مهاجرت تحصیلی فرانسه

بورسیه تحصیلی فرانسه

بورسیه تحصیلی فرانسه

آیا شما با بورسیه تحصیلی فرانسه آشنایی داید؟ اگر شما هم متمایل به داشتن  اطلاعاتی در مورد بورس تحصیلی فرانسه هستید با خواندن ابن مقاله  میتوانید اطلاعاتی در مورد بورس تحصیلی فرانسه بدست آورید. دانشگاه های کشور فرانسه قادر به صدور بورسیه های تحصیلی متنوعی برای دانشجویان خود میباشند. در ادامه بورسیه تحصیلی دانشگاه های  فرانسه معرفی خواهد شد.  از جمله  راه های گرفتن اقامت در فرانسه گرفتن بورسیه تحصیلی و اقدام به تحصیل نمودن در دانشگاههای  فرانسه می باشد.

بورسیه ایفل تعالی مختص کشور فرانسه

دانشگاه ها و مسسات آموزش عالی در  این کشور یارانه تحصیلی و بورسیه ایفل تعالی که مختص این کشور است  را برای همه دانشجویان خود صادر میکند می کنند . دانشجویانی که در مقاطع  فوق لیسانس و مقطع دکتری میباشند قادر به این هستند که این بورسیه را مورد استفاده قرار دهند . هزینه این بورسیه برای مقطع فوق لیسانس هزارو یکصدو هشتاد  یورو و برای مقطع دکتری هزارو چهارصد یورو است . نکته مهم این میباشد که این بورسیه شهریه تحصیلی  دانشجو رادر بر نخواهد گرفت.

بورسیه ایل دو مختص مقطع فوق لیسانس کشور فرانسه

بورسیه مقطع فوق لیسانس ایل دو فرانسه مختص دانشجویان خارجی که به تازگی وارد این کشور میشوند می باشند و قصد این را دارند که در دانشگاه های منطقه ی پاریس تحصیل نمایند ارائه می شود . این بورسیه تحصیلی کشور  فرانسه به مدت ده  ماه محل اقامت دانشجو را در دانشگاه مورد نظر پوشش میدهند  و به جز کمک هزینه ای و یارانه ای که  به میزان  هزارو پانصد یورو میباشد  به دانشجو ارائه می دهند میباشد.

بورسیه تحصیلی اراسموس موندوس مختص مدرک فوق لیسانس و دکتری کشور فرانسه

این بورسیه فقط در مقطع فوق لیسانس ودکتری میباشد .

انواع بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های فرانسه

بورسیه های تحصیلی که از جانب دانشگاه های فرانسه صادر مشود عبارتند از:

بورسیه تحصیلی اکول نرمال سوپریور که انتخاب خوبی برای دانشجویان  بین المللی میباشد .این بورسیه در هر سال به سی نفر از دانشجویان بین المللی در کشور  فرانسه این بورسیه را ارائه می دهد . این بورسیه قادر میباشد در محوطه دانشگاه برای دانشجو محل اقامتی را محیا کندو در هر ماه هم مبلغ هزار یورو برای دانشجو در نظر  می گیرد . این بورسیه  ما بین دو الی سه سال دانشجو را تامین میکند.

بورسیه  تحصیلی اکول پلی تکنیک موسس بنیاد تعالی و برنامه های حمایت مالی

این نوع از بورسیه که مختص دانشجویان با انگیزه وام هایی بدون بهره و یک کمک مالی در نظرمیگیرد دانشجویان قادر هستند پس از پایان درسشان وام را تصفیه نمایند . بورسیه تحصیلی  آمپر تعالی در شهر لیون این بورسیه مختص  دانشجویان با سطح بالا و قوی در مقطع فوق لیسانس در رشته های تحصیلی  هنر و کلیه رشته های علوم انسانی و کلیه رشته های علوم اجتماعی میباشد  . البته برای مقطع فوق لیساس حرفه ای در آموزش این بورسیه صادر نمی شود .مدت این بورسیه دوازده ماه میباشد ودر شرایطی امکان تمدید این مدت میباشد در هر ماه حدود  مبلغ هزار یورو  به دانشجو پرداخت میشود.

بورسیه تحصیلی فرانسه-توضیح دانشگاه لیون در مقطع فوق لیسانس

بورسیه دانشگاه لیون در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین المللی که دارای تجربه سطح بالای پایه ای هستند و در مقطع فوق لیسانس تحصیل می نمایند صادر می شود . هزینه این بورسیه چیزی حدود چهار صدیورو  الی هشتصد  یورو به صورت ماهیانه می باشد .

بورسیه موسسه گرنوبل فناوری

این بورسیه مختص دانشجویان بین المللی میباشد که تصمیم شان بر این است که یک برنامه را دنبال نمایندصادر میشود این نوع از بورسیه در هر ترم مبلغ پانصد هزار یورو برای هر دانشجو صادر می کند.

بورسیه MBA پاریس

بورسیه MBA  شهر پاریس HEC طبق شایستگی دانشجو و یا برمیزان  نیاز مالی دانشجو برای وی صادر  می شود . میزان این بورسیه بین شش هزار یورو تا بیست و چهار هزار  یورو می باشد .

بورسیه INSEAD MBA

این بورسیه برای اشخاص و تعداد محدودی صادر میشود هزینه این بوسیه ما  بین پنج هزار  دلار الی بیست و پنج هزار دلار می باشد. اگر شما هم با خواندن این مقاله علاقه مند به بورسیه تحصیلی  فرانسه شدید و متمایل به گرفتن بورسیه تحصیلی در این کشور شدید میتوانید بامراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و  مشاوره نمودن با وکلا و مشاورین زبده و مجرب به صورت حضوری و غیر حضوری  اطلاعات جامع و کاملی را در این موضوع بدست آورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *