مهاجرت به کشور بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس

مهاجرت به بلاروس امروزه از طریق روش های مختلف مورد توجه بسیاری از متقاضیان بین المللی جهت اخذ اقامت قانونی قرار گرفته است. به دلیل این که کشور بلاروس کشوری آرام و امن و ثبات اقتصادی دارد بسیاری از افراد تمایل دارند به این کشور مهاجرت کنند. کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت روش های قانونی مهاجرت به این کشور را به شما پیشنهاد می دهند.

اینفوگرافیک مهاجرت به بلاروس

شرایط مهاجرت به بلاروس

کشور بلاروس در اروپای مرکزی قرار دارد که 9.6 میلیون نفر جمعیت دارد. شهر مینسک پایتخت این کشور می باشد که بیشتر به دین مسیحیت اعتقاد دارند. به دلیل ثابت بودن رابطه اقتصادی در سال های اخیر منجر به تجارت آزاد و سرمایه گذاری در این کشور شده است. شرایط مهاجرت به این کشور با توجه به نوع ملیت متقاضیان متفاوت می باشد. اکثر متقاضیان جهت تحصیل این کشور را برای مهاجرت انتخاب می نمایند. اما در نظر داشته باشید تنها با مهاجرت تحصیلی نمی توانید اقامت دائم را اخذ نمایید. بلکه بایستی از سایر شرایط و مدارک لازم نیز برخوردار باشید.

 بررسی شرایط اقامت در بلاروس

یکی از راه های مهاجرت به این کشور این است که ملیت بلاروس را به دست آوریم. در این زمینه، فرد خارجی این امکان را دارد که مجوز اقامت دریافت کنند باید حتما در کشور بلاروس تا سال 1991 به دنیا آمده باشد. گواهی تولد ثابت شده و این امر را نشان می دهد. یک راه آسان برای مهاجرت این است که تشکیل خانواده دهید. اگر شخص خارجی در این کشور دارید بطور همیشگی در بنیاد کشور بلاروس زندگی می کنید و شهروند بلاروسی هستید. این مجوز را دارید که برای اخذ مجوز تابعیت و اقامت در بلاروس اقدام کنید.

سایر روش های اخذ اقامت مهاجرت به این کشور عبارتند از:

 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • کار در بلاروس
 • سرمایه گذاری و خرید ملک
 • ازدواج و تولد

قوانین مهاجرت به بلاروس

کشور بلاروس به دلیل محیط زیبا و کشوری آرام امید به زندگی در این کشور رو به بالا می باشد. اضافه بر این تمام شغل های جدید برای شهروندان این کشور چه بلاروسی و چه خارجی شکل گرفته است. شرایط مهاجرت به بلاروس به شرح زیر است :

 • سرمایه گذاری در اقتصاد جمهوری بلاروس بیشتر از 150000€ (یورو) باشد.
 • شهروند خارجی قومیت بلاروسی داشته باشد.
 • ازدواج رسمی با یک شهروند بلاروسی
 • کار رسمی به منظور متخصص در کشور

جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در بلاروس ابتدا مقاله مذکور را مطالعه بفرمائید.

قوانین مهاجرت به بلاروس

شرایط تحصیل در کشور بلاروس

انتخاب روش تحصیلی برای مهاجرت تقاضا بسیاری از متقاضیان بوده است. یکی از بهترین و شناخته ترین روش مهاجرت می باشد. متقاضیان در این کشور می توانند از طریق ویزای تحصیلی به ادامه تحصیل بپردازند. امکان تحصیل در رشته ها و مقاطع مختلف برای متقاضیان بین المللی وجود دارد. هزینه تحصیل در این کشور با توجه به ملیت متقاضیان متفاوت خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید که پذیرش با توجه به ملیت متقاضیان می باشد. جهت تکمیل اطلاعات خود در باب تحصیل در بلاروس می توانید مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

مهاجرت کاری به بلاروس

برای دریافت ویزای کار در این کشور، کارمندان بین المللی باید مدارک زیر را ارائه دهند:

 • فرم درخواست ویزا تکمیل شده
 • عکس مانند عکس گذرنامه و در 6 ماه گذشته گرفته شده باشد.
 • پاسپورت معتبر حاوی یک عکس، دارای حداقل 2 صفحه خالی و حداقل 90 روز پس از اینکه متقاضی قصد خروج از این کشور را دارد اعتبار دارد.
 • گواهی بیمه درمانی
 • یک کپی تایید شده از مجوز کار متقاضی
 • گواهی پرداخت هزینه ویزا

اگر کارمند تصمیم بگیرد که درخواست را پست کند، باید هزینه پست برگشت را نیز شامل شود. برخی از کارمندان ممکن است نیاز به ارائه اسناد اضافی داشته باشند:

 • متقاضیانی که زیر 28 سال سن دارند باید یک کپی از شناسنامه خود را به همراه کپی پاسپورت والدین یا نمایندگان قانونی خود ارائه دهند.
 • متقاضیانی که قبلا تابعیت این کشور یا اتحاد جماهیر شوروی را داشته اند باید مدارکی را ارائه دهند که گواهی از دست دادن تابعیت خود را تایید کند.

در حالی که این کشور یک کشور اروپایی است، شرکت شما باید توجه داشته باشد که در حال حاضر کشور عضو اتحادیه اروپا (EU) نیست. در نتیجه، شرایط ویزای کار این کشور برای اکثر اتباع خارجی، از جمله افرادی که شهروند کشورهای اتحادیه اروپا هستند، اعمال می شود.

مهاجرت کاری به بلاروس

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط و اصول سرمایه گذاری در بلاروس برای مهاجرت، در سال های گذشته یکی از راه های مهاجرت می باشد. این روش بسیار مورد استقبال افراد قرار گر فته است. هر نوع سرمایه گذاری در اقتصاد بلاروس با نرخ 1500000€ (یورو) به صورت ضمانت سرمایه گذار برای اخذ اقامت در بلاروس است. تعداد مهاجران بلاروسی رو به زیاد شدن می باشد.

سرمایه گذاری یکی از راه های مهاجرت به بلاروس می باشد که برای اطلاعات بیشتر این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید. با مشاوران حرفه ای و ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید. مشاوران حرفه ای و ارشد ما شرایط شما را بررسی می کنند. بهترین راه مهاجرت را به شما عزیزان پیشنهاد می کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *