خرید ملک در کشور کانادا- مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی – پارس مهاجرت خرید ملک در کشور کانادا
مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » خرید ملک در کشور کانادا

خرید ملک در کشور کاناداخرید ملک در کشور کانادا

خرید ملک در کشور کانادا از جمله موضوعاتی است که بنا به دلایل مختلف از جمله شرایط خوب زندگی و کار در این کشور، انگلیسی زبان بودن و مهاجر پذیری کانادا و… همواره مورد نظر تعداد بسیار زیادی از افراد بوده است.

در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان قرار دارد، تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تکیه بر اطلاعات مهاجرتی خود به ارائه اطلاعاتی راجع خرید ملک در کشور کانادا پرداخته اند که امید است مطالعه آن را مفید بدانید.

 

کشور کانادا به علت خاصیت مهاجر پذیر بودن و رایج بودن زبان انگلیسی همیشه به عنوان مقصد اول برای افراد انتخاب شده است، جمله راه هایی می باشد که خیلی از افراد خواهان اقدام آن هستند که ما در مقاله زیر که متعلق به موسسه سفیران سروش سعادت می باشد شمارا در این مورد راهنمایی می کنیم.

چیزی که در مورد خرید ملک در کشورها مخصوصا خرید ملک در کشور کانادا باید به آن دقت شود این است که، آیا از طریق خرید ملک می توان به اقامت رسید و تا چه میزان مبلغ به یک فرد خارجی ، مجوز خرید ملک داده می شود و شخص می تواند ملک خریداری شده را اجاره دهد یا خیر.

نکته ای خیلی از افراد خارجی  به دنبال آن برای پروسه خرید ملک در کانادا هستند این است که آیا برای خرید می توانند از وام های مسکن استفاده نمایند ؟

برای خرید ملک در ابتدا فرد باید به بنگاهای املاکی در زمینه خرید و فروش ملک مراجعه نماید، اگر فردی قصد دریافت وام برای خرید ملک داشته باشه باید بداند که این وام همراه با مالیات و سود می باشد که میزان مالیات فرد خارجی هیچ تفاوتی با یک تبعه کانادایی ندارد در نتیجه  به علت پیچیدگی هایی که در پرداخت مالیات و همچنین سود بر وام وجود دارد به اشخاص پیشنهاد می شود که حتما در این پروسه با یک حسابدار خبریه در کانادا و وکیل مهاجرت مشورت نمایند.

خرید ملک در کانادا برای افراد خارجی راهی  بسیار آسان است و نیز این  گزینه به عنوان مناسب ترین گزینه برای اشخاصی که نیز در کانادا  سال های زیادی سکونت دارند، می باشد ، کشور سیاست کشور کاناداhttps://parsmohajerat.com/?p=1254&preview=true

بدین گونه است که سیاست بازی در برابر جذب سرمایه گذار مخصوصا برای خرید ملک دارد زیرا که قیمت های خانه ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد  و در کل افراد برای خرید ملک در کشور کانادا باید کمتر از سایر کشورها پرداخت می کنند زیرا نسبت به بقیه کشورهای جهان دارای قیمت پایین تری هستند.

زمانی که  شخصی در کانادا، ملکی را می خرد ، تمامی حقوق مالکیت او با افراد تبعه کانادایی مشابه می باشد. از دیدگاه مهاجرت،  دید کشور کانادا به   مهاجرانی که قصد دارند در هر سال  به مدت شش ماه یا کمتر در کانادا بمانند،  در اصل دولت آن ها را غیرقانونی می پندارد ، اما با این حال  این بدان معنی است که آن ها  هنوز می توانند حساب بانکی در کانادا   باز کنند و همچنین ملکی را خریداری کنند. اگر، با این  وجود ، اگر متقاضی قصد این را دارد که بیش از ۶ ماه در کانادا بماند باید برای اقامت دایم درخواست دهد.

اکنون کانادا از بازار خرید و فروش بسیار پایینی برخوردار هست ، زیرا قیمت ها به طور کلی کاهش یافته و این کاهش در شهرهای بزرگ و معروف در کانادا مخصوصا ونکور و تورنتو چشمگیر تر می باشد ، خیای از افراد کانادا را برای مرحله دوم زندگی انتخاب می کنند در نتیجه اقدام به خرید خانه دوم در این کشور می نمایند ، و این خرید در ایالت های مانند بیریتیش کلمبیا، کالگری، مونترال، ساسکاچوان، اتاوا و وینیپگ از سمت مهاجران بیشتر است.

برای خارجیانی که در حال حاضر در کانادا زندگی نمی کنند، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با یک وکیل حقوق بین الملل واقف به أمور تجارت و خرید و فروش مشورت نمایند، موسسه سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه، شما عزیزان را در این راه، راهنمایی می نماید.

 

نقطه آغاز

افراد در ابتدا باید تصمیم بگیرند که کدام محل و چه نوع ملکی مد نظرشان است: از نظر اینکه آپارتمان، خانه ویلایی و … می خواهند.

گرفتن وام :

معمولا بانک ها و وام دهندگان کانادا نیازمند مالیات به صورتی هستند  که حداقل 35٪ آن را پرداخت می کنند (به بیان دیگر، 35٪ هزینه های خانه به صورت نقدی  پرداخت شده و حداکثر 65٪ ارزش خانه  به عنوان وام مسکن ارائه می شو)  بانک های مختلف قوانین مختلفی دارند و بعضی از آن ها  شرایط سخت تری دارند.

شرایط واجد شرایط شدن برای دریافت وام مسکن برای افراد خارجی  در کانادا:

35٪ پیش پرداخت (بدون  وجوه تسلیحاتی)

یک نامه مرجع از بانک

یک نامه استخدامی که درآمد را به دلار  کانادا یا دلار آمریکا تایید می کند

بیانیه های بانکی سه ماهه

چک معتبر از  کانادا

 

بانک های خارجی نمی توانند وام های مدنی را در کانادا ثبت نام کنند، بنابراین هر گونه وام مسکن باید توسط یک کارگزار وام و یا بانک بانک کانادا مطرح شود.

اکثر بانک های کانادایی ۳۰ روز قبل از پایان فرآیند خرید، خواستار پرداخت اولیه افراد هستند.

کشور ایران به علت اینکه با کشور کانادا معاهده مالیاتی ندارد در نتیجه ایرانی ها فقط واجد شرایط نرخ بهره ثابت هستند .

 

فرآیند خرید ملک در کشور کانادا

عمدتا فرآیند خرید ملک در کشور کانادا در تمامی استان های کانادا به صورت مشابه و یکسان می باشد و این روند خرید معمولا بین ۶۰ تا ۹۰ روز به طول می انجامد. اگر ملک خالی باشد، ظرف مدت  یک ماه به فرد انتقال داده می شود.

برای شروع جستجوی ملک، به یک مشاوره املاک  محلی مراجعه نمایید.

مشاورین املاک و مستغلات دارای مجوز  رسمی برای خرید و فروش هستند که  به تمامی ضوابط و قوانین خرید و تجارت و قوانین عقد بیع  مسلط هستند. به عنوان مذاکره کننده با فروشنده ملک  از طرف خریدار عمل می کنند.

قبل از واجد شرایط بودن برای دریافت وام از بانک، به طوری که دقیقا می دانید چقدر می توانید هزینه آن را بپردازید، اقدام به گرفتن وام و پرداخت اولیا می کنید.

هنگامی که خریدار ، ملک را از فروشنده خرید و تمامی مراحل خرید تمام شد ، آن ها باید ملک را در اختیار خریدار  قرار دهند. هنگامی که سند توسط خریدار و فروشنده  امضا شده است، انتقال مالکیت از اسم فروشنده به اسم خریدار اتفاق می افتد.

قرارداد و مبایعه نامه بین مالکین باید شامل اطلاعات بسیار  دقیق در مورد شرایط و ضوابط ضمن عقد و بازرسی های کامل قبل از پرداخت هر گونه وجهی از سمت خریدار باشد.

این نکته بسیار مهم را باید خاطر نشان  می سازیم که افراد برای خرید ملک در کشور کانادا نیازمند این نیستند که حتما در کانادا اقامت دایم و یا تابعیت داشته باشند و حتی سکونت داشته باشند(شرط حضور ندارد) اما نکته مهم تر این است که خرید ملک در کشور کانادا منجر به اقامت و تابعیت نمی شود، در نتیجه اگر فردی هدفش اقامت و تابعیت در کانادا هست باید از راه های دیگر و ویزاای دیگر مانند ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری ، ازدواج ، تولد فرزند اقدام به این امر نماید.

 

در مقاله ای که از نظر گذراندید به ارائه اطلاعاتی راجع به خرید ملک در کشور کانادا پرداخته شد که امید است مطالعه آن را مفید دانسته باشید.

برای کسب اطلاعات بیش تر در خصوص این موضوع یعنی خرید ملک در کشور کانادا یا سایر موضوعات مهاجرتی، می توانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید و با بخش مشاوره ما صحبت کنید.

5 (100%) 1 vote

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *