مهاجرت کاری کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

مبحث اسکیل ورکر کانادا از سایر موضوعاتی می باشد که سالانه ذهن زیادی از متقاضیان را به خود اختصاص داده که نباید به سادگی از آن چشم پوشی کرد. در صورتی که شما هم علاقه مند به اخذ اطلاعاتی در زمینه اسکیل ورکر کانادا هستید با مطالعه این مقاله و هم چنین مراجعه به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامعی دست یابید. برنامه اسکیل ورکر کانادا که مختص متقاضیان کار ماهر (FSW) در این کشور می باشد برای افرادی است که به دلیل تجربه کاری و مهارت های خود برای  مهاجرت به کانادا انتخاب شده باشند.

شرایط اسکیل ورکر کانادا

چهار شرط اصلی در خصوص اسکیل ورکر کشور کانادا نیز وجود دارد، این شروط عبارتند از:

شرط اول:از تاریخ 1 ژانویه 2015، متقاضیان اسکیل ورکر کانادا برای دریافت مجوز از طریق سیستم ورودی اکسپرس انتخاب می شوند. اگر این اشخاص قبل از 1 ژانویه 2015 برای این کار درخواست کرده باشند، در این صورت درخواست این اشخاص بر اساس سیستم قبلی در نظر گرفته می شود.

شرط دوم: این اشخاص باید یک پیشنهاد شغلی داشته باشند یا واجد شرایط کار در کانادا باشند یا قادر به اثبات این باشند که دارای پول کافی برای حمایت از خود و وابستگان خود پس از ورود به کانادا باشند. بیان این نکته حائز اهمیت است که در صورتی که این اشخاص دارای پیشنهاد شغلی دائمی هستند، در این صورت این محدودیت ها اعمال نمی شود.

شرط سوم: این اشخاص ملزم می باشند که حداقل 1 سال تمام وقت (یا معادل آن) تجربه کاری ماهر داشته باشند؛ تجربه کاری متقاضیان اسکیل ورکر کانادابه نوع مهارت 0، سطح مهارت A یا سطح مهارت B در رده ملی شغلی کانادا (NOC) می باشد با این توضیح که تجربه کاری این اشخاص باید به صورت تمام وقت و یا معادل 6 ماهه پرداخت شود به صورتی که مدت زمان لازم برای کار تمام وقت حداقل 30 ساعت در هفته است. متقاضیان باید در طول 10 سال گذشته تجربه کاری داشته باشند.

شرط چهارم: این اشخاص ملزم می باشند که حداقل دارای سطح زبان انگلیسی یا فرانسوی؛ یک گواهینامه، دیپلم یا مدرک تحصیلی باشند

ویزای اکسپرس کشور کانادا

ویزای کارفرمای فدرال اکسپرس یک ویزای دائمی است که مختض اشخصی می باشد که مایل به نقل و مکان به کانادا برای زندگی و کار هستند. به منظور واجد شرایط بودن متقاضی کارفرمای فدرال، متقاضیان ویزا باید دارای تجربه کاری و حرفه ای باشند که تحت سطح مهارت A ،B یا O زیر سیستم کد NOC کانادایی قرار دارند، حداقل دارای شرایط تحصیلی متوسط ​​باشند و بتوانند به زبان انگلیسی تسلط خوبی داشته باشند.

میزان تحصیلات در اسکیل ورکر کانادا

دریافت این ویزا بر اساس امتیازات برخی از معیار ها می باشد. که متقاضیان باید در معیار های زیر امتیاز لازم کسب نمایند. امتیاز میزان تحصیلات عبارتست از:

میزان تحصیلات و مهارت نوع امتیاز
مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری+ 17 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
شرکت در دو یا چند دوره کارشناسی+ 15 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
دیپلم سه ساله، گواهی تجارت یا کارآموزی+ 15 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
مدرک لیسانس+ 14 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
دیپلم دو ساله، گواهی تجارت یا کارآموزی+ 14 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
یک سال مدرک کارشناسی+ 13 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
یک سال دیپلم، گواهینامه تجاری یا کارآموزی+ 13 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
یک سال دیپلم، گواهینامه تجاری یا کارآموزی+ 12 سال تحصیلی تمام وقت حداکثر امتیاز
فارغ التحصیلی دبیرستان حداقل امتیاز

میزان تحصیلات در اسکیل ورکر کانادا

تجربه کاری و سن در اسکیل ورکر کشور کانادا

متقاضیان ویزای اکسپرس کشور کانادا ملزم به داشتن برای تجربه کاری تحت برنامه ویزای فدرال کارگران ماهر در کشور کانادا می باشند که به شرح زیر می باشد:

  • داشتن تجربه کاری که مدت زمان آن حداقل یک سال، و به صورت مداوم باشد (تمام وقت یا معادل آن در یک زمان معین)، AND و دارای مهارت 0 (مشاغل مدیریتی) یا سطح مهارت A (مشاغل حرفه ای) یا B (مشاغل فنی و حرفه ای) باشند که توضیحات بیشتر در فهرست ملی شغلی کانادا (NOC)، ذکر شده است واین شرط باید در 10 سال گذشته رخ دهد.

اکثر امتیازات به متقاضیان اسکیل ورکر کانادا به اشخاصی اعطا می شود که بین سال های 17 و 49 ساله باشند. مدت زمان اعتبار ویزای اکسپرس کشور کانادا به صورت دائم است و متقاضیان می توانند پس ازسپری نمودن سال تحصیلی خود حق شهروندی کانادا را به دست آورند. لازم به ذکر می باشد که از جمله دیگر شرایط لازم متقاضیان و وابستگان داشتن سلامتی لازم و هم چنین تمکن مالی مناسب برای زندگی کردن در کشور کانادا می باشد.

شرایط زندگی در کانادا

متقاضیان باید نشان دهند که برای خود و خانواده خود دارای پول کافی برای اقامت در کانادا هستند مگر در صورتیکه دارای این شرایط باشند:

  • ادر حال حاضر قادر به کار قانونی در کانادا باشند.
  • متقاضیان دارای پیشنهاد شغلی معتبر از کارفرما در کانادا باشند.

این عوامل بخشی از یک شبکه 100 مرحله ای می باشد که برای ارزیابی واجد شرایط بودن این موضوع می باشد که برنامه کار به مهارت در فدرال کانادا استفاده می شود. که متقاضیان در هر کدام از 6 عامل، باید امتیاز لازم را کسب کنند و حد نصاب امتیازات 67 امتیاز است.

وابستگان حق دارند که ویزای وابسته را در کنار متقاضی اصلی کسب کنند، آنها قادر به کار هستند و هم چنین کودکان این اشخاص قادر به حضور در مدارس کشور کانادا هستند. با توجه به اتمام مقاله اسکیل ورکر کانادا در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد سایر شرایط و راه های مهاجرت به کشور کانادا شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر مدارک لازم برای اخذ ویزای کار کانادا و یا اخذ اقامت دائم کانادا به اطلاعات جامعی دست یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *