مهاجرت به کشور برزیل

اقامت برزیل

اقامت برزیل

افرادی که قصد دارند اقامت برزیل را از طریق روش های قانونی بدست آورند می توانند راه های مختلف و بسیاری را در پیش روی خود ببینند. هر کشور براساس قوانین خود مشخص می کند که در چه صورت می توانند اقامت دائم را به دست آورند. ما در این مقاله، بر اساس پژوهش های مشاورین موسسه سفیران سروش سعادت قصد داریم تا به صورت کامل شرایط بدست آوردن اقامت برزیل را تشریح کنیم. مقصود ما در این مقاله روشن ساختن روش هایی است که به فرد اجازه اقامت دائم در کشور برزیل را می دهد.

روش های دریافت اقامت در کشور برزیل

برای بدست آوردن اقامت این کشور، تنها 7 روش مشخص شده است. به کمک این روش ها می توان برای همیشه در کشور برزیل اقامت داشته باشید. این روش ها عبارتند از:

  • به عنوان مدیر یک شرکت استارت آپ
  • به عنوان مدیر اجرایی یک شرکت
  • به عنوان سرمایه گذار
  • به عنوان یک محقق یا متخصص حرفه ای
  • به عنوان یک بازنشسته
  • به عنوان همسر یک فرد برزیلی
  • به عنوان والدین یکی کودک برزیلی.

شرایط اقامت کشور برزیل از طریق اعضاء خانواده

اعضاء خانواده فردی که اقامت برزیل را بدست آورده است نیز می توانند اقامت دائم را به دست آورند. منظور از اعضاء خانواده همسر قانونی، فرزندان زیر 21 سال می باشد. در صورتی که در دانشگاه تحصیل می کنند تا 24 سال و والدین وابسته به فرد هستند. اعضاء خانواده فرد نیز ویزای مشابه با فرد دریافت می کنند.اعضاء خانواده فرد نمی توانند اجازه کار در کشور برزیل را به دست آورند. در این زمینه باید حتما مشاورین خبره را در کنار خود داشته باشید تا بتوانند شما را در این زمینه یاری کنند. جهت مهاجرت به برزیل مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

شرایط اقامت کشور برزیل از طریق اعضاء خانواده

شرایط اقامت سرمایه گذاران در برزیل

یکی از آسان ترین راه ها سرمایه گذاری در این کشور خواهد بود. برای سرمایه گذاری در کشور برزیل شما به 50000$ (دلار) نیاز خواهید داشت. شما می توانید این مبلغ را در فعالیت های اقتصادی سرمایه گذاری کنید. با استخدام 10 شهروند برزیلی اقامت خود را تضمین کنید. توصیه می کنیم مقاله سرمایه گذاری در برزیل را که توسط مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تنظیم شده است را نیز مطالعه فرمایید.

شرکت های استارت آپ شرکت های خارجی هستند که حداقل به مدت 5 سال در کشور دیگری فعالیت داشته اند. برای شروع کار چنین شرکتی باید از طرف شرکت مادر یک گواهی نامه معتبر و وکالت قانونی ارائه شود. این نوع ویزای معتبر تنها برای 2 سال صادر می شود. در صورتی که پس از این دوره مشخص شود که حداقل 10 فرصت شغلی برای شهروندان برزیلی ایجاد شده است.

شرایط ازدواج با شهروندان برزیلی

یکی دیگر از راه هایی که می توانید به کمک آن اقامت این کشور را به دست آورید، از طریق ازدواج با شهروندان این کشور امکان پذیر خواهد بود. در این صورت شما باید سند ازدواج خود را که به صورت قانونی تنظیم شده است در اختیار سفارت برزیل قرار دهید. همچنین شما موظف هستید نامه ای تنظیم کنید که در آن عده ای مشخص گواهی دهند که شما ازدواج کرده اید. همچنین جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در برزیل می توانید مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

برزیل به عنوان یکی از کشورهای برجسته قاره آمریکا در سال های اخیر می باشد. بدین ترتیب مورد توجه بسیاری از افراد به منظور مهاجرت قرار گرفته است. از همین رو در این مقاله روش های مختلفی که در ارتباط با اقامت برزیل در دسترس است توضیحاتی ارائه کردیم. ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت افتخار داریم تا با قرار گرفتن در کنار شما در مسیر مهاجرت، شما را در دستیابی به اهداف یاری نماییم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *