مهاجرت به کشور استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا در زمره کشورهای پرتقاضا انگلیسی زبان برای اخذ اقامت و تابعیت می باشد که هر ساله با استقبال زیادی از سوی ایرانیان مواجه شده است. مهاجرت به استرالیا گامی بزرگ است که باید با داشتن اطلاعات کامل برداشته شود، اما خوشبختانه در شما عزیزان با همراهی کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در این روند تنها نیستید.

اطلاعات موجود در این مقاله به شما کمک می کند تا بهتر درک کنید که چه کارهایی را برای مهاجرت به استرالیا باید انجام دهید و چگونه اقدام کنید. برای مهاجرت به استرالیا، همیشه بیش از یک گزینه ویزا وجود دارد و متقاضیان باید بدانند کدام ویزا برای آنها مناسب است. انتخاب نوع ویزا و روش مهاجرت به استرالیا بستگی به شرایط دارد و روش های مختلفی برای مهاجرت افراد به استرالیا وجود دارد. بنابراین، اگر فردی بخواهد به استرالیا مهاجرت کند، باید ابتدا بداند که چه گزینه هایی برای وی موجود است.

شرایط مهاجرت به استرالیا در سال 2020

استرالیا به عنوان یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان در دنیا باقی مانده است و بسیاری از مهاجران به دلیل تنوع، مناظر شگفت انگیز و کیفیت کلی زندگی، مهاجرت به کشور استرالیا را انتخاب می کنند. برنامه ها و ویزاهای مهاجرت به کشور استرالیا گرچه دارای شرایط خاص می باشند، اما با هیچ محدودیتی همراه نمی باشند و هر کسی بدون توجه به قومیت، جنسیت، رنگ پوست، مذهب و غیره می تواند به استرالیا مهاجرت کند، مشروط بر اینکه معیارهای مندرج در قانون را رعایت کند. اگر فردی غیر مقیم استرالیا هستید و می خواهید فرصتی برای زندگی، تحصیل و کار در استرالیا داشته باشید، گزینه های ویزای زیادی برای شما وجود دارد که می توانید با در نظر گرفتن شرایط خود اقدام به کسب این ویزاها کنید.

اگر به فکر مهاجرت هستید و استرالیا یکی از گزینه های اصلی شما برای مهاجرت، کار، زندگی و تحصیل می باشد، اولین قدم کسب اطلاعات درباره شرایط، هزینه ها، روش ها، الزامات، انواع ویزا و قوانین مهاجرت به استرالیا می باشد. قبل از مهاجرت به استرالیا، افراد باید اهداف خود را مشخص سازند. بسته به شرایط متقاضیان و مهاجرانی که قصد ورود به خاک استرالیا را دارند، افراد می بایست درمورد موارد زیر اطلاعات کافی کسب کنند:

 • ویزا و شرایط مورد نیاز برای ورود
 • الزامات و شرایط مورد نیاز برای عبور از مرز
 • نحوه ورود به استرالیا به عنوان خدمه هوایی یا دریایی، یک کارگر دریایی یا یک عضو ارتش

شرایط اقتصادی مهاجرت به استرالیا

به دلیل بالا بودن سطح زندگی، کیفیت بالای مواد غذایی و محیط سرسبز و امنیت بالا در کشور استرالیا، این کشور جزو برترین مقاصد مهاجرتی معرفی شده و شهر های ملبورن، سیدنی، پرت و آدلاید جزو 10 شهر برتر جهان شناخته شده اند. در امر مهاجرت به استرالیا، بحث هزینه های زندگی نیز بسیار حائز اهمیت است:

پارامتر هزینه ها به A.$ (دلار استرالیا)
یک وعده غذا در رستوران گران قیمت 20.00
شیر 1.52
برنج (1 کیلوگرم) 2.64
گوشت (1 کیلوگرم) 16.07
مرغ (1 کیلوگرم) 10.60
اجاره منزل یک خوابه در مرکز شهر 1.665.35

اقامت در استرالیا از طریق تولد

تولد در استرالیا نیز روشی برای کسب اقامت در این کشور محسوب می ­شود. پس بهتر است در کنار روش هایی که برای مهاجرت به استرالیا مطرح شد، شرایط این نوع اقامت نیز بررسی شود:

 • افرادی که قبل از 19 آگوست 1986، در استرالیا متولد شوند، خودکار به دریافت اقامت استرالیا نایل می ­شوند.
 • متولدین بعد از تاریخ مذکور برای اخذ اقامت در استرالیا نیاز به یک والد تبعه استرالیا دارند.
 • همچنین شخص متولد در استرالیا بعد از 10 سال به صورت خودکار می ­تواند تبعه استرالیا شود.

فرد متولد در استرالیا که پدر و مادرش مشخص نیست، تحت شرایط خاصی اقامت استرالیا را دریافت می کند. فردی که یک والد استرالیایی دارد و در خارج از استرالیا متولد شده، بعد از 18 سالگی می­ تواند برای اقامت استرالیا درخواست دهد. پدر و مادری که دارای تابعیت استرالیا از طریق خون هستند، پس از 2 سال زندگی در استرالیا می ­توانند برای فرزندان که در استرالیا متولد نشده است، تقاضای تابعیت استرالیا کنند.

مهاجرت تحصیلی به استرالیا در سال 2020

یکی از امن ترین روش های مهاجرت به کشور استرالیا مهاجرت تحصیلی می باشد و به طور کلی این کشور طیف متنوعی از گزینه های تحصیلی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد که بیش از 1100 مؤسسه و 22000 دوره برای آن انتخاب دارند. دانشجویان بین المللی می توانند در تمام مقاطع تحصیلی از دبستان و متوسطه گرفته تا آموزش فنی و حرفه ای (VET)، از دوره های زبان انگلیسی گرفته تا آموزش عالی (از جمله دانشگاه های استرالیا) مشغول به تحصیل شوند. اصطلاح آموزش عالی در استرالیا به آموزش عالی در دانشگاه ها و آموزش فنی و حرفه ای (کالج های VET و TAFE اطلاق می شود.

ویزای تحصیلی استرلیا 2020

برای تحصیل در استرالیا دانشجویان باید ویزای دانشجویی اخذ کنند. همه دانشجویان بین المللی باید برای ویزای دانشجویی (زیر مجموعه 500) به صورت آنلاین اقدام کنند، که به آنها امکان می دهد به صورت تمام تمام وقت در استرالیا را در یک موسسه آموزشی معتبر مشغول به تحصیل شوند. این ویزا تا 5 سال ادامه دارد و حدود 575$.A (دلار استرالیا) هزینه دارد. البته در نظر داشته باشید که این ویزا رایج ترین ویزای مهاجرت تحصیلی به استرالیا است و ویزای تحصیلی استرالیا دارای زیر مجموعه های مختلفی می باشد که در جدول زیر به آنها اشاره شده است:

نام ویزا  نوع ویزا
ویزای آموزش استرالیا (زیر مجموعه 407) این ویزا به دانشجو امکان می دهد برای بهبود مهارت های خود در زمینه کار، حوزه تحصیلات عالی، تخصص و یا در یک برنامه آموزش حرفه ای توسعه در استرالیا، در فعالیت های آموزش شغلی مستقر در محل کار شرکت کند.
ویزای گاردین استرالیا (زیر مجموعه 590) بااین ویزا فرد می تواند برای پشتیبانی از کودکی که ویزای دانشجویی دارد، به استرالیا سفر کند.

 مهاجرت کاری به استرالیا در سال 2020

جای تعجب نیست که چرا بسیاری ترجیح می دهند در استرالیا کار و زندگی کنند. استرالیا با داشتن اقتصاد قوی و نرخ بیکاری پایین و شیوه زندگی آزاد به سرعت تبدیل به مقصدی با فرصت های بی شمار برای بسیاری از افراد می شود. بازار کار در استرالیا می تواند بسیار رقابتی باشد و شانس متقاضیان خارجی برای یافتن شغل به عوامل مختلفی از جمله مهارت ها، مدارک تحصیلی، رشته کاری و شهر مورد نظر بستگی دارد. لازم به ذکر است که کسب تجربه کار در استرالیا بسیار ارزشمند است. به طور کلی، برای کاریابی در استرالیا، داشتن CV خوب بسیار مناسب است و متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که CV آنها اثبات کننده مهارت ها و توانایی ها، درک خوب از شغل و داشتن ویژگی های خاص باشد و باید برای هر شغل متناسب باشد تا بهترین فرصت ممکن برای انتخاب در مصاحبه یا آزمایش را به متقاضیان بدهد.

روش های زیادی برای یافتن کارهایی متناسب با اهداف افراد وجود دارد، از جمله:

 • سایت های کاریابی آنلاین
 • گروه های رسانه های اجتماعی
 • شرکت های استخدامی
 • تابلوهای تبلیغی در پردیس دانشگاه ها، مراکز، اماکن عمومی و سوپر مارکت های محلی

انواع ویزای برای مهاجرت کاری به استرالیا در سال 2020

مهاجران برای کار در استرالیا باید با در نظر گرفتن شرایط خود، در صورت نیاز اقدام به کسب ویزای کاری مورد نیاز کنند. رایج ترین روش مهاجرت کاری به استرالیا از طریق برنامه مهاجرت ماهر می باشد که در جدول زیر به برجسته ترین ویزای های آن اشاره شده است:

نام ویزای کاری (مهاجرت ماهر) نوع ویزای کاری
ویزای (موقت) حمایتی کارفرمایان منطقه ای (زیر مجموعه 494) این ویزا به کارفرمایان منطقه ای امکان می دهد با حمایت مالی از کارگران ماهر، کمبود نیروی منطقه را برطرف کنند، جایی که کارفرمایان نمی توانند نیروی کار ماهر و مناسب استرالیایی پیدا کنند.
ویزای طرح مهاجرت حمایت مالی منطقه ای (زیر مجموعه 187) این ویزا اجازه می دهد تا کارگران ماهری که توسط کارفرمای خود در استرالیا معرفی شده اند، به طور دائم در استرالیا زندگی و کار کنند.
ویزای اقامت دائم کارگران ماهر (زیرمجموعه 191) این ویزا برای افرادی است که در منطقه ای خاص استرالیا با ویزای قبلی واجد شرایط زندگی، کار و تحصیل کرده اند.
ویزای مستقل ماهر (زیر مجموعه 189) این ویزا برای کارگران دعوت شده و شهروندان نیوزیلند با مهارت های لازم، برای زندگی و کار دائمی در هر نقطه در استرالیا است.
ویزای کارگران ماهر نامزد (زیر مجموعه 190) این ویزا به کارگران ماهر اجازه می دهد به عنوان مقیم دائم در استرالیا زندگی و کار کنند.

سایر ویزاهای کاری استرالیا

علاوه بر ویزاهای ذکر شده، مهاجران برای مهاجرت کاری به استرالیا می توانند از ویزای های زیر مجموعه 491، 887، 489، 476 و غیره استفاده کنند. لازم به ذکر است که کسب هر ویزا برای مهاجرت کاری به استرالیا دارای شرایط خاص خود می باشد. در نمودار زیر به بیشترین تعداد مهاجران کاری به استرالیا از طریق برنامه مهاجرت ماهر براساس ملیت اشاره شده است:

امتیازبندی مهاجرت کاری به استرالیا در سال 2020

استرالیا برای اعطای ویزای کار دارای یک سیستم امتیازبندی است که پارامترهای مختلفی را مورد بررسی قرار می دهد، از جمله:

پارامترها بازه موردنظر امتیازات
سن زیر 18 سال 25
18 الی 24 30
25 الی 32 25
33 الی 44 20
مدرک تحصیلی دکتری 20
کارشناسی ارشد و کارشناسی 15
فوق دیپلم 10
مدرک زبان (انگلیسی) آیلتس7 (معادل PTE 65) 10
آیلتس8 (معادل PTE 79) 20
سابقه کار (مرتبط با بیمه) 3 الی 4 سال 5
5 الی 7 سال 10
8 الی 10 سال 15

مزایا ویزای کاری استرالیا در سال 2020

افراد با دریافت ویزا کار در استرالیا از مزایای زیر بهره مند می شوند:

 • اقامت در کشور استرالیا به مدت 4 سال و 90 روز
 • اخذ اقامت در این کشور همراه با خانواده
 • اعطای مجوز کاری به همراهان

متقاضیان می نوانند بعد از گذشت زمان معین و رعایت قوانین اقامت دائم استرالیا را دریافت می نمایند.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

دولت استرالیا از سرمایه گذاری های خارجی استقبال می کند و با استقبال سرمایه گذاران خارجی به رشد اقتصادی، نوآوری و رونق استرالیا کمک می کند. برای حمایت از منافع استرالیا ضمن حداکثر رساندن جریان سرمایه گذاری، برخی از مالکیت های خارجی سهام و دارایی های استرالیا توسط هیئت بررسی سرمایه گذاری خارجی استرالیا (FIRB) بررسی می شود. در کشور استرالیا، بیشتر پیشنهادات سرمایه گذاری خارجی تصویب می شود. پس از تصویب، معمولاً طبق قوانین استرالیا با سرمایه گذاران خارجی همانند سرمایه گذاران داخلی رفتار می شود. چارچوب سیاست سرمایه گذاری خارجی استرالیا شامل قانون خرید و فروش خارجی 1975، آیین نامه مربوط به آن و سیاست سرمایه گذاری خارجی استرالیا است. پیشنهادهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی در استرالیا باید به FIRB ارسال شود. FIRB اطلاعاتی را که باید در پیشنهاد سرمایه گذاری گنجانده شود، به همراه جزئیات مربوط به چگونگی اعمال در بیانیه خط مشی ارائه می دهد.

بخش های اصلی سرمایه گذاری در کشور استرالیا عبارتند از:

 • تجارت و مواد غذایی
 • فناوری های دیجیتال
 • زیرساخت اصلی
 • علم و فناوری مواد
 • علم و فناوری پزشکی
 • منابع و انرژی
 • زیرساخت های گردشگری
 • استرالیا شمالی
 • طب گرمسیری

شرایط ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2020

شرایط ویزاهای سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2020 بدین صورت است:

آیتم شرح
ویزای کارآفرینی سن فرد کمتر از 55 سال (البته گاهی استثنا نیز وجود دارد.)
میزان دارایی های قابل انتقال شخص اصلی و همسر حداقل 800.000$.A (دلار استرالیا)
حداقل سرمایه گذاری A.$200.000 (دلار استرالیا)
میزان گردش سرمایه فرد در 2 سال از 5 سال A.$500.000 (دلار استرالیا)
امتیاز مورد نیاز 65
ویزای سرمایه گذاری معمولی میزان دارایی های منقول و غیر منقول شخص و همسر در 2 سال از 5 سال اخیر 2.25 میلیون $.A (دلار استرالیا)
حداقل میزان سرمایه گذاری وی باید 1.5 میلیون $.A (دلار استرالیا)
سابقه مدیریت در یک بیزنس
امتیاز مورد نیاز 65
ویزای سرمایه گذاری ویژه میزان دارایی های منقول و غیر منقول شخص و همسر در 2 سال از 5 سال اخیر 5 میلیون $.A (دلار استرالیا)
حداقل میزان سرمایه گذاری وی باید 5 میلیون $.A (دلار استرالیا)
اگر فرد دارای مدرک زبان انگلیسی معتبر نباشد، باید هزینه 520 ساعت آموزش زبان را به دولت استرالیا پرداخت کند.

دلایل سرمایه گذاری در استرالیا

دلایل اصلی سرمایه گذاری در استرالیا عبارتند از:

 • اقتصاد مقاومتی و پایدار استرالیا

اقتصاد مقاومتی و پایدار، چشم انداز رشد اقتصادی پایدار، محیطی با ریسک پایین را فراهم می کند که در آن بتوان تجارت انجام داد. استرالیا وارد 28 سال رشد اقتصادی متوالی سالانه خود شده و رکورد جدیدی را در بین اقتصادهای توسعه یافته برای گسترش بی وقفه ایجاد کرده است. این سابقه قابل پیش بینی رشد پایدار، پایداری اقتصاد و قابلیت اطمینان آن را به عنوان یک محیط کم خطر و ایمن که در آن می توان تجارت انجام داد، اثبات می کند.

 • صنایع پویا استرالیا

استرالیا در 5 صنعت بزرگ جهانی موفق است و یک رهبر در فناوری های دیجیتال محسوب می شود. استرالیا در صنعت انرژی و منابع، امور تجاری، تجارت، گردشگری و خدمات مالی به موفقیت چشمگیری جهانی دست یافته است. این کشور همچنین در حال توسعه و تجاری سازی فناوری های جدید در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، آموزش، خدمات مالی و بهداشت و درمان است.

 • نوآوری و مهارت در استرالیا

استرالیا یک نیروی کار با تحصیلات بسیار فرهنگی و دارای ذهنی مبتکرانه ارائه می دهد. به طور کلی آموزش، نوآوری و علم زیربنای رونق اقتصادی استرالیا و ایجاد شغل است و سرمایه فکری استرالیا، تمرکز تجاری و رویکرد مشارکتی، استرالیا را به یک مقصد ایده آل برای فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری تبدیل کرده است. استرالیا در رده پنجم جهان برای کارآفرینی جهانی قرار دارد و تقریباً نیمی از شرکت های استرالیایی در زمینه نوآوری فعال هستند.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300)

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300)

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور استرالیا، مهاجرت از طریق ویزای ازدواج می باشد. این ویزا به شما امکان می دهد برای ازدواج با همسر آینده خود به استرالیا مهاجرت کنید و سپس اقدام به کسب ویزای شریک (همسر) کنید و اقامت استرالیا را دریافت کنید. با کسب ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300) استرالیا، متقاضیان می توانند:

 • از تاریخ اعطای ویزا به مدت 9 ماه در استرالیا بمانند.
 • در استرالیا کار کنند.
 • با داشتن توان مالی کافی در دانشگاه های استرالیا مشغول به تحصیل شوند.

البته باید در نظر داشته باشید که هر فرد متقاضی برای کسب ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300) استرالیا باید با ارائه مدارک شناسایی و تشخیص هویت (شناسنامه، کارت شناسایی یا غیره) ثابت کند که به سن قانونی یعنی 18 سال سن رسیده است و از طرف همسر خود حمایت مالی می باشد. علاوه بر این، متقاضی باید ثابت کند که قبل از پایان دوره ویزا قصد ازدواج با همسر آینده خود را دارد. به طور کلی 75% برنامه های ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300) استرالیا طی 13 ماه و 90% آنها طی 17 ماه پردازش می شوند.

شرایط کسب ویزای ازدواج (زیر مجموعه 300) استرالیا

در صورتی که متقاضیان فرم های مربوطه را به درستی پر نکنند، تمام اسناد مورد نیاز را تهیه نکنند و یا در صورتی که نیاز به ارائه اطلاعات بیشتری باشد، مدت زمان پردازش درخواست ممکن است کمی طولانی تر شود. اگر افراد هزینه درخواست ویزا را پرداخت نکنند، پردازش درخواست امکان پذیر نخواهد بود. متقاضیان و اعضای خانواده آنها باید تمام شرایط ویزا را رعایت کنند و از قوانین استرالیا پیروی کنند. متقاضیان باید قبل از تاریخ مشخص شده در ویزای ازدواج خود وارد استرالیا شوند و قبل از انقضای ویزای ازدواج باید با همسر آینده خود ازدواج کرده باشند. شایان ذکر است که متقاضیان می توانند در استرالیا یا هر کشور دیگری ازدواج کنند. ازدواج متقاضیان باید طبق قوانین استرالیا معتبر باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای خانواده

یکی از راه های مهاجرت به کشور استرالیا از طریق دریافت ویزا به عنون الحاق به خانواده است. این ویزا به افرادی تعلق می ­گیرد که اولاً دارای حداقل 18 سال سن باشند. دوم آن که فردی از اعضای خانواده آن ها یا بستگان نزدیکشان در استرالیا اقامت دایم داشته باشد. همچنین والدینی که فرزند مقیم در استرالیا دارند، می ­توانند از ویزای والدین برای مهاجرت استفاده کنند. ویزای مربوط به والدین، هزینه کمی دارد، اما طول مدت اخذ اقامت گاهی تا 20 سال نیز طول می­کشد. این امر را باید درنظر داشت زمانی که شخص مقیم در این کشور برای الحاق خانواده اش به خود در کشور استرالیا اقدام می کند، باید اثبات کند که تمکن مالی لازم برای حمایت مالی آن افراد را پس از الحاق دارد.

مهاجرت به استرالیا با ویزای توریستی و پناهندگی

این ویزا برای 3 گروه گردشگران، تجار و یا افرادی که برای اموری همچون شرکت در یک کنفرانس، قصد اقامت موقت در استرالیا دارندایجاد شده است. در نهایت برای افرادی که قصد بازدید از اعضای خانواده خود را دارند نیز صادر می ­شود. پناهندگان به کشور استرالیا در صورت احراز شرایط، می­ توانند از این روادید برخودار شوند که به شرح زیر است:

 •  ویزاهای 200 (مخصوص پناهندگی)
 • 201 (ویزای مخصوص افرادی که امکان خروج از کشور خود را ندارند)
 • 203 (نجات اضطراری)
 • 204 (ویزای زنان در خطر جدی)

پناهندگی همواره راهی خطرناک برای مهاجرت است. شخصی که شرایط آن را ندارد و صرفاً به عنوان یک گزینه برای مهاجرت به آن نگاه می­کند، مسیر نادرستی را برگزیده است.

کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت توصیه می کنند متقاضیان از بیمه درمانی خود استفاده کنند تا هزینه هر نوع درمان پزشکی پیش بینی نشده ای را که ممکن است در استرالیا به آن نیاز داشته باشند، بپردازند. متقاضیانی که دارای بیمه درمانی نیستند شخصاً در طول اقامت و زندگی در استرالیا در قبال تمام هزینه های مراقبت های بهداشتی خود مسئول هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط مهاجرت به استرالیا می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

14 دیدگاه برای “مهاجرت به استرالیا

 1. diana گفت:

  besiar az mataalebe khoobetoon mamnoonam

 2. کیکاوس کاملی گفت:

  دوست ندارم این کشورو

 3. تبسم گفت:

  سلام من ۲۶ ساله هستم کارشناسی رشته میکروبیولوژی و آیلس ۶ دارم آیا میتونم در استرالیا ویزای تحصیلی بگیرم؟

 4. بیژن مرتضوی گفت:

  دوست دارم این کشور رو

 5. محمد نادری گفت:

  بهترین ویزا برای کشور ویراهای کاریه
  چطور میتونم شرایطتم رو بررسی کنم؟

 6. مهشید تقوایی گفت:

  سلام و تشکر
  برای تحصیل در کالج های کشور استرالیا چقدر باید هزینه کنم؟

 7. sohrab گفت:

  واقعا از بهترین کشورهاست برای مهاجرت اما آیلتس 7 هم سخته

 8. لیدا بهرامی گفت:

  برای رشته پزشکی هم میشه ویزای کاری دریافت کرد؟

 9. Saba گفت:

  Salam
  Mamnun babate etelaate be ruzeton

 10. amir abbas گفت:

  بابت مطلب خوبتون تشکر میکنم اگه میشه راجع به ورزش شنا که از رشته هاب پایه ای کشور استرلیلا میباشد و آموزش در این رشته هم مطلب بزارید

 11. سعید گفت:

  ممنون از مطالب کاملتون

 12. mujtaba گفت:

  I love this country
  Can i emmigrant to this country?

 13. محمد افضل فدایی گفت:

  با سلام بنده در رشته کار مبل سابقه ۱۵ ساله دارم همچنین درجه تحصیل ام دیپلم می باشد. آیا برای من کیس کاری هست؟ خیلی دوست دارم اونجا کار کنم

  1. صادقی گفت:

   با سلام و عرض ادب.
   سیستم کار در استرالیا برای شهروندان خارجی امتیازبندی است. با مدرک دیپلم نمی توان برای کار در این کشور اقدام نمود. برای بررسی شرایط در باب سایر کشورها با شماره 02191003232 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *