مهاجرت تحصیلی انگلستان

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان

اطلاعات شما درباره ی تحصیل در رشته حقوق در انگلستان چقدر می باشد؟ آیا به فکر مهاجرت به انگلستان هستید؟ در مورد این کشور چه معلوماتی دارید؟ آیا می دانید شرایط کار در این کشور چگونه می باشد؟ و آیا می دانید رشته ی حقوق در چه دانشگاه هایی تدریس می شود؟ آیا کسانی که در رشته ی حقوق فارغ التحصیل می شوند شغل مناسب پیدا می کنند؟ آیا شغل های رشته ی حقوق مزایای کافی دارند؟

تحصیل در رشته حقوق در انگلستان باعث ایجاد چه شرایط شغلی می شود؟ آیا دانشگاه های حقوق در انگلستان از برترین های جهان هستند؟ آیا این دانشگاه ها استاندارد لازم را دارند ؟ فارغ تحصیلان رشته حقوق چقدر از رشته خود راضی هستند؟ حداکثر قرارداد کاری کارکنان مرتبط با این رشته چقدر می باشد ؟

چند درصد از دانشجویان رشته حقوق وارد حوزه کاری انگلستان و یا حوزه ی کاری بین المللی می شوند؟ با ما همراه باشید تا بروز ترین اطلاعات درباره انگلستان، دانشگاه های انگلستان، رشته های آن و بهترین دانشگاه های انگلستان را در اختیار شما عزیزان بگذاریم. در انگلستان تقریبا 50% از فارغ التحصیلان دانشگاه های حقوق وارد حوزه کاری می شوند و قرارداد های کاری آنها در سطح تخصصی تا بیست و یک هزار پوند می باشد. رشته حقوق از سی رشته برتر انگلستان می باشد و از لحاظ دست مزد در رده ی پنجاهم قرار دارد.

درباره کشور پادشاهی انگلستان

انگلستان کشوری اروپایی می باشد که همسایه های آن در قسمت غربی ولز و در بخش شمالی این کشور اسکاتلند می باشند. انگلستان یکی از اعضای اتحادیه پادشاهی می باشد که پایتخت آن لندن نام دارد. جمعیت این کشور تقریبا به شصت و پنج میلیون نفر می رسد. واحد پول انگلیس پوند می باشد. این کشور در رشته های مختلف ورزش از اواخر قرن نوزدهم تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است. منچستر، لیورپول و شفیلد از شهر های مهم انگلستان هستند.

برترین دانشگاه های حقوق انگلستان

 University of Cambridge

این دانشگاه از با کیفیت ترین دانشگاه های حقوق در سطح جهان می باشد. شما می توانید در این دانشگاه دوره های لیسانس و فوق لیسانس را سپری کنید.

 University of Oxford

دانشکده حقوق دانشگاه آکسفورد از بهترین موسسات تدریس دوره های حقوق می باشد و در بین سی دانشگده برتر این نوع از دانشگاه ها قرار دارد. این دانشگاه از دانشجویان خود در زمینه های مختلف پشتیبانی کی کند. شما می توانید در این دانشگاه دوره ی کارشناسی یا لیسانس را سپری کنید.

 Queen Mary, University of London

این دانشگاه  ها با داشتن کیفیت عالی و پشتیبانی فوق العاده با دانشجویان بسیار خوب، سی و هفتمین دانشگاه برتر در رشته ی قانون می باشد. از دانشکده حقوق ملکه مری در مجله گاردین ۲۰۱۸ به عنوان بهترین دانشکده حقوق در لندن معرفی شد. در سال دو هزار و شانزده، نود و یک درصد از دانشجو های این دانشکده از وضعیت آن راضی بودند. LLB Law :دوره تحصیلی

 Durham University

از ۴۰ دانشگاه برتر حقوق جهان میباشد. QS در مجله ی  Durham دانشکده حقوق کسانی که در این دانشگاه درس خود را به پایان رسانده اند، شغل های بسیار خوب و مهم دولتی دارند. Law LLM: دوره تحصیلی

 London School of Economics

این دانشکده حقوق از عظیم ترین و بهترین دانشکده های جهان در رشته حقوق می باشد. این دانشکده از هفت دانشکده برتر جهان و بهترین دانشکده لندن در رشته ی حقوق است. قانون یکی از با اعتبار حرفه های دنیا است و تحصیل در مقطع لیسانس یا فوق لیسانس در یک مدرسه حقوق انگلستان با داشتن برنامه ی خوب شما را در راه درست به سوی موفقیت حرفه ای قرار می دهد.

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *