مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » دانمارک » اقامت دانمارک

اقامت دانمارکاقامت دانمارک

یکی از روش های مهاجرتی می باشد. کشور دانمارک دارای 406 جزیزه و 7314 کیلومتر خط ساحلی می باشد. کشور دانمارک رتبه 133 از فهرست کشورهای دنیا از لحاظ مساحت می باشد، بالاترین نقطه کشور دانمارک 170 متر از سطح دریا بالاتر می باشد. به صورتی که سرعت باد 7.6 متر در ثانیه می باشد. کشور دانمارک بزرگترین صادرات توربین های بادی را دارد.

دریافت اقامت دائم دانمارک :

این امکان برای شما وجود دارد که برای مجوز اقامت دائم هر زمانی دوست داشتید اقدام کنید. اقامت دائم برای گروه های زیر انجام می شود:

1.کسانی که در سن 18 و 19 سالگی هستند که می توانند به کار تمام وقت مشغول شوند.

2.کسانی که با کشور دانمارک در ارتباط هستند.

3.کسانی که بازنشسته و مسن هستند.

4.کسانی که نیاز های اساسی دارند.

شرایط مهاجرت به دانمارک :

نوع روش های مهاجرت به دانمارک به شرح زیر می باشد:

1.Higher educational programmes  برنامه های آموزشی برتر

2.basic and youth study programmes  برنامه های عمومی و مطالعه جوانی

3.folk high schools مدارس عالی مردمی

4.coming to Denmark  مسافرت به دانمارک

5.short term visa ویزای کوتاه مدت

6.work  کار

7.phd  دوره دکترا

8.studies  مطالعات

9.interns کارورزان

10.working holiday  تعطیلات کاری

11.family reunification  وابسته به خانواده

12.spouses همسران

13.children  فرزندان

14.other family members بقیه افراد خانواده

15.family reunification under EU law  وابسته به خانواده تحت قانون کشور های اروپایی

16.Asylum  پناهندگی

شرایط اخذ ویزای کاری دانمارک – اقامت دانمارک  :

کشور دانمارک یکی از کشور های اروپایی که نیروی کار حرفه ای در کل جهان دارد که مشغول به کار هستند و این باعث شده است که متقاضیان زیادی به فکر اقامت به این کشور باشند. کشور دانمارک دارای یک سیستم ویزای کار با لیست کارهای مثبت برای بهبود بخشیدن به مهارت های افراد که از سمت کارفرما صورت می گیرد.

 

انواع ویزای کاری دانمارک – اقامت دانمارک :

لیست کارهای مثبت شامل : در بیشتر کار ها نیرو های قوی و حرفه ای وجود ندارد. و اگر شما مهارت لازم را برای یکی از این مشاغل دارید بهتر از با کار فرما ارتباط بگیرید تا پروسه کاری شما را انجام دهند. شما این امکان را دارید که در مدت زمان کم مجوز اقامت کاری خود را بدست آورید. سپس بعد از ویزای کاری شما این امکان را دارید که اقامت دائم دانمارک را دریافت کنید.

یکی دیگر از روش های مهاجرت از راه تخصص می باشد و این که تجربه کاری که در همان کار دارید به شما خیلی کمک می کند.

اگر یک کارفرما دانمارکی به شما پیشنهاد کار بدهد که بیشتر از 357 هزار دانمارکی شما این امکان را دارید که از طرح پرداخت محدود استفاده کنید و به ویزای کاری و اقامت دائم این کشور برسید.

 

مدت اقامت ویزای کاری دانمارک – اقامت دانمارک:

در مدت زمان کار و اقامت شما بستگی به نوع قرارداد کاری شما دارد. برای قرارداد کاری دائم ابتدا باید دوره اولیه کار مه به مدت زمان 4 سال می باشد را دریافت کنید. سپس این امکان را دارید که مجوز کاری خود را تمدید کنید. مدت زمان برای دریافت مجوز برای کار 6 ماه می باشد که اگر شما در این مدت زمان کاری پیدا نکردید باید دوباره برای ویزای کاری اقدام کنید.

شرایط افراد خانواده در ویزای کاری – اقامت دانمارک :

شما این امکان را دارید که اگر ویزای کاری دریافت کردید برای افراد خانواده( همسر و فرزندان) اقامت دریافت کنید. فرزندان در زیر 18 سال که با خانواده هایشان زندگی می کنند شرایط لازم را برای اقامت داشته باشند. همسر شما در کل دوره و مجوز اقامت را دارد و می تواند به صورت مستقل مجوز کار را داشته باشد.

 

مهاجرت به دانمارک از راه تحصیل – اقامت دانمارک :

شما این امکان را دارید که از طریق تحصیل به کشور دانمارک وارد شوید. یکی از راه های آسان مهاجرت اقامت از طریق تحصیل می باشد. شما باید از یکی از دانشگاه های کشور دانمارک پذیرش تحصیلی دریافت کنید و سپس ویزای دانمارک را دریافت کنید و به ادامه تحصیل خود در این کشور بپردازید.

سه دوره از مجوز اقامت دریافت کننده وجود دارد:

1.کارشناسی (لیسانس)

2.کارشناسی ارشد(فوق لیسانس)

3.PHD (دکترا)

 

شرایط ویزای همراه در دانمارک – اقامت دانمارک:

اگر شما بستگان نزدیک در دانمارک دارید این امکان را دارید که برای خانواده خود را هم مجوز اقامت بگیرید.

حال این بستگان نزدیک در دانمارک شامل: همسران و شریک هم خانه، فرزندان زیر 18 سال، سایر افراد خانواده

اگر شما مجوز اقامت را دریافت کردید، این مجوز به صورت موقت می باشد ولی این امکان را دارید این ویزای را تمدید کنید. بعد از چند سال این امکان را دارید که برای اقامت دائم اقدام کنید در این زمان باید شما شرایط برای مجوز اصلی اقامت را داشته باشید.

دریافت اقامت دانمارک از راه ازدواج – اقامت دانمارک :

شما این امکان را دارید که از راه ازدواج اقامت دائم این کشور را بدست آورید. این ازدواج باید به قانون این کشور باشد و احتیاج به زندگی مشترک در این کشور ندارد.

ازدواج فرد خارجی این امکان وجود دارد که با قوانین این کشور انجام شود. و نباید از قانون این کشور خارج باشد.

اگر اداره مهاجرت کشور دانمارک ازدواج دو نفر که به صورت رسمیت انجام شده است را قبول کند برای همسر فرد اقامت دائم صادر می شود.

مهاجرت به دانمارک از راه سرمایه گذاری – اقامت دانمارک:

در این روش برای کسانی می باشد که از توانایی مالی بالایی برخوردار می باشند پیشنهاد می شود. کشور دانمارک با اقتصاد قوی و ثابت بودن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. در این کشور شرایط زندگی و کاری مناسب صورت گرفته است و به صورتی که خارجی ها با آموزش های قوی در یک منطقه خاص قادر به تحصیل می باشند.

کشور دانمارک این مجوز را به سرمایه گذاران داده است که برای این افراد کارت سبز دانمارکی صادر می شود که افراد تمایل به اقامت در مدت بیشتر از 3 ماه را دارند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقامت دانمارک این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با کارشناسان ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و کارشناسان ارشد ما شرایط شما را بررسی می کنند و بهترین راه را به شما پیشنهاد می کنند.

 

 

 

 

 

 

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *