مهاجرت تحصیلی مالت

کالج زبان در مالتا

کالج زبان در مالتا

کالج زبان در مالتا

 

کالج زبان در مالتا از مواردی است که برخی بواسطه آن اقدام به مهاجرت به مالتا می کنند.

دورة زبان در کشور مالتا برای افرادی که صرفاً می‌خواهند شناخت مناسبی از سبک زندگی و محیط کشور مورد علاقه‌شان داشته باشند و یا اینکه به دنبال تجربه زندگی در کشورهای اروپایی می‌باشند، بدون این که هنوز تصمیم قطعی به مهاجرت تحصیلی و کاری و یا سرمایه‌گذاری داشته باشند، می‌تواند بهترین گزینه برای سفر و اقامت قانونی در آن کشور باشد.

به موجب این طریق همچنین این امکان وجود دارد که فرد در حین آموزش زبان و افزایش مهارت در آن به بررسی شرایط آن کشور نیز بپردازد و ارزیابی مناسبی از این موضوع داشته باشد که آیا می‌تواند در این کشور به کار یا تحصیل ادامه دهد یا خیر.

مالتا جزیرة کوچکی در اروپا می‌باشد که یکی از گزینه‌های بسیار مناسب برای متقاضیان زندگی در اروپا محسوب می‌گردد.

مؤسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به دلیل محبوبیت کالج زبان در مالتا تصمیم به گردآوری این مقاله گرفت تا اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار خوانندگان گرامی قرار دهد. امید است با ارائه این مقاله بتوانیم پاسخ سؤالات شما را در زمینه آموزش زبان در کالج زبان مالتا ارائه نماییم.

 

درباره مالتا

مالتا جزیرة کوچکی در جنوب ایتالیا است و یکی از مناطق بی‌نظیر گردشگری نیز می‌باشد.

طی دو سال (سال‌های 2017 و 2018 میلادی) بیش از دوازده میلیون نفر گردشگر از این جزیره رؤیایی دیدار کرده‌اند و دلیل آن نیز مزایای بیشمار این جزیره از قبیل امکانات رفاهی و تفریحی آن می‌باشد.

مردمان این جزیره بسیار مهمان‌دوست می‌باشند و جمعیت این کشور به حدود 400.000 نفر بالغ می‌گردد.

کشور مالتا علاوه بر جذب گردشگر و خاصیت توریستی آن، انتخاب بسیار مناسبی برای طی نمودن دوره‌های زبان می‌باشد و افراد بسیاری که متقاضی دریافت ویزای تحصیلی در کشورهایی اروپایی می‌باشند ولی از دانش و مهارت لازم در زمینه زبان‌آموزی برخوردار نیستند این کشور را برای طی نمودن دوره‌های آموزش زبان انتخاب می‌نمایند.

مالتا با دارا بودن بهترین کالج‌های زبان به متقاضیان این فرصت را می‌دهد تا در زمانی بسیار کوتاهی (حتی شش ماه) قادر باشند به سطح مطلوبی از نظر علمی برای کار و تحصیل در کشورهای اروپایی برسند، لذا این کشور می‌تواند بهترین گزینه برای دانشجویان باشد.

به علاوه مالتا از نظر بازار کار مزیت قابل توجهی نسبت به کشورهای اطرافش خصوصاً ایتالیا دارد به همین سبب دانشجویان قادر خواهند بود پس از طی نمودن دوره زبان در این کشور حتی اشتغال به کار یابند و در پی آن بتوانند مجوز اقامت کاری دریافت نموده و اقامت در این جزیرة رؤیایی را کسب نمایند.

 

برخی از کالج‌های زبان در مالتا

در ذیل برخی از شناخته شده ترین کالج های زبان در این کشور را خدمتتان معرفی می کنیم.

Easy School or Languages

English Communication School

BELs

ACE English Malta

Chamber College

Eurocentres Malta

Inlingua

Clubclass

Linguatime School of English

 

پذیرش کالج‌ زبان در مالتا

یافتن دوره‌ای مناسب در مالتا برای گذراندن دوره زبان مناسب، بستگی کامل با هدف شما دارد یعنی این نکته که شما متقاضی کار هستید یا مسافر، می‌تواند در یافتن دورة زبان مناسب به شما جهت بدهد.

برای همة سنین دوره‌های زبان انگلیسی مناسب در سطوح گوناگون وجود دارد و شما قادر خواهید بود با توجّه به رهنمودهایی که در ادامه مقاله به آن می‌پردازیم گزینه مناسب خود را برگزینید.

کالج‌های زبان مالتا که جهت آمادگی افراد برای شرکت در آزمون‌های زبان طراحی شده‌اند به شرح زیر می‌باشند:

TOEFL

IELTS

Cambridge ESOL

GMAT

SAT

GRE

PTE

TELC

FCE

CAE

CPE

PET

KET

BEC

BULATS

ILEC

ICFE

TKT

PTE Academic

PTE General

PTE Young Learners

 

مدارک لازم جهت کالج زبان در مالتا

پذیرش دانشجو در دوره‌های زبان در مالتا در رابطه با ملیت افراد دارای هیچ‌گونه محدودیتی نیست و ایرانیان با ارائه مدارک زیر می‌توانند جهت دریافت ویزای تحصیلی و پذیرش در این کشور مهیّا شوند:

– گذرنامه با اعتبار بیش از شش ماه

– ترجمه مدارک پایانی تحصیلی (حداقل مدرک لازم، دیپلم می‌باشد.)

– فرم آن‌لاین درخواست پذیرش که به وسیله متقاضی تکمیل شده باشد.

– فیش پرداختی هزینة کالج زبان در کشور مالتا مانند «کالج زبان در فرانسه»

 

هزینه‌های کالج زبان مالتا

این هزینه می‌تواند بین پنج‌هزار تا دوازده هزار یورو متغیر باشد و بستگی به نوع  کالج و دوره‌ای دارد که شخص تصمیم به گذراندن آن دارد.

به طور معمول حداقل هزینه ارائه شده از سوی کالج‌ها برای دانشجویان بین‌المللی هفت‌هزار یورو می‌باشد ولی این هزینه در مورد دانشجویان اتحادیه اروپا می‌تواند تا هزار یورو تقلیل یابد.

به همین دلیل دریافت بورسیه تحصیلی برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا، دشوار می‌باشد و لذا لازم است افراد قبل از هر گونه اقدام، قادر باشند تمامی هزینه‌های این دوره‌ها را تأمین نمایند.

از نظر هزینه زندگی مالتا نسبت به دیگر کشورهای اروپایی هزینه‌های بالاتری دارد و دلیل آن نیز برخوردار بودن این کشور از جاذبه‌های گردشگری فراوان می‌باشد و لذا هزینه‌های زندگی از قبیل اجاره منزل، ایاب و ذهاب و اغذیه بالاتر از حد معمول می‌باشد.

براساس تحقیقات انجام شده هزینه لازم برای یک دانشجو به طور معمول در مالتا حدود هزار و دویست تا هزار و پانصد یورو می‌باشد.

هر چند که بخش عمده‌ای از هزینه‌ها را می‌توان با کار دانشجویی و نیمه وقت تأمین نمود، اما با این وجود توصیه می‌شود که قبل از اقدام به مهاجرت کلیه هزینه‌ها برآورد شود تا بعداً مشکلی از این جهت ایجاد نشود.

امید است این مقاله اطلاعات لازم را در ارتباط با کالج‌های زبان در کشور مالتا در اختیار شما قرار داده باشد. شما این امکان را دارید که جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اقسام مهاجرت از قبیل تحصیل، ازدواج، کار، سرمایه‌گذاری و یا فرزندآوری با کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی سفیران سروس سعادت تماس حاصل نموده و همچنین از مشاوره آنلاین یا حضوری این مشاورین نیز بهره‌ ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *