مهاجرت سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

 

آیا با شرایط سرمایه گذاری در بلاروس آشنایی دارید؟ اگر شما هم متمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه سرمایه گذاری در بلاروس هستید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسس حقوقی سفیران سروش سعادت  و مشاوره با وکلا و مشاورین این موسسه که در زمینه گرفتن اقامت و امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند  از اطلاعات جامعی در زمینه سرمایه گذاری در بلاروس بهره مند شوید.

از میان راه های گونا گون در رابطه با گرفتن اقامت قاره اروپا و هم چنین  مهاجرت نمودن  به این کشور می شود به گرفتن  اقامت قاره  اروپا از روش سرمایه گذاری و مهاجرت نمودن  به این کشور از روش سرمایه گذاری و خرید نمودن  ملک در این کشور یکی از طرق مورد علاقه و جذاب گرفتن اقامت قاره اروپا محسوب می شود.

بررسی نحوه سرمایه گذاری در بلاروس

 

هزینه زندگی در در این کشور به طور معمول به نسبت به کشور های  همسایه اش یعنی کشور روسیه بسیا ر پائین تر می باشد و  اغلب این کشورها  را برای مهاجرت نمودن  انتخاب نمایند . به طور معمول اشخاصی که از روش تحصیل وارد این کشور شوند  این امکان را دارند  بعد از پیدا نمودن کار در این کشور اقامت خود را بگیرند ،  ناگفته نماند در  هنگام تحصیل نمودن  ، دانشجویان  قادر به انجام کار دانشجویی در  این کشور می باشند.

بررسی مزایای سرمایه گذاری در بلاروس

مزیت های سر مایه گذاری در این کشور عبارتند از:

مزیت اول :  داشتن موقعیت جغرافیایی و  استراتژیک این کشور

 

مزیت دوم : دسترسی داشتن  مستقیم به بازارهای کشورهای هم چون  (بلاروس، روسیه، قزاقستان، ارمنستان، قرقیزستان)

 

مزیت سوم :  داشتن فعالیت های زیر ساختی و  توسعه یافته در کشور  بلاروس همانند: حمل و نقل، فنون نظامی و ارتباطات

 

مزیت چهارم : تصویب نمودن  قانون هایی که موجب  پیشرفت در این کشور می شود

 

مزیت پنجم : تضمین شدن  حقوق توسط دولت مردان این کشور  و  همچنین حراست نمودن از سرمایه گذاران در کشور  بلاروس

 

مزیت ششم :  اقدام به جذب نمودن  سرمایه گذاری و  هم چنین داشتن سیاست مالیاتی مطلوب

 

مزیت هفتم : حمایت نمودن  دولت از سرمایه داران به  طریق ضمانت نمودن ،  دادن مزایا و اولویت داشتن

 

مزیت هشتم : پرداختن به امر خصوصی سازی شانس ها  فرصت ها

 

 مزیت نهم : فراهم نمودن منطقه اقتصادی رایگان در این کشور توسط دولت

 

مزیت دهم : استفاده نمودن از نیروی کار بسیار ماهر در این کشور

 

مزیت یازدهم : داشتن زندگی با کیفیت بالا  در این کشور

چگونگی فعالیت سرمایه گذاری خارجی

 

  • اشخاص با تابعیت خارجی که اقدام به سرمایه گذاری نمودن در شورای مشورتی زیر نظر شورای وزارت کشوری فعالیت دارند که این شرایط زیر را به همراه داشته باشند.
  • اشخاصی که اقدام به پیشنهاد نمودن طرح های پیشنهادی در راستای بهبود سرمایه گذاری می کنند.
  • اشخاصی که در آزمون ها و فعالیت های حقوقی به صورت منظم شرکت کنند و اقدام به داشتن روابط با سازمان های تبلیغاتی  و در  راستای سرمایه گذاری خارجی را تنظیم می نمایند.
  • اشخاصی که حق دادن پیشنهاد در دولت هایی که ازحزب جمهوری خواه و در خصوص تغییر نمودن یا لغو کردن اعمال حقوقی و نظارتی و حقوق سرمایه گذاری را دارند.

پروژه های سرمایه گذاری در بلاروس

 

تمامی  قسمت های اقتصادی این کشور بر پایه سرمایه گذاری هایی که از جانب اشخاص  خارجی صادر می شود  به جز صنایع  تولید سلاح، مواد مخدر و مواد سمی می باشد.

لازم به ذکر است که سرمایه گذاران  این فرصت را دارند تا با راه اندازی شرکت های حقوقی در شعب خود که توسط نمایندگان اداره می شوند  به سرمایه گذاری در کشور های خارجی بپردازند.

پس در نتیجه دولت می تواند  اولویت و امتیازاتی در  اختصاص با همکاری های رو در رو و  دوجانبه مفید را در اختیار افراد قرار می دهد. رژیم های حقوقی خاص قادر به این می باشند که  امکان سرمایه گذاری به شکل رایگان در مناطق اقتصادی،  و شهرهای کوچک و متوسط، مناطق روستایی و پارک فناوری را برای اشخاص را  فراهم می کنند

بررسی نمودن نحوه . ثبت شرکت در کشور  بلاروس

شرط لازم برای ثبت نمودن  شرکت در  این کشور این می باشد که  شخص ملزم به داشتن سرمایه ای به مقدار هزارو پانصد دلار   الی دو هزار دلار می باشد.

لازم به ذکر است که  این نوع از سرمایه اولیه  بعد از از ثبت نمودن  و تأسیس کردن  شرکت به فرد بازگردانده  خواهد شد.اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در بلاروس با  اقدام به ثبت نمودن  شرکت در  این کشور  قادر به این می باشند که اقامت دائم این کشور را برای خود شخص  به همراه اعضای خانواده خود که در بر گیرنده همسر و فرزندانی که سنشان  زیر  هجده سال   باشد می گردد،.

لازم به توضیح است که برای فرزندانی که سنشان  بالای  هجده سال تمام باشد. برای این شخص این امکان وجود دارد که فرزند خود را به عنوان یکی از شرکای خود معرفی کند و بدین  صورت ویزای  تجارت برای  وی صادر می شود. با گرفتن این نوع ویزا این امکان وجود دارد که به همه کشورهای عضو CIS رفت و آمد نمایند

. با سرمایه گذاری نمودن و اقدام به ثبت کردن شرکت در مناطق آزاد این کشور مانند کلیه پارک های فناوری، سرمایه گذاری که برای مدت   پنج سال از پرداخت مالیات معاف شود و  د صورتی که د ر این مدت ۵ ساله بتواند  به مقدار حداقل  یکصدو پنجاه هزار یورو  تراکنش مالی و هم چنین  سود دهی را ثبت  نماید ،  و قادر به این می باشد که اقامت دائم  این کشور را دریافت نماید.

 نحوه گرفتن اقامت دائم کشور بلاروس با خرید ملک

 

از دیگر راه های سرمایه گذاری و اخذ اقامت در بلاروس خرید ملک است که حداقل قیمت این ملک می بایست یک صد و پنجاه هزار یورو باشد. که با خرید نمودن  این ملک یک ویزا با مدت  سه الی پنج ساله به فرد تعلق خواهد گرفت و در هرسال این ویزا تمدید  خواهد شد که لزومی به ماندن در  این کشور وجود ندارد. با  سپری نمودن مدت پنج سال شخص متقاضی سرمایه گذاری در بلاروس  به همراه خانوداه او می توانند  تابعیت  این کشور را را به دست آورند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *