مهاجرت به کشور سریلانکا

اقامت سریلانکا

اقامت سریلانکا

راه های مختلفی برای اخذ اقامت سریلانکا وجود دارد و افراد از راه های مختلفی می ­توانند اقامت این کشور را به صورت قانونی اخذ نمایند. مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری از جمله این روش ها می ­باشد. این کشور دارای اقتصاد ضعیفی است. اما دولت سریلانکا به دنبال راه هایی است تا بتواند اقتصاد خود را بهبود بخشد. از این رو سرمایه گذاران بیشتری را جذب این کشور نماید. همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تمامی عزیزانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند راهنمایی و یاری می­ نمایند. این کشور در گذشته از مستعمره های انگلستان است. مردم این کشور به زبان های سینهالی و تامیل صحبت می ­نمایند.

روش های اخذ اقامت سریلانکا

اقامت سریلانکا از روش های مختلفی امکانپذیر است. ما در این مقاله این روش ها را به تفصیل معرفی خواهیم نمود. مهاجرت کاری، مهاجرت تحصیلی، سرمایه گذاری، مهاجرت از طریق ازدواج از جمله راه هایی است که منجر به اخذ اقامت این کشور می­ گردد. سریلانکا کشوری توریستی محسوب می ­شود که از جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است. از همین رو افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی به این کشور سفر می­ نمایند. ناگفته نماند صنعت گردشگری یکی از راه های کسب درآمد این کشور محسوب می شود. همچنین افرادی که به زبان های انگلیسی و یا سینهالی و تامیل مهارت دارند به راحتی می ­توانند در این کشور به انجام کسب و کار بپردازند.

اخذ اقامت سریلانکا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در سریلانکا به گونه ای است که متقاضیان بایستی دارای 250000$ (دلار آمریکا) سرمایه اولیه باشند تا اجازه انجام فعالیت های تجاری در این کشور را بتوانند اخذ نمایند. افراد در صورتیکه دارای این مقدار سرمایه و بیزینس پلنی که مورد تایید اداره بازگانی کشور سریلانکا باشند، می­ توانند ویزای تجاری سریلانکا را اخذ نمایند. این ویزا در ابتدا دارای یک سال اعتبار است. قابلیت 5 سال تمدید برای آن نیز وجود دارد. سرمایه گذاری در سریلانکا به روش هایی همچون ثبت شرکت، خرید سهام های شرکتی، سرمایه گذاری در بخش های ویژه انجام می­ گردد.

سرمایه گذاری از طریق خرید سهام شرکتی به گونه ای است که افراد می­ توانند برخی از قبض های سپرده های شرکت ها را خریداری نمایند. افراد جهت سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در سریلانکا بایستی دارای سرمایه ای معادل $1000 (دلار) باشند. از آنجاییکه دولت سریلانکا به دنبال بهبود وضعیت اقتصادی خود می ­باشد. از سرمایه گذران خارجی که قصد انجام فعالیت های تجاری در این کشور را دارند حمایت می­ نماید.

اخذ اقامت سریلانکا از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت از طریق ویزای کاری سریلانکا

از دیگر راه های اخذ اقامت سریلانکا، مهاجرت کاری به این کشور می ­باشد. با اینکه اقتصاد کشور سریلانکا بسیار ضعیف است. اما نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین گزارش شده است. افرادی که دارای رزومه های قوی تری هستند شانس بیشتری برای دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در سریلانکا دارند. این دسته افراد با مراجعه به موسسات کاریابی معتبر در سریلانکا می­ توانند شغل مورد نظر خود را یافته و با انعقاد قرارداد کاری ویزای کاری این کشور را اخذ بنمایند. علاقمندانی که قصد انجام کار در دیگر کشورها را دارند بهتر است ابتدا شرایط اخذ شرایط کار پس از تحصیل در آلمان را مطالعه و سپس برای انجام کار در سریلانکا تصمیم گیری نمایند.

شرایط تحصیل در سریلانکا

در کشور سریلانکا دانشگاه های معتبر وجود دارد. دانشجویان می ­توانند ویزای تحصیلی این کشور را اخذ و به این کشور مراجعت نمایند. دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه های سریلانکا بایستی همانند پذیرش در دانشگاه های دیگر کشورها ابتدا درخواست پذیرش ارسال نمایند. زبان تحصیل در دانشگاه های سریلانکا انگلیسی است. دانشجویان بایستی دارای حداقل سطح C باشند. پذیرش در دانشگاه های سریلانکا به صورت آنلاین امکان پذیر است. پس از اخذ دعوتنامه تحصیلی می­ توانند برای اخذ ویزای تحصیلی سریلانکا اقدامات لازم را انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمائید.

4/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.