مهاجرت سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس از روش های قانونی مهاجرت به این کشور برای متقاضیان و سرمایه گذاران بین المللی و ثبت سرمایه می باشد. آیا با شرایط سرمایه گذاری در بلاروس آشنایی دارید؟ اگر شما هم متمایل به داشتن اطلاعاتی در زمینه سرمایه گذاری در بلاروس هستید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسس حقوقی سفیران سروش سعادت و مشاوره با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت که در زمینه گرفتن اقامت و امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند از اطلاعات جامعی در زمینه سرمایه گذاری در بلاروس بهره مند شوید.

از میان راه های گوناگون در رابطه با گرفتن اقامت قاره اروپا و همچنین مهاجرت نمودن به این کشور می شود به گرفتن اقامت قاره اروپا از روش سرمایه گذاری و مهاجرت نمودن به این کشور از روش سرمایه گذاری و خرید نمودن ملک در این کشور یکی از طرق مورد علاقه و جذاب گرفتن اقامت قاره اروپا محسوب می شود.

بررسی مزایای سرمایه گذاری در بلاروس

مزیت های سرمایه گذاری در این کشور در لیست زیر شرح داده شده است:

 • داشتن موقعیت جغرافیایی و استراتژیک این کشور
 • دسترسی مستقیم به بازارهای کشورهایی همچون (بلاروس، روسیه، قزاقستان، ارمنستان، قرقیزستان)
 • داشتن فعالیت های زیر ساختی و توسعه یافته در کشور بلاروس همانند: حمل و نقل، فنون نظامی و ارتباطات
 • اقدام به جذب نمودن سرمایه گذاری و همچنین داشتن سیاست مالیاتی مطلوب
 • حمایت نمودن دولت از سرمایه داران به طریق ضمانت نمودن، دادن مزایا و اولویت داشتن
 • پرداختن به امر خصوصی سازی شانس ها فرصت ها
 •  فراهم نمودن منطقه اقتصادی رایگان در این کشور توسط دولت
 • استفاده نمودن از نیروی کار بسیار ماهر در این کشور
 • داشتن زندگی با کیفیت بالا در این کشور

چگونگی فعالیت سرمایه گذاری خارجی در کشور بلاروس

فعالیت سرمایه گذاران خارجی در این کشور بدین صورت خواهد بود:

 • اشخاص با تابعیت خارجی که اقدام به سرمایه گذاری نمودن در شورای مشورتی زیر نظر شورای وزارت کشوری فعالیت دارند
 • اشخاصی که اقدام به پیشنهاد نمودن طرح های پیشنهادی در راستای بهبود سرمایه گذاری می کنند.
 • اشخاصی که در آزمون ها و فعالیت های حقوقی به صورت منظم شرکت کنند و اقدام به داشتن روابط با سازمان های تبلیغاتی و در راستای سرمایه گذاری خارجی را تنظیم می نمایند.
 • اشخاصی که حق دادن پیشنهاد در دولت هایی که ازحزب جمهوری خواه هستند را دارند
 • در خصوص تغییر نمودن یا لغو کردن اعمال حقوقی و نظارتی و حقوق سرمایه گذاری را دارند.

چگونگی فعالیت سرمایه گذاری خارجی در کشور بلاروس

پروژه های سرمایه گذاری در بلاروس

تمامی قسمت های اقتصادی این کشور بر پایه سرمایه گذاری هایی که از جانب اشخاص خارجی صادر می شود به جزء صنایع تولید سلاح، مواد مخدر و مواد سمی می باشد. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران این فرصت را دارند تا با راه اندازی شرکت های حقوقی در شعب خود که توسط نمایندگان اداره می شوند. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران این فرصت را دارند تا با راه اندازی شرکت های حقوقی در شعب خود که توسط نمایندگان اداره می شوند. پس در نتیجه دولت می تواند اولویت و امتیازاتی در اختصاص با همکاری های رو در رو و دوجانبه مفید را در اختیار افراد قرار می دهد.

رژیم های حقوقی خاص قادر به این می باشند که امکان سرمایه گذاری به شکل رایگان در مناطق اقتصادی و شهرهای کوچک و متوسط، مناطق روستایی و پارک فناوری را برای اشخاص را فراهم می کنند جهت مهاجرت به بلاروس ابتدا مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

بررسی نمودن نحوه ثبت شرکت در کشور بلاروس

اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در بلاروس با اقدام به ثبت نمودن شرکت در این کشور قادر به این می باشند که اقامت بلاروس را برای خود شخص به همراه اعضای خانواده خود که در بر گیرنده همسر و فرزندانی که سن آنها زیر 18 سال باشد می گردد. لازم به توضیح است که برای فرزندانی که سنشان بالای 18 سال تمام باشد. برای این شخص این امکان وجود دارد که فرزند خود را به عنوان یکی از شرکای خود معرفی کند. بدین صورت ویزای تجارت برای افراد بالای 18 صادر می شود. با گرفتن این نوع ویزا این امکان وجود دارد که به همه کشورهای عضو CIS رفت و آمد نمایند

با سرمایه گذاری و ثبت کردن شرکت در مناطق آزاد برای مدت 5 سال از پرداخت مالیات معاف شود. درصورتی که در این مدت 5 ساله بتواند به مقدار حداقل 150000€ (یورو) تراکنش مالی و هم چنین سوددهی را ثبت نماید. همچنین قادر به این می باشد که اقامت دائم این کشور را دریافت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.