مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا

در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی در زمینه مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

آشنایی بیشتر با جزیره پرنس ادوارد کانادا PNP

جزیره پرنس ادوارد (P.E.I.) کوچک ترین استان کشور کانادا است، اما این بدان معنا نیست که فرصت های عالی برای مهاجران جدید کانادایی وجود ندارد چرا که این کشور دارای گزینه های مختلف مهاجرت برای متقاضیانی می باشد که هدف استقرار دراین کشور را دارند برخی ازروش های موفقیت آمیز برای مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا عبارتند از: . P.E.I. PNP
آشنایی با اقتصاد و اشتغال جزیره پرنس ادوارد
کشاورزی، گردشگری و ماهیگیری صنایع اصلی در جزیره پرنس ادوارد است. حدود 30 درصد از سیب زمینی کانادا در جزیره پرنس ادوارد تواید می شود که مهم ترین منبع درآمد این استان و از 2000 مزرعه  کشاورزی دراین استان است. به ویژه در این استان صنعت گردش گری، در حال افزایش است، زیرا جذابیت، منظره و زمین گلف جزیره هر سال تعداد زیادی بازدید کننده را جذب می کند. بخش تولید به طور عمده شامل پردازش مواد غذایی می باشد. فناوری پیشرفته نیز به ویژه در زمینه های پزشکی، الکترونیک و کشاورزی اهمیت دارد.
صنعت ماهی گیری،این کشور که که از کارهای  عمده این استان است، که به علت وجود جمعیت زیاد در این مناطق ، کاهش یافته است. تأثیر این کاهش، این است که نرخ بیکاری در جزیره پرنس ادوارد به بیش از 10 درصد  برسد که منجر شده دولت این کشور در حال تلاش برای آموزش کارکنان صنایع ماهیگیری بدون مشاغل برای کار در صنایع رشد P.E.I. است.

مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه هوایی اقیانوس اطلس PEI

در سال 2017، مجموعا تا 2000 درخواست برای برنامه هوایی اقیانوس اطلس ارائه شده است، این برنامه که در بر گیرنده یک برنامه اقامت دائم مستقر با حضور کارفرمای سه گانه پذیرفته خواهد شد. در این نوع از برنامه هیچ گونه ارزیابی از تاثیرات بازار کار نیست و کارفرمایان مجوز کار موقت دارند تا بتوانند  بری استخدام کارگران اقدام نمایند.
مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه بین المللی متقابل آتلانتیک (AISP)
متقاضی مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا باید یک پیشنهاد شغلی تمام وقت برای زمان مشخصی داشته باشد
شغل متقاضی باید بر اساس  0، A، B یا C داشته باشد.
متقاضیان باید یک سال تجربه در رابطه با شغل مورد نظر خود را داشته باشند
متقاضیان باید دیپلم دبیرستان داشته باشند
سطح 4 نمره زبان کانادایی در زبان انگلیسی یا Niveau de compétence Linguistique Canadien زبان فرانسه مورد نیاز است.

مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه عالی حرفه ای اقیانوس اطلس (AHSP)

پیشنهاد شغلی تمام وقت با یک قرارداد یک ساله دارد
وظیفه باید دارای طبقه بندی حرفه ای 0، A یا B باشد
متقاضیان باید یک سال تجربه در رابطه با شغل داشته باشند
متقاضیان باید دیپلم دبیرستان داشته باشند
سطح 4 نمره زبان کانادایی در زبان انگلیسی یا Niveau de compétence Linguistique Canadien در فرانسه مورد نیاز است.

مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق برنامه تحصیلات بین المللی

متقاضیان مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا که دارای پیشنهاد شغلی دائمی و تمام وقت می باشند ملزم به در یافت مجوز هایی از سطح مهارت 0، A  از جانب یک کارفرما جزیره پرنس ادوارد باشد.
حداقل 6 ماه برای کارفرما جزیره پرنس ادوارد کار کرده است
کار شخص مورد نظر در کانادا باید قانونی باشد
باید یک مجوز کار معتبر از طریق فارغ التحصیل داشته باشد
متقاضی باید در صورت لزوم در مصاحبه ای در دفتر مهاجرت این کشور شرکت کنند
متقاضی باید در طول تحصیل تمام وقت حداقل یک دوره دیپلم یا دوره دو ساله را به پایان رسانده باشد.
متقاضی باید مدرک معتبر خود را از دانشگاه یا کالج جزیره پرنس را به دست بیاورد.

متقاضی باید در طول دو سال گذشته از تحصیل در دانشگاه جزیره پرنس ادوارد فارغ التحصیل شود
سن شخص متقاضی باید بین سنین 21 تا 55 ساله باشد
متقاضی باید توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی و  یا زبان فرانسوی را برای انجام کار ارائه شده توسط کارفرما جزیره پرنس را ادوارد داشته باشد
متقاضی باید توانایی حمایت مالی و هم چنین تامین مالی کافی را داشته باشد ، تا بتواند ثابت نماید که متقاضی و خانواده وی برای پرداخت هزینه های مهاجرت، هزینه های سفر و ایجاد جزیره پرنس ادوارد هیچ گونه مشلی ندارند.
متقاضی باید دارای قصد واقعی برای اقامت در جزیره پرنس ادوارد باشد.

مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا از طریق تجارت

شخص متقاضی مهاجرت به این کشور باید دارای میزان از سرمایه باشد که دارای ارزش خالص قابل اطمینان شخصی به میزان 600،000 دلار داشته باشندهمچنین داشتن مواردی نظیرمهارت، آموزش، سن، توانایی زبان و تجربه در این راستا الزامی می باشد.
آشنایی با استانداردهای زندگی جزیره پرنس ادوارد
در جزیره پرنس ادوارد، خانواده های متوسط ​​می توانند به دلیل هزینه های نسبتا پایین زندگی، نسبت به برخی از استان های دیگر کانادا، از زندگی راحت تری برخوردار باشند. هزینه های مسکن و گرمایش، و هم چنین به طور کلی هزینه زندگی ، از کمترین میزان هزینه در کانادا است. حداقل دستمزد اجباری 10.35 دلار در ساعت است.
آشنایی با وضعیت مسکن جزیره پرنس ادوارد کانادا
جزیره پرنس ادوارد کم جمعیت است و در نتیجه مسکن ارزان قیمت در استان به طور گسترده ای در دسترس است. قیمت متوسط ​​یک خانه در این این جزیره حدود 200،000 دلار است، و این یکی از مقرون به صرفه ترین مکان ها برای زندگی در این کشور است. علاوه بر این، میانگین درصد درآمد خانوار توسط هزینه های مالکیت، بین 21 تا 32 درصد متفاوت است، بسته به نوع خانه، که در میان کمترین میزان در کانادا است.

با توجه به اتمام مقاله مهاجرت به جزیره پرنس ادوارد کانادا در صورتی که شما هم متمایل به مسب نمودن اطلاعات بیشتری در زمینه سایر موضوعات مربوط به کشور کانادا هتسد این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به مقالاتی نظیر (مهاجرت آسان و سریع کانادا) و (اسکیل ورکر کانادا) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *