شرایط روسیه

هزینه زندگی در مسکو

زندگی در مسکو

مطلع بودن از مخارج و هزینه زندگی در مسکو به مهاجران کمک میکند تا از شرایط سکونت در این شهر پر جمعیت آگاه شوند. هر ساله متقاضیان و مهاجران زیادی برای ادامه تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، ایجاد کسب و کار و کارآفرینی، ازدواج و همچنین تولد فرزند اقدام به مهاجرت به کشور روسیه میکنند. زندگی کردن در کشور روسیه شرایط خاص خود را دارند و متقاضیانی که می خواهند در این کشور زندگی کنند می بایست حتما از شرایط و قوانین سکونت و همچنین هزینه های زندگی در شهر مورد نظر اطلاعات مورد نیاز و کافی داشته باشند.

مطلع بودن از هزینه زندگی در مسکو برای افرادی که می خواهند در این شهر زندگی کنند امری واجب و ضروری محسوب می شود و شما عزیزان می توانید با همراهی ما تا انتهای این نوشتار از هزینه زندگی در مسکو اطلاعات کافی دریافت کنید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده انجام امور مهارجتی شما عزیزان میباشند.

میزان مخارج و هزینه زندگی در مسکو

مخارج و هزینه زندگی در مسکو به چندین بخش تقسیم می شود. متقاضیانی که قصد زندگی در این شهر مدرن را دارند، باید در نظر داشته باشند که مخارج و هزینه زندگی در مسکو از هزینه های زندگی در سایر شهر ها و شهرستان های کشور روسیه بالاتر می باشد. بیش از صد و چهل میلیون نفر در کشور پهناور روسیه زندگی می کنند و لازم به ذکر است که  این کشور به چهل و شش استان تقسیم می شود. اکثر مردم کشور روسیه به زبان روسی و همچنین انگلیسی صحبت می کنند و مهاجرانی که می خواهند در کشور روسیه زندگی کنند حتما باید به زبان روسی و زبان انگلیسی مسلط باشند. به طور کلی هزینه های و مخارج زندگی، سکونت و اقامت در کشور روسیه به استان، شهر و محل سکونت بستگی دارد و لازم به ذکر است که هزینه زندگی در مسکو از سایر شهر ها کشور روسیه نظیر سنت پترزبورگ، سوچی، نیژنی نووگورود، یکاترینبورگ، کراسنودار و تیومن و همچنین سایر شهر های این کشور بیشتر می باشد.

زندگی در کشور روسیه در صورتی امکان پذیر میباشد که متقاضیان موفق به کسب ویزای این کشور شوند. شرایط کسب ویزای روسیه آسان نمی باشند و متقاضیان باید ثابت کنند که در این کشور بیش 28000$ دلار در سال درآمد خواهند داشت. مهاجرت جهت زندگی در روسیه با یافتن شغل مناسب در این کشور شروع می شود و متقاضیان با کاریابی در روسیه و یافتن شغل مناسب با درآمد کافی می توانند اقدام به کسب ویزا کنند.

زندگی در شهر مسکو در کشور روسیه

مسکو پایتخت کشور روسیه میباشد و هر ساله متقاضیان زیادی با اهداف مختلف وارد این شهر پر جمعیت می شوند. با اینکه زندگی در شهر مسکو هزینه های بالایی به همراه دارد، اما مزایا و موارد مثبت زندگی در این شهر به قدری بالا می باشد که هر ساله به تعداد مهاجرانی که برای زندگی در کشور روسیه شهر مسکو را انتخاب می کنند اضافه میشود و این شهر به عنوان بهترین شهر روسیه برای زندگی شناخته شده است. بهترین شهر زندگی در روسیه، شهر مسکو، یکی از محدود شهر های روسیه می باشد که مهاجران می توانند با زندگی در آن، زبان روسی را از سطح پایه به صورت کامل یاد بگیرند. زندگی در شهر مسکو خسته کننده نیست و به دلیل سفر توریست های خارجی به این شهر، تنوع ملیتی و فرهنگی بسیار زیاد میباشد. همچنین در شهر مسکو موسسه ها و سازمان های بی شماری وجود دارند که برای تحصیل و کار ساکنین این شهر ساخته شده اند.

شهر مسکو دارای سیستم حمل و نقل شهری و عمومی بسیار وسیع میباشد و این موضوع رفت و آمد را برای ساکنین و گردشگران این شهر به امری ساده و آسان تبدیل کرده است. شهر مسکو بیش از دوازده میلیون نفر جمعیت دارد و یکی از تمیز ترین شهر های کشور روسیه به شمار می رود. هموطنان و متقاضیان عزیز و گرامی می توانند جهت مطلع شدن از مخارج و هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در کشور روسیه به مقاله هزینه تحصیل و زندگی در روسیه مراجع کنند.

 

هزینه های زندگی در کشور روسیه و مسکو

در این بخش قصد داریم تا به هزینه های کلی و جزئی زندگی در کشور روسیه و همچنین پایتخت این کشور اشاره کنیم و اطلاعات کاملی به هموطنان و متقاضیان گرامی ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت از شرایط مهاجرت به کشور روسیه و هزینه بلیط و کسب ویزای این کشور آگاه شوند؛ اما به طور کلی هزینه زندگی در شهر مسکو و کشور روسیه به صورت زیر می باشد:

هزینه های خوراک

هزینه وعده غذایی
$8 یک وعده غذایی در رستوران ساده
$30 یک وعده غذایی دو نفره در رستوران نرمال
$4.5 یک وعده غذایی در مک دونالد

هزینه های کافی شاپ

هزینه مورد
$2 یک فنجان کاپوچینو
74 سنت 300 سی سی نوشابه
50 سنت 300 سی سی آب

موارد غذایی (سوپر کارکت)

هزینه مورد
83 سنت یک لیتر شیر
47 سنت یک قرص نان
95 سنت یک کیلو برنج
$1 و دوازده سنت یک شانه تخم مرغ
$6.5 یک کیلو پنیر محلی
$4 یک کیلو گوشت ران
$6.65 یک کیلو گوشت سینه

هزینه های حمل و نقل

هزینه مورد
40 سنت بلیط مترو
$2 تاکسی
25 سنت تاکسی تا یک کیلومتر
$5 تاکسی تا یک ساعت انتظار

هزینه های پوشاک

هزینه مورد
$67 شلوار جین (یک عدد)
$38 یک دست لباس ورزشی
$70 یک جفت کفش نایک
$85 یک جفت کفش چرم مردانه

هزینه اجاره و خرید ملک

هزینه مورد
$500 اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر
$335 اجاره آپارتمان ۱ خوابه در خارج شهر
$913 اجاره آپارتمان ۳ خوابه در مرکز شهر
$590 اجاره آپارتمان ۳ خوابه در خارج شهر
$1700 قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر
$1100 قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج شهر

هموطنان عزیز می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و از شرایط مهاجرت به کشور های خارجی به صورت کامل مطلع شوند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *