مهاجرت تحصیلی انگلستان

دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر یکی از بهترین دانشگاه های کشور انگلستان محسوب می گردد که سطح بسیار بالایی در زمینه های مختلف آموزشی و تحقیقاتی دارد. تاریخ غنی این دانشگاه طی چندین دهه رشد عمیق و مأموریتی را ممکن ساخته است و رهبران فعلی دانشگاه پیشرفته و توسعه یافته منچستر مفتخرند که این موفقیت را حفظ می کنند. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تهیه این نوشتار به شما عزیزان درباره دانشگاه منچستر، شرایط تحصیل در این دانشگاه، امکانات، دانشکده ها و بخش های مختلف آن و همچنین سایر موارد مرتبط اطلاعات بروز ارائه می دهند.

درباره دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر برای ارتقاء دانش و سطح علمی دانشجویان، رشد شخصی و تربیت رهبران ، آموزش های خلاقانه و آکادمیک و غنی را ارائه می دهد. برنامه ها و دوره های تحصیلی این دانشگاه پیشرفته برای موفقیت و تحقق رویا های دانشجویان و متقاضیان مختلف ایجاد شده اند. دانشگاه منچستر طیف گسترده ای از برنامه های هیجان انگیز را در همه زمینه های تحصیل به دانشجویان ارائه می دهد تا دانشجویان بتوانند به اهداف حرفه ای و شخصی خود برسند. دانشگاه منچستر همچنین تجربیات غنی همه جانبه ای را برای دانشجویان فراهم می کند تا در دنیای واقعی فرصت هایی برای به دست آوردن مهارت های رهبری رقابتی کسب کنند.

چه در داخل و چه در خارج از کلاس، دانشکده ها و کارمندان ماهر این دانشگاه علاقه مند به آموزش، تدریس و حمایت از موفقیت دانشجویان هستند. مأموریت و ارزش های دانشگاه منچستر ریشه در احترام همه افراد و حمایت از یادگیری جامع گرایانه دارد که الهام بخش بهره وری و دلسوزی است. هر برنامه دانشگاهی حول اولویت های استراتژیک این دانشگاه برای حمایت از موفقیت دانشجویان، به حداکثر رساندن تأثیر دانشگاه پیشرفته منچستردر جهان و تسهیل منابع ارزشمند دانشگاهی طراحی شده است.

این دانشگاه در تلاش است تا منابع متنوعی را برای رفع نیاز های دانشجویی فراهم آورد و الهام بخش رشد، از جمله یک جامعه ایمان قوی، رویداد های دانشگاهی، فعالیت های دانشجویی و دسترسی به شبکه دفاتر و خدمات پشتیبانی دانشگاه منچستر باشد.

تحصیل در منچستر

دانشگاه منچستر بیش از 70 زمینه تحصیل در مقطع کارشناسی، سه برنامه کارشناسی ارشد (حسابداری، آموزش ورزشی و فارماکوژنومی) و دکترای حرفه ای داروسازی را برای حدود 1400 دانشجو از 28 ایالت و 20 کشور ارائه می دهد. مدرسه هنر های مستقل و لیبرال در شمال منچستر واقع شده است. جایی که 73% دانشجویان در پردیس 120 هکتاری زندگی می کنند. برنامه داروسازی 4 ساله دانشگاه منچستر در زمینه داروسازی و همچنین برنامه های آموزش ورزشی و کارشناسی ارشد فارماکوژنومیک در پردیس فورت وین می باشد.

هر ساله در طی 6 ماه از شروع برنامه های تحصیلی، 96% از فارغ التحصیلان منچستر وارد بازار کار می شوند، تحصیلات تمام وقت خود را ادامه می دهند یا به خدمات داوطلبانه تمام وقت می پیوندند. MU به دانشجویان کارشناسی خود ضمانت اشتغال ارائه می دهد. از زمان شروع برنامه در سال 2010، 100% از داوطلبان آموزش کارشناسی ارشد ورزش در کنکور سراسری صدور گواهینامه خود را (95% درصد در اولین تلاش) گذرانده اند.

در سطح ملی میزان قبولی بار اول برای مقاطع کارشناسی ارشد ورودی 93% می باشد. بیش از 70 حوزه تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و حرفه ای در این دانشگاه وجود دارد و 100% دانشجویان جدید کارشناسی کمک های مالی دریافت می کنند. اندازه متوسط ​​بسته کمک های مالی این دانشگاه 21813$ (دلار) است. برجسته ترین مدارکی که در دانشگاه منچستر به دانشجویان ارائه می شوند معمولا در زمینه های زیر می باشد:

  • لیسانس هنر
  • لیسانس علوم
  • دانشیار هنر
  • کارشناسی ارشد آموزش ورزشی
  • کارشناسی ارشد فارماکوژنومیک
  • کارشناسی ارشد حسابداری
  • دکتر داروسازی

امکانات و بخش های دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر یکی از تنها پنج کتابخانه ملی تحقیقاتی در انگلیس است که دارای بیش از 4 میلیون کتاب چاپی و نسخه خطی و همچنین بیش از 41 میلیون مجله الکترونیکی و 500000 کتاب الکترونیکی می باشد و آن را به یکی از بهترین کتابخانه های عالی در بریتانیا تبدیل می کند. این کتابخانه همچنین برنامه MLE را نیز ارائه می دهد. این برنامه یک برنامه مهارت بردن جوایز می باشد که به دانشجویان در زمینه پیشرفت تحصیلی و شخصی از طریق منابع آنلاین و کارگاه های آموزشی کمک می کنند.

دارایی های فرهنگی در دانشگاه منچستر الهام بخش و خلاقیت در هنر و علوم است. این مراکز شامل گالری هنری ویتورث، کتابخانه جان ریلاندز، مرکز کشف بانک جودرل، (خانه تلسکوپ لاول) و موزه منچستر میشود. منچستر بخشی از سیستم موجودی تجهیزات N8 مشترک است که یک پورتال تجهیزات می باشد که توسط 8 دانشگاه در انگلیس به اشتراک گذاشته شده است. این یک پایگاه داده قابل جستجو آنلاین است که می تواند برای درخواست تجهیزات و امکانات تحقیقاتی در طول همکاری دانشگاه N8 استفاده شود. امکانات ورزشی و بهزیستی گسترده این دانشگاه از جمله مرکز ورزشی آرمیتاژ در فالووود با زمین های روباز، سالن های سرپوشیده و مجموعه بدن سازی، مرکز آبزیان منچستر و مرکز ورزشی Sugden در این شهر و اتاق های بهزیستی در محوطه دانشگاه میباشند.

برای مطلع شدن از شرایط تحصیل در انگلیس و همچنین تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان میتوانید به مقاله های تحصیل در انگلستان و تحصیل در بهترین دانشگاههای انگلستان مراجعه کنید.

امکانات و بخش های دانشگاه منچستر

دانشکده های دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر به 4 دانشکده تقسیم شده است؛ اما از اول ماه اوت سال 2016 این دانشگاه به 3 دانشکده تقسیم شد که هر یک از آن ها شامل بخش ها و مدرسه های مختلف می شوند. دانشکده های اصلی این دانشگاه عبارتند از:

  • دانشکده زیست شناسی، پزشکی و بهداشت: این دانشکده به دانشکده علوم زیست شناسی، دانشکده علوم پزشکی و دانشکده علوم بهداشت تقسیم می شود.
  • دانشکده علوم و مهندسی: دانشکده علوم و مهندسی به دو مدرسه تقسیم می شود. دانشکده مهندسی شامل بخش های مهندسی شیمی و علوم تحلیلی، علوم کامپیوتر، مهندسی برق و الکترونیک و مکانیک، هوافضا و عمران می باشد. دانشکده علوم طبیعی شامل بخش های شیمی، علوم زمین و محیط زیست، فیزیک و نجوم، مواد و ریاضیات می شود.
  • دانشکده علوم انسانی: دانشکده علوم انسانی شامل دانشکده های هنر، زبان ها و فرهنگ (ترکیب باستان شناسی، تاریخ هنر و مطالعات تصویری، کلاسیک و تاریخ باستان، درام، زبان انگلیسی و مطالعات آمریکا، تاریخچه، زبانشناسی، زبان های مدرن، موزه شناسی، موسیقی، ادیان و الهیات و مرکز زبان دانشگاه) و مدارس مطالعات ترکیبی، تحصیلات، محیط زیست و توسعه، معماری، قانون، علوم اجتماعی و مدرسه تجارت منچستر می شود. دانشکده علوم انسانی همچنین به طور مشترک دانشکده معماری منچستر را با همکاری دانشگاه متروپولیتن منچستر اداره می کند و دانشجویان MSA به عنوان دانشجویان هر دو دانشگاه طبقه بندی می شوند.

شرایط ورود به دانشگاه منچستر

ورود به دانشگاه پیشرفته منچستر به نمرات بالا و سابقه تحصیلی قوی نیاز دارد؛ زیرا این دانشگاه به دانشجویان دارای سابقه های تحصیلی درخشان و نمرات بالا، آموزش با کیفیت بالا را ارائه می دهد. با این حال، دانشگاه منچستر همچنین اطلاعات دیگری را برای شناسایی دانشجویان دارای پتانسیل از همه سوابق تحصیلی در نظر می گیرد.

برای ورود به دانشگاه منچستر به عنوان یک دانشجوی مقطع کارشناسی باید UCAS را طی کنید. UCAS مخفف سرویس پذیرش دانشگاه ها و کالج ها (در انگلستان) است. در اصل، تقریباً همه کسانی که می خواهند در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در انگلستان تحصیل کنند، باید از طریق UCAS اقدام کنند. کلیه تصمیمات مربوط به پذیرش در دانشگاه منچستر در مدارس دانشگاهی انجام می شود و از طریق نمرات قبلی و پیش بینی شده، سابقه های تحصیلی و سطح دانش و تعهد در بیانیه شخصی و مراجع دانشگاهی ارزیابی می شود.

برای تحصیل در بعضی از دوره ها ممکن است لازم باشد تا متقاضیان در مصاحبه شرکت کنند، تست های استعدادی ارائه دهند یا اوراق بهادار در نظر بگیرند. شرایط استثنایی یا موانع شخصی نیز مورد توجه قرار می گیرد. داده های متنی به افسران پذیرش کمک می کند تا قبل از تصمیم گیری، اطلاعات کاملی از هر دانشجو کسب کنند.

برای کسب اطلاعات از شرایط و اسناد و مدارک مورد نیاز برای تحصیل در پیشرفته ترین و شناخته شده ترین دانشگاه های کشور انگلستان و سایر دانشگاه های دنیا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *