ویزای مسافرتی نیوزلند

ویزای توریستی نیوزلند

ویزای توریستی نیوزلند

شما میتوانید جهت اخذ ویزای توریستی، کشور نیوزلند را به جهت امنیت و شرایط مطلوب و مناسب انتخاب نمایید.در این مقاله به بررسی ویزای توریستی نیوزلند می پردازیم. کشور نیوزلند، اغلب در نظر سنجی های بین المللی از نظر شرایط مناسب و مطلولب زندگی در صدر قرار دارد، که از جمله دلایل آن، تعادل صحیح و مناسب بین کار و زندگی در این کشور کم وسعت و کم جمعیت است.

درباره نیوزلند

موزه جنگ، پارک آلبرت، برج آسمان، جزیره وایکهه، بندری ویاداکت، تپه وان تری، و …از جمله جاذبه های توریستی و گردشگری و نقاط دیدنی در این کشور می باشند. از دیگر جاذبه‌های توریستی و گردشگری این کشور می‌توان به طبیعت بکر و دست نخورده و زیبای آن اشاره کرد.

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری کشور نیوزلند، این می‌باشد که در تمامی فصل‌های سال زیبایی‌های شگفتی دارد و به همین جهت است که هر ساله توریست‌های زیادی را به خود جذب می کند. با توجه به موارد ذکر شده، این کشور اغلب جزء اولویت های بسیاری از گردشگران در جهان می باشد.

در آغاز باید به این نکته توجه کنیم که ویزای توریستی چیست و برای دریافت آن چه میزان زمان سرخ می شود و چه شرایطی دارد؟ این نوع از ویزا به گونه ای می باشد، که طالبان گرامی با اخذ آن می‌توانند به کشور مورد نظر سفر کنند و در آن به تفریح و همچنین بازدید بستگان درجه یک و مکان‌ها و جاذبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های توریستی وگردشگری بپردازند.

زمان در گرفتن ویزای توریستی کشور نیوزلند

اخذ ویزای توریستی نیوزلند حدود سه ماه زمان می‌برد که ایت مطلب،اهمیت زمان را در اخذ ویزای توریستی بیان می‌کند. جهت اقامت بیشتر از مدت مذکور در این کشور، شما نیاز دارید که دلایل قانع کننده و معقولی را به دولت کشور نیوزلند ارائه دهید، لیکن، مدت زمان عام برای اقامت در این کشور به عنوان دیدار کننده، سه ماه میباشد و طالبان این نوع ویزا  می‌توانند در این بازه زمانی، از این کشور دیدن فرمایند و به ملاقات خویشاوندان و اقوام خود و همچنین مطالعه بپردازند.

این نوع از ویزای توریستی مخصوص افرادی است که در خارج از کشور نیوزلند هستند و خواستار ورود به داخل این کشور می باشند. اگر مدت زمان ویزای افرادی که در داخل کشور نیوزلند هستند رو به اتمام باشد و این افراد خواهان زمان بیشتری جهت اقامت در کشور نیوزلند باشند، باید برای ورود دوباره به این کشور نوع دیگری از ویزا را خواستار شوند.

تمدید اقامت

برای اقامت بلند مدت تر در کشور نیوزلند برای افرادی که در داخل این کشور به سر می‌برند و قصد دارند که اقامت خود را تمدید کنند شرایطی وجود دارد : این که از مدت زمان پاسپورت های سه ماهه آنها، زمان باقی مانده باشد- شرط بعد این است که در حساب شخصی تقاضا کننده هزینه اقامت برای مدت زمان افزون وجود داشته باشد.

از جمله افرادی که از شانس بالایی جهت اخذ ویزای ۶ ماهه کشور نیوزلند برخوردارهستند شهروندان کشور انگلستان می باشند. جهت اقامت بیشتر در کشور نیوزلند باید دلایل متقاعد کننده و وافی به دولت این کشور ارائه دهید.

طالبان ویزای توریستی نیوزلند، باید به دولت این کشور اسناد و مدارک معتبر به جهت تعلق خاطر نسبت به کشور خود را ارائه دهند، مانند اسناد ملکی یا شغل ثابت. تا دولت این کشور به پذیرد که قصد فرد خواستار از این سفر تنها بازدید است و قصد مهاجرت و اقامت در به این کشور را ندارد.

انواع ویزای توریستی

ویزای توریستی خانوادگی، ویزای توریستی کاری، و ویزای توریستی پزشکی از جمله انواع ویزای توریستی می باشند. جهت اخذ ویزای توریستی خانوادگی شرایطی مورد نیاز است : فرد خواستار این نویز این نوع از ویزای توریستی باید اقوام و وابستگان و خویشانی در کشور نیوزلند داشته باشد و به جهت ملاقات خویشان خود، ویزای سه ماهه دریافت کند. همچنین اگر فرد مذکور خواستار این باشد که مدت زمان بیشتری را نزد خانواده خود باشد باید از کشور خارج شده و دوباره وارد کشور نیوزلند شود.

ویزای توریستی نیوزلند با دعوت نامه کاری

روش اخذ ویزای توریستی نیوزلند از نوع کاری که شباهت بسیار زیادی با ویزای توریستی کانادا دارد، اینگونه است که طالبان توسط دعوت نامه می‌توانند در همایش ها و نمایشگاه های کشور نیوزلند بنابه رشته تخصصی خود حضور به عرصه برسانند. ازدیگر روش های آن تجارت است، که فرد تاجر می‌تواند جهت امعان شرایط سرمایه‌گذاری وارد این کشور شود و نهایتا تصمیمات ملزوم را برای کسب و کار خود اتخاذ کند.

ویزای توریستی نیوزلند برای خدمات پزشکی

شیوه اخذ ویزای توریستی نیوزلند از نوع پزشکی اینگونه است، که باید دعوت نامه ای از سوی مراکز پزشکی موجود در کشور نیوزلند به فرد خواستار این نوع ویزا ارائه شود. همچنین یک کارشناس پزشکی در کشور مبدا نیز باید بیماری این فرد را تایید کند و برای ورود فرد مذکور به کشور نیوزلند شرایط مورد نیاز را توضیح دهد.

بعد از سپری شدن این مراحل فرد می تواند اجازه ورود به این کشور را کسب کند. بازه زمانی این نوع ویزا نیز سه ماه می باشد، که با توجه به شرایطی از جمله طول درمان بیمار، روند بیماری، و شرایط بیمار، تا مدت ۹ ماه نیز قابل تمدید قابل تمدید می‌باشد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی نیوزلند

جهت اخذ ویزای توریستی نیوزلند مدارک مورد نیاز است که در ادامه به شرح هر یک از آنها می پردازیم :

  • داشتن اصل گذرنامه با اعتباری به مدت شش ماه -کپی از صفحه اول گذرنامه
  • ترجمه شناسنامه
  • دو عدد عکس رنگی و با کیفیت در ابعاد عکس پاسپورتی
  • آدرس و تلفن خویشان و وابستگان ساکن در کشور نیوزلند
  • کپی از تابعیت و همچنین دعوتنامه فرد -فرم ضمانتنامه مالی جهت بلیط رفت و برگشت
  • در صورت میسر بودن تاییدیه ای از محل سکونت ونیز مدارکی حاکی از توانایی مالی طالبان جهت تامین هزینه های سفر۳الی۶ماهه خود
  • همچنین در صورت متاهل بودن نیاز به ترجمه سند ازدواج فرد نیز می باشد
  • و در صورت شاغل بودن نیاز به گواهی اشتغال می باشد.

جهت اخذ ویزای توریستی نیوزلند می توانید از راهنمایی های کارشناسان و مشاوران با تجربه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت بهره مند شوید و در صورت وجود هر نوع پرسشی با ما در تماس باشید.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *