مهاجرت تحصیلی آرژانتین

بورسیه تحصیلی در آرژانتین

شرایط بورسیه تحصیلی در آرژانتین

در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع بورسیه تحصیلی در آرژانتین می باشید با مطاله نمودن مقاله بورسیه تحصیلی در آرژانتین  و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

هدف ما درراستای نوشتن این مقاله این می باشد که شرایط دریافت نمودن پذیرش و ویزا بسته به وضعیت  این اشخاص دارای تفاوت  می باشد. به ازای هر سال تحصیلی تعداد زیادی از دانشجویان در راستای مهاجرت نمودن به این کشور از طریق تحصیل اقدام می کنند.و علت اصلی این موضوع بالا بودن  سطح سیستم آموزشی در میان این کشور می باشد. لازم به ذکر می باشد که در راستای موفقیت اشخاص متقاضی بورسیه تحصیلی در آرژانتین درگرفتن حق اقامت این کشوراز روش تحصیل در این کشور نیازمند اخذ ویزا می باشند. در نهایت برای گرفتن ویزا ی این کشور این اشخاص ملزم می باشند که در مرحله اول نیازمند دریافت نمودن حق پذیرش از جانب یک دانشگاه در این کشور می باشند.

بررسی انواع بورسیه تحصیلی در آرژانتین

انواع بورسیه تحصیلی در این کشور عبارتد از:

بورسیه تحصیلی دانشگاه دورام

این نوع از بورسیه تحصیلی که در خصوص رشته  MBA دارای فعالیت می باشد و هزینه تحصیل در این بورسیه به میزا پنج هزار و هفتصد یورو می باشد ودانشجو می تواند که  از این مبلغ در صورتی که دارای  شرایط لازم باشد به میزان یک چهارم از کل این مبلغ را تامین نماید.

بورسیه تحصیلی ویژه دانشجویان ملی و بین المللی

در این نوع از بورسیه تحصیلی  دانشجویان در صورت موفقیت در احراز شرایط  قادر به دریافت نمودن مبلغی به میزان دو هزار و هشتصد  دلار می باشند.

بورسیه تحصیلی در آرژانتین

شرایط مورد نیاز دریافت بورسیه تحصیلی در آرژانتین

اشخاص متقاضی بورسیه تحصیلی در آرژانتین  در راستای موفقیت در دریافت نمودن بورسیه و کمک هزینه تحصیلی ملزم به داشتن کلیه  شرایط زیر می باشند:

شرط اول

این اشخاص  ملزم به داشتن نمراتی قابل قبول و با سطح بالایی در مقاطع تحصیلی خود  می باشند و همچنین باید بتوانند کارهای تحقیقاتی را در موضوع های مهم ارائه دهند.

شرط دوم

این اشخاص ملزم به مسلط بودن در زمینه زبان انگلیسی می باشند.

میزان هزینه تحصیل در دانشگاه های کشورآرژانتین

از حیث میزان هزینه می توان دانشگاه های دانشگاه های این کشور را را به دو دسته اصلی تقسیم نمود. این دو دسته عبارتند از:

  1. دانشگاه های دولتی
  2. دانشگاه های خصوصی

با این توضیح که میزان هزینه برای پذیرش در دانشگاه های دولتی  این کشور بسیار کم  و ناچیز می باشد. و میزان هزینه در دانشگاه های خصوصی این کشور این اشخاص ملزم به پرداخت نمودن   میزان از هزینه  برای  دریافت نمودن پذیرش  از این دانشگاه می باشند. با این توضیح که میزان هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور که به صورت خصوصی اداره می شوند به صورت تقریبی مابین پنج الی سیزده هزار دلار می باشد.

لازم به ذکر می باشد که میزان هزینه دانشگاه و هم چنین میزان شهریه قابل پرداخت  این اشخاص به نوع رشته و هم چنین مقطع تحصیلی  این اشخاص دارای تفاوت  می باشد. در راستای موفقیت در گرفتن پذیرش از جانب یک دانشگاه که در  این کشور واقع شده است این اشخاص ملزم به احراض نمودن کلیه شرایط لازم می باشند و هم چنین این اشخاص ملزم می باشند که هزینه تحصیل خود را به این دانشگاه  پرداخت نمایند. لازم به ذکر می باشد که تعداد زیادی از اشخاص متقاضی بورسیه تحصیلی در آرژانتین با  موضوع پرداخت نمودن هزینه تحصیل در این میان کشور به مشکل بر می خورند.

بررسی اجازه کار در حین تحصیل در آرژانتین

اگر شما شرایط لازم را جهت دریافت بورسیه و کمک هزینه تحصیلی نتوانید احراز نمائید، می توانید با دریافت نمودن مجوز کار در حین تحصیل در این کشور هزینه های خود را تا بخش اعظمی پوشش دهد. این اشخاص در این کشور این امکان را دارند که در حالت ارائه درخواست خود  قادر باشند مجوز لازم کار را دریافت نمایند.

لازم به ذکر می باشد که این اشخاص می توانند که حق کار ضمن تحصیل را در مدت زمانی به میزان  مشخص شده و محدودی دریافت نمایند. با این توضیح که مجوز کار این کشور در مقطع کارشناسی به میزان  10 ساعت کار در هفته و مجوز کار در مقطع کارشناسی ارشد در این کشور به میزان 20 ساعت در هفته می باشد و مجوز کار در مقطع کترا  به میزان 30 ساعت کار در هفته خواهد بود.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی آرژانتین

برای اخذ اقامت تحصیلی از کشور آرژانتین شما باید مدارکی را ارائه دهید. مدارک قابل ارائه شما بسته به شرایط شما متفاوت است.

  • به همراه داشتن پاسپورت دارای اعتبار
  • به همراه داشتن نامه ای که بیان گر مورد پذیرش قرار گرفتن از دانشگاه مورد نظر این شخص  باشد.
  • به همراه داشتن کلیه مدارک هویتی این اشخاص که در بر گیرنده مدرک شناسنامه و کارت ملی می باشد.
  • به همراه داشتن چندین قطعه عکس دارای شرایط پاسپورتی
  • به همراه داشتن نامه ای که بیان گر تمکن مال شخص باشد
  • به همراه داشتن اسناد و مدارکی که بیان گر داشتن مکانی برا ی استقرار داشتن این اشخاص باشد.
  • ارائه مدرک زبان معتبر نیز برای اخذ پذیرش و اخذ ویزا ضروری است.

بررسی میزان  مدت زمان دوره های تحصیلی در آرژانتین

مدت زمان لازم برای گذراندن دوره های تحصیلی در  این کشور به مانند  دیگر کشورها می باشد. با این توضیح که مدت زمان لازم برای گذراندن مقطع  کارشناسی در میان این کشور به صورت تقریبی چهار سال می باشد و برای گذراندن مقطع  کارشناسی ارشد به میزان دو سال می باشد و برای گذراندن مقطع تحصیلی دکتردر این کشور به صورت تقریبی سه سال می باشد.

زبان تدریس دانشگاه های کشور آرژانتین

معمولا زبان تدریس در دانشگاه های این کشور زبان اسپانیایی  می باشد در صورتی که زبان تدریس در مقاطه کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی می باشد. در نتیجه اشخاص متقاضی بورسیه تحصیلی در آرژانتین برای این که موفق به اخذ پذیرش در رشته پزشکی شوند ملزم می باشند که به زبان اسپانیایی دارای تسلط باشند. و هم چنین بتوانند که مدرک زبانی را  بیان گر میزان دانش زبان اسپانیایی  این اشخاص باشد را ارائه دهند.

پس از به پایان رساندن این مقاله با موضوع بورسیه تحصیلی در آرژانتین در صورتی که شما هم برای مطلع شدن از سایر شرایط بورسیه تحصیلی در آرژانتین و سایر موضوعاتی نظیر مانند (شرایط مهاجرت کاری به آرژانتین) یا (تحصیل و اعزام دلنشجو به آرژانتین) دارای تمایل می باشید با مطالعه نمودن این مقالات که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *