسی میکند و بهترین راه را برای شما در نظر میگیرند و از ابتدای پروسه تا آخر پروسه در کنار شما عزیزان خواهند بود.

شرایط کار همزمان با تحصیل در لهستان

افرادی که مجوز تحصیل در لهستان در دوره های مختلف در دانشگاه ها را دارند و این مزیت را دارند که همزمان با تحصیل به کار مشغول شوند و به صورت قانونی در کشور لهستان کار کند. یکی از مزایای این کشور این است که همراهان فرد متقاضی نیز مجوز کار کردن را دارند. لازم به ذکر است که همراهان مجوز کار در مراکز دولتی و عمومی در کشور لهستان را ندارند سپس برای آنها بیمه نمیشوند و نمیتوانند که مالیاتت نیز پرداخت کنند.

اقامت دائم لهستان از طریق تحصیل در لهستان

همانطور که گفته شد کشور لهستان، کشور اروپایی میباشد که اصولا کشور های اتحادیه اروپا قوانین یکسانی برای دریافت اقامت دائم دارند. دریافت اقامت دائم در لهستان با ویزای تحصیلی امکان پذیر خواهد بود. به این شکل میباشد که تحصیل در لهستان 5 تا 6 سال به صورت همیشگی و متوالی در کشور لهستان حاضر باشند و اقامت دائمخود را کسب کنند.

یکی از راه های دیگر در این مورد این است که متقاضیان همزمان با تحصیل مجوز کار را دارند و از این طریق میتوانند مالیات به دولت پرداخت کند و اقامت دائم خود را کسب کند. همچنان با این اطلاعاتی که در این مقاله به شما داده شد کشور لهستان کشور مناسبی برای تحصیل می باشد. لازم به توضیح می باشد که محدودیتی برای دریافت پذیرش تحصیلی در دانشگاه های معتبر و برتر در دانشگاه های کشور لهستان وجود ندارد و موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این امکان را دارند با توجه به شرایط شخصی فرد از یکی از دانشگاه های برتر پذیرش شخص را دریافت کند .

برای اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در لهستان این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما مشورت کنید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را بررسی می کنند و بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهند و از ابتدا پروسه تا آخر پروسه در کنار شما عزیزان خواهند بود .

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *