مهاجرت کاری کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی  از جمله روش های ورود و هم چنین اخذ اقامت دائم این کشور می باشد چنانچه شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی می باشید با مطالع نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با این موضوع به دست آورید.

بررسی اهداف متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

هدف اصلی دولت مردان کشور کانادا برای ارائه ویزای مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی جذب نمودن  افرادی می باشد که دارای انگیزه کافی در زندگی و هم چنین در حیطه های هنری و ورزشی توانمند می باشند. با این توضیح که این اشخاص فقط ملزم به اثبات نمودن این موضوع می باشند که  قصد دارند پس از ورود به  این کشور  همچنان با قدرت  تمام به فعالیت های خود ادامه دهند. البته تنها خطری که وجود دارد خطر نداشتن شرایط سنی است یعنی هر چه بیشتر این اشخاص به سن  بازنشستگی نزدیک شوند در این صورت  از شانس این اشخاص  برای اخذ این نوع ویزا کاسته می شود.

بررسی الزامات مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

در صورتی که متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی  بخواهند به عنوان عنوان یک فرد خود اشتغال در این کشور واجد شرایط شناخته شوند، ملزم به اثبات نمودن این موضوع می باشند که حداقل اثبات نمایند  که برای مدت زمانی به میزان  دو سال دارای سابقه بیمه مرتبط با رشته تحصیلی خود می باشند و هم چنین ثبات نمایند که حداقل به میزان  35 امتیاز لازم را کسب نموده اند البته امکان تغییر این حداقل امتیازات وجود دارد. تجربه کاری متقاضیان در صورتی مرتبط محسوب می شود که بتوانند برای یک مدت زمان که مدت آن حداقل 2 سال و حداکثر تا 5 سال پیش از درخواست فرد باشد.لازم به ذکر می باشد که اگر تجربه کاری متقاضیان 3الی 5 سال باشد در این صورت مسلما متقاضیان می توانند امتیاز بیشتری کسب نمایند. البته سایر مواردی  وجود دارد که که بر اساس این موارد  کلیه فرایند های خود اشتغالی در کشور کانادا مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند  از جمله مهم ترین این موارد عبارتند از :داشتن تجربه کاری ، میزان تحصیلات، داشتن سن مناسب ، آموزش دیدن در مهارت های خاص و تسلط به زبان و موفقیت در زمینه  انطباق پذیری با محیط

با این که هیچ گونه حداقلی  در مورد میزان سرمایه مورد نیاز در این  فرایند ذکر نشده  باشد اما به هر میزان که دارایی فرد بیشتر باشد، در این صورت فرد دارای شانس بیشتری  در زمینه ورود به کانادا به عنوان یک فرد خود اشتغال و مستقل دارد.  اما در صورتی که این اشخاص تمکن مالی قابل توجهی داشته  باشند در این صورت می توانند با ارائه گواهی های بانکی، و هم چنین ارائه گواهی های مبنی بر موضوع سرمایه گذاری در امور مختلف، و در نهایت ارائه گواهی مبنی بر پرداخت نمودن مالیات ومتمکن بودن خود می باشند.

هم چنین متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی  هر چه تجربه بیشتری به عنوان یک فرد خود اشتغال در کشور خود داشته باشند در این صورت امکان دریافت امتیاز بیشتری  دارند به عنوان مثال، اگر این اشخاص دارای یک تجارت یک نفره  باشند در این صورت باید گواهی مبنی بر پرداخت مالیات در طی سال های فعالیت را ارائه دهند.

کلیه متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی  اگر به عنوان یکی ورزشکار یا هنرمند قصد اقدام را برای این کار را دارند در این صورت باید اثبات نمایید که در سطح جهانی شناخته شده هستند و دارای سایقه فعالیت در رشته ورزشی خود باشند در غیر این صورت این اشخاص شانسی برای اقدام  در راستای اخذ ویزای خود اشتغالی در کانادا را ندارند.

حد نصاب امتیاز مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

کلیه متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و یادکتری PHD ملزم به داشتن  تحصیلات 17 ساله می باشندو کسب   25 امتیاز  می باشند و هم چنین متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی باشند ملزم به داشتن تحصیلات 15 ساله و کسب  22 امتیاز می باشند . بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که در صورت اتمام دروس مقطع دبیرستان  ملزم به داشتن تحصیلات 12 ساله و کسب نمودن 5 امتیاز  می باشند متقاضیانی که دارای دو سال تجربه کاری مرتبط باشند می توانند  20 امتیاز، و دارای سه سال تجربه کاری مرتبط باشند می توانند  25 امتیازو دارای  4 سال تجربه کاری مرتبط باشند  30 امتیاز و دارای پنج سال تجربه کاری مرتبط 35 امتیاز می تواند اخذ نمایند.متقاضان مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی برای اثبات تسلط خود به زبان انگلیسی یا فرانسوی  مورد ارزیابی قرار می گیرند  متقاضیان برای اثبات این کار می توانند تا 24 امتیاز اخذ نمایند و دارای مهارت های  شنیداری، مکالمه، خواندن و نوشتن  باشند  البته این امکان برای متقاضیان وجود دارد که در صورتی که هم در زبان انگلیسی و هم زبان فرانسوی مهارت دارند انتخاب نمایند که به کدام یک از این زبان های مسلط ترمی باشند. البته زبانی که این اشخاص انتخاب می کنند زبان اول است و دیگری دومین زبان رایج در این کشور می باشد. ناگفته نماند که  این اشخاص برای  موفق شدن  در زمینه اخذ امتیازات این بخش  ملزم به ارائه نمودن مدارک معتبر بین المللی زبان می باشند.

کلام پایانی:

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی علاقه مند به کسب نمودن سایر روش های مهاجرتی به این کشور هستید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر هزینه زندگی در کانادا و یا  ویزای کاری کانادا  به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *