مهاجرت به کشور نیوزلند

اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد

اخذ تابعیت کشور نیوزلند از طریق تولد

کشور نیوزلند از دو جزیره بزرگ و تعدادی جزیره کوچک تشکیل شده است که به دلیل نزدیک بودن به قطب جنوب به تمامی اقیانوس ها نزدیک می باشد و قسمت مهمی از تنوع گیاهی و جانوری در این کشور می باشد. این کشور به دلیل کوهستانی بودن در قسمت شمالی دارای منشا آتش فشان های بزرگ می باشد.این کشور از نظر نژادی به دو قسمت تقسیم شده است. بیشتر اروپایی از شهروندان بریتانیای یا ایرلندی می باشدو متقاضیانی از کشور های آلمان، هلند، اتریش، سوئیس و ایتالیا می باشد که جمعیت قابل توجه دارند.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد به شما به صورت تلفنی و حضوری به صورت تخصصی به شما مشاوره تخصصی می دهند.

اقامت نیوزلند از طریق تولد فرزند

همه کشور های دنیا در نظام حقوقی خود دارای دو سیستم خون و خاک می باشد. سیستم خون : این سیستم از طریق پدر و مادر به فرزتد می رسد و کاملا با تابعیت های نژادی فرق می کند. در این کشور دولت با مردمان ارتباط سیاسی و معنوی دارند.

در سیستم خاک، به بررسی و ارزیابی در محل تولد شخص می باشد که به این صورت می باشد که افراد بر اساس سیستم خاک در هر محل که به دنیا آمده باشد، تابعیت کشور محل تولد خود را دریافت کنید. در سیستم خاک نباید اختلاف و تعارضی وجود داشته باشد. در زمینه تابعیت در این کشور در سال 1948 مشخص شد و که زمان اقامت شخص معیین باشد.

اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد

سیستم اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد

از سال 2006 سیستم تابعیت این کشور بر اساس سیستم خاک بوده است. یعنی به واسطه هر فردی که در این کشور متولد شده باشد تابعیت این کشور را دریافت می کند. مهاجرت به این کشور از راه تولد به این صورت می باشد که فرزند در خارج از این کشور متولد شده باشد که به شرایط زیر بستگی دارد :

 • فرزندی میان سال های 1949 تا 1977 از پدر این کشور خود متولد شده باشد.
 • فرزند بعد از سال 1978 از والدین این کشور خود به دنیا بیاید و باید تقاضای تابعیت داده شود.
 • همه فرزندان که بعد از تاریخ ژانویه سال 1978 در خاک این کشور متولد شده باشد و وضعیتشان به گونه ای باشد که ممکن است بدون تابعیت شود، تابعیت نیوزلندی دریافت می کنند.
 • فرزندانی بعد از سال 2005 در این کشور اخذ می شود در صورتی که پدر یا مادر شخص مشخص و معیین نباشد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد به شما سروران به صورت تلفنی و حضوری مشاوره تخصصی می دهند. مشاورین ما اول شرایط شما بررسی می کنند و سپس بهترین روش مهاجرتی را به شما سروران عالی قدر پیشنهاد می کنند.

اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد

 • اقامت همیشگی در نیوزلند به مدت زمان سه سال
 • شخصیت اخلاقی خوب داشتن
 • اطلاعات کافی و مسلط بودن به زبان انگلیسی
 • مسئولیت پذیری و توانایی تامین هزینه های زندگی شخص اصلی و خانواده
 • آگاه بودن به امتیازات و مزیت های تابعیت داشتن و اقامت در این کشور
 • مشارکت در مراسم تابعیت

استثائات بر قوانین اقامت دائم در نیوزلند

 • از شهروندان samoa
 • افرادی که در خارج از این کشور بین سال های 1949 تا 1977 از مادر نیوزلندی خود متولد شده باشند.
 • کسانی که تابعیت نیوزلند که در خارج از این کشور به دنیا آمده اند.

دریافت تابعیت از طریق اصل خون

تابعیت و اقامت در این کشور از سیستم خون به کسانی که در خارج از این کشور به دنیا آمده اند انتقال داده نمی شود مگر این که این فرزند تابعیت کشور دیگری را نداشته باشد و یا این که در این کشور زندگی کرده باشد و تابعیت و اقامت در این کشور را دریافت کنید. افراد زیر به عنوان تابعیت این کشور حساب می شود:

 • افرادی که در بین سال های 1494 تا 1977 در خارج از نیوزلند از پدر نیوزلندی به دنیا آمده باشد.
 • افرادی که از ابتدای ژانویه سال 1978 در خارج از این کشور از یکی از پدر یا مادر که تابعیت این کشور را داشته به شخص انتقال داده می شود.

قانون اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد

در قانون تابعیت از سال 1954 به بعد شرایط اخذ تابعیت این کشور به این صورت بودن که به تابعیت و اقامت در این کشور قبول شده، باید در مراسم تابعیت مشارکت کند و همچنین در این قانون به خانم های خارجی که با مردان این کشور ازدواج کرده اند تابعیت و اقامت در این کشور داده می شود. قانون تابعیت و اقامت و روش های دریافت اقامت یا دریافت شهروند نیوزلندی به این صورت می باشد که با کودک با تولد در این کشور از تابعیت این کشور به حساب آید و این امکان را دارید که تابعیت و اقامت در این کشور را بدست آورید.

نیوزلند چگونه کشوری می باشد؟

این کشور، کشوری کوچک می باشد که نزدیک به چهار میلیون نفر می باشد. این کشور دارای تعادل درست کار و زندگی می باشد و به همین دلیل به صورت پیوسته و وابسته در نظر سنجی های بین المللی بابت کیفیت های زندگی استفاده می شود. شهروندان این کشور به این اعتقاد دارند که زندگی برای زندگی کردن می باشد و در زمینه تعادل یک روز کاری خوب با صرف نظر از زمان بابت اقوام و آشنایان همه تفریح ها و فضا ها برای همه مردم و شهروندان می توانند از آن استفاده کنند.

زندگی در نیوزلند

این کشور رتبه سیزدهم از 187 کشور در لیست توسعه انسانی در سال 2017 را به این کشور اختصاص داده است. یکی از بزرگترین آمار های جهانی، این کشور می باشد که به عنوان ششمین و بهترین جا در دنیا بابت مهاجران انتخاب شده است. آمار جرم و جنایت در این کشور بسیار پایین می باشد . آمار جهانی صلح در سال 2017 که 162 کشور را بابت آزار و اذیت و خطرات شخصی بررسی و ارزیابی شد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد اخذ تابعیت نیوزلند از طریق تولد به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *