مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » روسیه » هزینه زندگی در مسکو

هزینه زندگی در مسکومطلع بودن از مخارج و هزینه زندگی در مسکو به مهاجران کمک میکند تا از شرایط سکونت در این شهر پر جمعیت آگاه شوند. هر ساله متقاضیان و مهاجران زیادی برای ادامه تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار و کارآفرینی، ازدواج و همچنین تولد فرزند اقدام به مهاجرت به کشور روسیه میکنند. زندگی کردن در کشور روسیه شرایط خاص خود را دارند و متقاضیانی که می خواهند در این کشور زندگی کنند می بایست حتما از شرایط و قوانین سکونت و همچنین هزینه های زندگی در شهر مورد نظر اطلاعات مورد نیاز و کافی داشته باشند.

مطلع بودن از هزینه زندگی در مسکو برای افرادی که می خواهند در این شهر زندگی کنند امری واجب و ضروری محسوب می شود و شما عزیزان می توانید با همراهی ما تا انتهای این نوشتار از هزینه زندگی در مسکو اطلاعات کافی دریافت کنید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده انجام امور مهارجتی شما عزیزان میباشند.

میزان مخارج و هزینه زندگی در مسکو

مخارج و هزینه زندگی در مسکو به چندین بخش تقسیم می شود. متقاضیانی که قصد زندگی در این شهر مدرن را دارند، باید در نظر داشته باشند که مخارج و هزینه زندگی در مسکو از هزینه های زندگی در سایر شهر ها و شهرستان های کشور روسیه بالاتر می باشد. بیش از صد و چهل میلیون نفر در کشور پهناور روسیه زندگی می کنند و لازم به ذکر است که  این کشور به چهل و شش استان تقسیم می شود. اکثر مردم کشور روسیه به زبان روسی و همچنین انگلیسی صحبت می کنند و مهاجرانی که می خواهند در کشور روسیه زندگی کنند حتما باید به زبان روسی و زبان انگلیسی مسلط باشند. به طور کلی هزینه های و مخارج زندگی، سکونت و اقامت در کشور روسیه به استان، شهر و محل سکونت بستگی دارد و لازم به ذکر است که هزینه زندگی در مسکو از سایر شهر ها کشور روسیه نظیر سنت پترزبورگ، سوچی، نیژنی نووگورود، یکاترینبورگ، کراسنودار و تیومن و همچنین سایر شهر های این کشور بیشتر می باشد.

زندگی در کشور روسیه در صورتی امکان پذیر میباشد که متقاضیان موفق به کسب ویزای این کشور شوند. شرایط کسب ویزای روسیه آسان نمی باشند و متقاضیان باید ثابت کنند که در این کشور بیش 28000$ دلار در سال درآمد خواهند داشت. مهاجرت جهت زندگی در روسیه با یافتن شغل مناسب در این کشور شروع می شود و متقاضیان با کاریابی در روسیه و یافتن شغل مناسب با درآمد کافی می توانند اقدام به کسب ویزا کنند.

زندگی در شهر مسکو در کشور روسیه

مسکو پایتخت کشور روسیه میباشد و هر ساله متقاضیان زیادی با اهداف مختلف وارد این شهر پر جمعیت می شوند. با اینکه زندگی در شهر مسکو هزینه های بالایی به همراه دارد، اما مزایا و موارد مثبت زندگی در این شهر به قدری بالا می باشد که هر ساله به تعداد مهاجرانی که برای زندگی در کشور روسیه شهر مسکو را انتخاب می کنند اضافه میشود و این شهر به عنوان بهترین شهر روسیه برای زندگی شناخته شده است. بهترین شهر زندگی در روسیه، شهر مسکو، یکی از محدود شهر های روسیه می باشد که مهاجران می توانند با زندگی در آن، زبان روسی را از سطح پایه به صورت کامل یاد بگیرند. زندگی در شهر مسکو خسته کننده نیست و به دلیل سفر توریست های خارجی به این شهر، تنوع ملیتی و فرهنگی بسیار زیاد میباشد. همچنین در شهر مسکو موسسه ها و سازمان های بی شماری وجود دارند که برای تحصیل و کار ساکنین این شهر ساخته شده اند.

شهر مسکو دارای سیستم حمل و نقل شهری و عمومی بسیار وسیع میباشد و این موضوع رفت و آمد را برای ساکنین و گردشگران این شهر به امری ساده و آسان تبدیل کرده است. شهر مسکو بیش از دوازده میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از تمیز ترین شهر های کشور روسیه به شمار می رود. هموطنان و متقاضیان عزیز و گرامی می توانند جهت مطلع شدن از مخارج و هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در کشور روسیه به مقاله هزینه تحصیل و زندگی در روسیه مراجع کنند.

 

هزینه های زندگی در کشور روسیه و مسکو

در این بخش قصد داریم تا به هزینه های کلی و جزئی زندگی در کشور روسیه و همچنین پایتخت این کشور اشاره کنیم و اطلاعات کاملی به هموطنان و متقاضیان گرامی ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت از شرایط مهاجرت به کشور روسیه و هزینه بلیط و کسب ویزای این کشور آگاه شوند؛ اما به طور کلی هزینه زندگی در شهر مسکو و کشور روسیه به صورت زیر می باشد:

 

هزینه های خوراک

هزینهوعده غذایی
$8یک وعده غذایی در رستوران ساده
$30یک وعده غذایی دو نفره در رستوران نرمال
$4.5یک وعده غذایی در مک دونالد

 

هزینه های کافی شاپ

هزینهمورد
$2یک فنجان کاپوچینو
74 سنت300 سی سی نوشابه
50 سنت300 سی سی آب

 

موارد غذایی (سوپر کارکت)

هزینهمورد
83 سنتیک لیتر شیر
47 سنتیک قرص نان
95 سنتیک کیلو برنج
$1 و دوازده سنتیک شانه تخم مرغ
$6.5یک کیلو پنیر محلی
$4یک کیلو گوشت ران
$6.65یک کیلو گوشت سینه

هزینه های حمل و نقل

هزینهمورد
40 سنتبلیط مترو
$2تاکسی
25 سنتتاکسی تا یک کیلومتر
$5تاکسی تا یک ساعت انتظار

 

هزینه های پوشاک

هزینهمورد
$67شلوار جین (یک عدد)
$38یک دست لباس ورزشی
$70یک جفت کفش نایک
$85یک جفت کفش چرم مردانه

 

هزینه اجاره و خرید ملک

هزینهمورد
$500اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر
$335اجاره آپارتمان ۱ خوابه در خارج شهر
$913اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر
$590اجاره آپارتمان ۳ خوابه در خارج شهر
$1700قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر
$1100قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج شهر

 

هموطنان عزیز می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و از شرایط مهاجرت به کشور های خارجی به صورت کامل مطلع شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *