مهاجرت به کشور بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است. به دلیل این که کشور بلاروس کشوری آرام و امن و ثبات اقتصادی دارد بسیاری از افراد تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند.

شرایط مهاجرت به بلاروس

کشور بلاروس در اروپای مرکزی قرار دارد که 9.6 میلیون نفر جمعیت دارد. شهر مینسک پایتخت این کشور می باشد که بیشتر به دین مسیحیت اعتقاد دارند. به دلیل ثابت بودن رابطه ی اقتصادی در سال های اخیر منجر به تجارت آزاد و سرمایه گذاری در این کشور شده است.

قانون مهاجرت به بلاروس

کشور بلاروس به دلیل محیط زیبا و کشوری آرام امید به زندگی در این کشور رو به بالا می باشد. اضافه براین  تمام شغل های جدید برای شهروندان این کشور چه بلاروسی و چه خارجی شکل گرفته است. شرایط مهاجرت به بلاروس به شرح زیر است :

  • سرمایه گذاری در اقتصاد جمهوری بلاروس بیشتر از 150.000 یورو باشد.
  • شهروند خارجی قومیت بلاروسی داشته باشد.
  • ازدواج رسمی با یک شهروند بلاروسی
  • کار رسمی به منظور متخصص در کشور

اقامت در بلاروس

یکی از راه های مهاجرت به بلاروس این است که ملیت بلاروس را به دست آوریم. در این زمینه، فرد خارجی این امکان را دارد که مجوز اقامت دریافت کنند باید حتما در کشور بلاروس تا سال 1991 به دنیا آمده باشد. گواهی تولد ثابت شده و این امر را نشان می دهد. یک راه آسان برای مهاجرت این است که تشکیل خانواده دهید. اگر شخص خارجی در این کشور دارید به طور همیشگی در بنیاد کشور بلاروس زندگی می کنید و شهروند بلاروسی هستید. و این مجوز را دارید که برای اخذ مجوز تابعیت و اقامت در بلاروس اقدام کنید.

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط و اصول سرمایه گذاری در بلاروس برای مهاجرت، در سال های گذشته یکی از راه های مهاجرت می باشد که بسیاری مورد استقبال افراد قرار گر فته است. هر نوع سرمایه گذاری در اقتصاد بلاروس با نرخ 150.000.000 یورو به صورت ضمانت سرمایه گذار برای اخذ اقامت در بلاروس است. تعداد مهاجران بلاروسی رو به زیاد شدن می باشد.

مهاجرت به بلاروس، یکی از راه های مهاجرت به بلاروس می باشد که برای اطلاعات بیشتر این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با مشاوران حرفه ای و ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید. مشاوران حرفه ای و ارشد ما شرایط شما را بررسی می کنند و بهترین راه مهاجرت را به شما عزیزان پیشنهاد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *