مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی- مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی – پارس مهاجرت مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی - مهاجرت به کانادا | اخذ اقامت کشور های اروپایی - پارس مهاجرت
مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » کانادا » مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندیمهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندیامروزه کشور کانادا به دلیل زبان انگلیسی و پهناوری توانسته است جلب توجه زیادی در خصوص مهاجرت نماید . مهاجرت یکی از را هایی در خصوص فراهم نمودن زندگی بهتر در کشور مورد نظر می باشد اما اکثرا دغدغه ها بر این است که چطور متقاضیان بتوانند این امکان را برای خود مهیا نمایند که از حضور خانواده در کنار خود در حین مهاجرت بهرمند شوند که ما در این مقاله این اطلاعات را در خصوص کشور کانادا برای متقاضین مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی جمع آوری کرده ایم.

همان طور که در موضوع این مقاله مشخص می باشد هدف بر این است که در این مقاله در باب مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی اطلاعاتی در اختیار شما متقاضیان قرار دهیم.کشور کانادا توانسته است در سال 2017 بیش ترین میزان اخذ روادید برای ایرانیان را داشته باشد اما در خصوص اخذ ویزا از کانادا متقاضیان می بایست از شرایط حاکم بر کانادا به صورت کامل آگاهی داشته باشند سپس بتوانند وارد این پروسه شوند . موسسه سفیران سروش سعادت از موسساتی می باشد که توانسته است در خصوص اخذ پذیرش و ویزا آمار چشم گیری به خود در خصوص اکثر کشورها ارائه دهد.امروزه اعتبار پاسپورت و به نحوی میزان سفرهای توریستی به اکثر نقاط جهان و اروپا و کانادا جزء معتبر سازی برای پاسپورت شخص می گردد ..

 • اسپانسرشونده:

فردی که این بتواند از طریق اسپانسر کننده به کانادا مهاجرت نماید را ، اسپانسر شونده می نامند.

 • اسپانسرکننده:

فردی که از اقامت دائم و تابعیت کانادا برخوردار باشد و قابلیت این را داشته باشد که بتواند یک را چند از نفر از اعضای خانوده خود را در کانادا تحت پوشش قرار دهند ، اسپانسر کننده نام دارد.

همان طور که تا به این قسمت از مقاله مطالعه فرمودید مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی نوعی اخذ مهاجرت به کانادا برای افرادی می باشد که بتوانند شخصی با شرایط حاکم جهت ارائه اسپانسر کننده نشان دهد که با بررسی راه های موجود می توان به نتیجه ی مثبتی در این زمینه رسید که پیشنهاد می گردد تا به انتها مقاله همراه باشید.

شرایط اسپانسر کننده

 • حداقل سن مناسب برای اسپانسرکننده 18 سال می باشد.
 • متقاضی می بایست از اقامت دائم کانادا یا شهروندی کانادا برخوردار باشد.
 • در کانادا حضور داشته باشد.
 • اسپانسر کننده نباید از راه مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی اقدام کرده باشد.
 • میزان در آمد کافی بر این پروسه یکی از موارد تاثیرگذار می باشد.
 • هنگام ازدواج و تبدیل شدن به اسپانسر کننده نمی بایست از همسر دیگری برخوردار باشد.
 • اسپانسر کننده نباید از جرایم مالی و دولتی برخوردار باشد.
 • اسپانسر کننده در بازداشت نباشد.
 • اسپانسر کننده همچنان از اجازه اقامت کانادا برخوردار باشد و حکم اخراجی برای خروج وی صادر نشده باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی برای اقوامی نظیر: همسر _ شریک زندگی _فرزندان وابسته _سایر بستگان درجه یک انجام پذیر می باشد که به شرایط لازمه در ادامه مقاله می پردازیم.

اسپانسر کردن سایر بستگان واجد شرایط

هنگامیکه متقاضی شهروند و یا فردا دارای اقامت دائمی در کانادا باشد می تواند با حداقل 18  سال سن و حضور در خاک کشور کانادا می تواند تحت عنوان اسپانسر برای بستگان گردد. در این باب توضیح مختصری نیز ارائه می گردد . امروزه بهترین نوع ویزا ، از  طریق تحصیل می باشد که از ریسک های کمتری برخودار می باشد اما در کشور های انگلیسی زبانی که از شرایط سخت تری برخوردار می باشند این امکان نیز می تواند از طریق تحصیل فرزندان و یا تحصیلات در مقاطع دانشگاهی باشد.

 • والدین
 • پدربزرگ و مادربزرگ
 • خواهر و برادرها و فرزندان نوه ها و فرزندانی که یتیم می باشند و زیر 18 سال سن دارند و مجرد نیز می باشند.
 • فرزندان زیر 18 سال که خواهان به عهده گرفتن سرپرستی آنها را بر باشید.
 • از اقوامی که جزء نزدیکان درجه یک می باشد . بتواند مورد حمایت قرار گیرد که می بایست شهروند و یا اقامت دائم کانادا را داشته باشد.

در انتها:

شما و فرد متقاضی می بایست یک توافقنامه مورد حمایت مالی با یکدیگر امضا نمایدکه متعد به پرداخت هزینه های لازم در خصوص اسپانسر شونده می شوید و طبق این توافق نامه اسپانسر شونده متعهد به انجام جداکثر تلاس در خصوص هزینه های امرار معاش می باشد. که طی قوانین حاکم فرزندان زیر 22 سال نیازی به امضای موافقتنامه ندارند.

مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی بیشتر توانسته است مورد توجه خانواده هایی قرار گیرد که از این نوع اسپانسر کننده برخوردار باشند . بعنوان مثال هنگامی فردی برای تحصیل در کانادا با شرایط حاکم اقدام می نماید می تواند از این نوع روادید برای خانواده خود اقدام نماید و می تواند با اثبات حداقل هزینه های برای همسر به میزان 3 ماه و حتی فرزند خود تا رسیدن به سن 25 سالگی این اقدام را داشته باشد و یا حتی فرزندانی که طی شرایط لازمه این کشور را برای مهاجرت انتخاب می نمایند می توانند از طریق مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندی نوعی مهاجرت خانوادگی برای خانوده خود رقم زنند که پیشنهاد می شود در این خصوص قبل از هز گونه اقدام خودسرانه ای با موسسه سفیران سروش سعادت تماس نمایید و از آخرین شرایط حاکم بر قوانین مهاجرت در خصوص کانادا مطلع شوید.

 

به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *