مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » لهستان » مشاغل مورد نیاز لهستان

مشاغل مورد نیاز لهستانمشاغل مورد نیاز لهستان:تعداد زیادی از مشاغل مورد نیاز لهستان و شغل هایی که برای خارجیانی که لهستان را به عنوان یک محل کار در نظر گرفتند، موجود می باشد یکی از این مشاغل بانکداری و امور مالی می باشد.

مشاغل مورد نیاز لهستان

استخدام در مشاغل مورد نیاز لهستان

تجربه زندگی در لهستان نشان داده که در این کشور کمبود کارگران حرفه ای وجود دارد – و فناوری اطلاعات، فروش، مهمان داری و مراقبت های بهداشتی در میان بخش هایی است که از فارغ التحصیلان دارای استعدادهای مناسب استقبال می کنند.طبق نظرسنجی ManpowerGroup 2016 این حرفه ها هستند که در آن کارگران خارج از کشور شانس بیشتری برای استخدام دارند.بنابراین با 45 درصد کارفرمایانی که تلاش می کنند نقش های ماهرانه ای را در صنایع خاص پر کنند، آنچه شما باید بدانید این است که اگر شما در مورد کار در لهستان جدی هستید باید تمام تلاش خود را کنید.

 

اقتصاد در کشور لهستان

شما می توانید اخذ تابعیت لهستان طریق سرمایه گذاری را بگیرید زیرا لهستان دارای بزرگترین اقتصاد در اروپای مرکزی است، رشد اخیرش از کاهش رنج می برد و سیستم رفاهی پر هزینه ی آن کمکی نکرده است. با این حال، نرخ بیکاری در حال کاهش است و در حال حاضر کمتر از میانگین اتحادیه ی اروپا ( EU ) است.اقتصاد در کشور لهستان

تعداد زیادی از شغل ها برای خارجی هایی که لهستان را به عنوان یک محل کار در نظر گرفتند، موجود می باشد – در حقیقت، این کشور تبدیل به یکی از بزرگترین BPO / SSC (( فرایند کسب و کار / مرکز خدمات مشترک در اروپا ) شده است.

 

شرکت های چند ملیتی در لهستان

گرچه اکثر نیروی کار کشور در بخش خدمات هستند، سایر صنایع اصلی،شامل: مواد شیمیایی، معدن زغال سنگ، پردازش مواد غذایی، آهن و فولاد، شیشه، ماشین سازی، کشتی سازی و منسوجات است.موقعیت های تحصیلات تکمیلی برای افرادی که مهارت های بسیار خوبی در زمینه ی زبان یا فناوری اطلاعات در زمینه هایی نظیر مخابرات، کامپیوتر و تدارکات دارند، در دسترس هستند. شما همچنین ممکن است فرصت هایی را در بانکداری و امور مالی، آموزش، مدیریت و گردشگری و همچنین ثبت شرکت در لهستان پیدا کنید.تعدادی از شرکت های چند ملیتی مستقر در لهستان و همچنین شرکت های اصلی محلی وجود دارند که شامل:

 

Agora SA

گروه Asseco

گروه FCA

(GlaxoSmithKline) لهستان

LOT خطوط هوایی لهستان

Nordea Group

Orange Polska

PKN Orlen

PKO Bank Polski

Poznan Volkswagen

RBS Poland

T-Mobile Polska

Toyota Motor Poland

لهستان، به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا، اجازه می دهد تا شهروندان کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EU + نروژ، لیختن اشتاین، ایسلند و سوئیس) بدون نیاز به اجازه کار در این کشور جستجوی کار کنند . بنابراین اگر شما شهروند یکی از این کشورها باشید می توانید به دنبال یک کار و یا ایجاد کسب و کار خود  در لهستان باشید . اگر شما یک شهروند از هر یک از کشورها ی منطقه اقتصادی اروپا نیستید  شما نیاز به اجازه کار دارید تا به طور قانونی بتوانید در لهستان مشغول به کار شوید و یا کسب و کار خود را راه بیندازید  . اگر چه در چند مورد مجوز مورد نیاز  ضرروری نمی باشد:

  1. هنگامی که شما یک پناهجو در لهستان هستید .
  2. هنگامی که شما مورد حمایت دولت لهستان هستید و کمک هزینه دریافت می کنید .
  3. هنگامی که شما مجوز اسکان در لهستان را دارید .
  4. هنگامی که شما اقامت طولانی یک کشور اروپایی را دارید .
  5. هنگامی که شما اجازه اقامت متناوب کشور لهستان را دارید .
  6. هنگامی که شما مورد حمایت موقت دولت لهستان هستید .
  7. هنگامی که به شما یک مجوز برای اقامت موقت در خاک لهستانی اعطا شده برای ادامه تحصیل
  8. هنگامی که به شما یک اجازه اقامت موقت خاک لهستان از طرف یک  موسسه علمی لهستانی اعطا شده در رابطه با انجام پژوهش
  9. هنگامی که شما همسر یا همسر سابق یک شهروند لهستانی هستید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *