ویزای مسافرتی روسیه

ویزای توریستی روسیه

ویزای توریستی روسیه

ویزای توریستی روسیه در بین ویزاها پر مخاطب می باشد. کسانی که برای اخذ این نوع ویزای این امکان را دارند که به سفارت خانه روسیه در تهران مراجعه کنند. کشور روسیه به دلیل آب و هوا و آرام بودن کشور مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

ویزای توریستی روسیه یکی از ویزا های کشور روسیه

کشور روسیه  مناطق بسیار مناسب برای گردشگردی و امکانات تفریحی و رفاهی زیادی دارد و باعث شده است که گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند. یکی از مهم ترین ویزا ها این کشور ویزای توریستی روسیه می باشد که در سال های گذشته یکی از کشور های پرمخاطب برای ویزای توریستی بوده است و در سال تعداد زیادی گردشگر به این کشور سفر می کنند.

شرایط ویزای توریستی روسیه

 • پاسپورت و یا گذرنامه معتبر باشد
 • مدت ویزا 6 ماه باید دارای اعتبار باشد
 • دو عدد عکس 4*3
 • داشتن بیمه مسافرتی
 • رزرو هتل یا محل اقامت

نوع ویزای توریستی روسیه با توجه به مدت اعتبار

یکی از مهم ترین ویزاهای کشور روسیه، ویزای توریستی می باشد که تعدادی از اشخاص برای اخذ ویزای روسیه اقدام کردند و باید به شرایط ویزا توجه کنند. کشور روسیه با توجه به زمان ویزا، 14 روز یا یک ماه ویزا می دهد. اگر افرادی که قصد دارند برای اقامت 14 روزه به روسیه مسافرت کنند باید به اخذ این نوع ویزا اقدام کنند. رزرو هتل و رزرو بلیط رفت و برگشت برای این کار لازم می باشد. لازم به ذکر است که ویزای توریستی باید از تاریخ هتل و ساعت پرواز مشخص باشد. اگر ویزای یک ماه دریافت می کنید باید هتل 20 روز رزرو داشته باشید و باید بلیط رفت و برگشت برای وارد شدن به کشور روسیه را دریافت کنید.

ویزای توریستی روسیه به طور سریع یا معمولی

اگر قصد دارید که ویزای توریستی سریع یا معمولی دریافت کنید باید به شرایط زیر دقت کنید:

 1. مدت زمان دریافت ویزای توریستی روسیه
 2. جهت دریافت ویزای سریع توریستی باید به مدت 3 روز ویزای خود را دریافت کنید.
 3. حهت دریافت ویزای معمولی باید به مدت یک هفته ویزای خود را دریافت کنید.
 4. جهت دریافت ویزا نگران نباشید امکان کاهش و افزایش این مدت زمان وجود دارد
 5. ویزای تورسیتی مدت زمان مشخصی دارد

اصول ویزای توریستی روسیه 

مهم ترین نکاتی که برای ویزای توریستی باید رعایت شود

 • تمامی مدارک باید کامل و بدون هیچ ناقصی باید به سفارت داده شود
 • مدارک شامل: رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، پاسپورت یا گذرنامه
 • ویزای توریستی را به ویزای دیگر نمی توانید تغییر دهید
 • توریست های بسیاری در کل دنیا از ویزای روسیه یا تور روسیه استفاده می کنند.

هزینه ویزای توریستی روسیه 

ویزای کشور روسیه از هزینه های گوناگونی دارد که ویزای توریستی روسیه هم این هزینه ها را دارد. برای اخذ ویزای توریستی روسیه شما باید هزینه های بر طبق قیمت ارز، مدت زمان ویزا و … مشخص باشد. برای مثال 370 هزار تومان مرتبط به ویزای معمولی با مدت زمان 14 روز می باشد. اگر قصد دارید که ویزای 14 روزه را به صورت سریع و فوری دریافت کنید باید مبلغ 580 هزار تومان واریز کنید. درخواست ویزای توریستی برای مدت زمان یک ماه به مبلغ 430 هزار تومان می باشد. هزینه ویزای توریستی روسیه به موارد گوناگونی متفاوت می باشد.

ویزای توریستی روسیه به طور الکترونیکی

یکی از مهم ترین دلیل اخذ ویزای توریستی روسیه می تواند به صورت الکترونیکی باشد. لازم به ذکر است که برای دریافت این نوع ویزا که می توانید سریع تر ویزا خود را دریافت کنید. این نوع ویزای بیشتر برای افراد توریستی و تجار صدور می گردد. لازم نیست که برای نشان دادن مدارک به سفارت خانه بروید و این امکان را دارید که به صورت الکترونیکی مدارک خود را اسکن می کنند و باید برای دریافت ویزا خود اقدام کنید.

لازم به ذکر است که با توجه به این نوع ویزا این امکان را می دهد که اعتبار آن در منطقه های ویژه روسیه مانند بندر ولادی، استوک متذکر شد. درضمن در منطقه شرقی روسیه این ویزا قابل استفاده می باشد. اما در جاهای دیگر این نوع ویزا قابل استفاده نمی باشد.

ویزای توریستی روسیه و اطلاعات مرتبط به سفارت خانه

ویزای توریستی روسیه باید از راه سفارت خانه روسیه برای این کشور اقدام کرد. افرادی که قصد دارند ویزای توریستی روسیه برای سفر های تفریحی و گردشگری خود اخذ کنید. سفارت خانه کشور روسیه در تهران وجود دارد. ویزای توریستی روسیه، همانطور که در این مقاله توضیح داده شد باید کسانی که دانش این نوع ویزا را دارند و از این افراد بابت پروسه کمک بگیریم. برای اطلاعات بیشتر این امکان را دارید که با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و با مشاوران ارشد و حرفه ای ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید. مشاوران ارشد و حرفه ای ما با توجه به شرایط شما بهترین را مهاجرت به شما عزیزان پیشنهاد می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *