مهاجرت به کشور کانادا

مهاجرت به استان یوکان

متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را در سال 2019 دارند، می توانند برای سکونت و کار کشور یوکان را انتخاب نمایند. مهاجرت به استان یوکان از طریق برنامه YNP می باشد. مهاجرانی که دارای تجربه و مهارت های مورد نظر باشند می توانند اعتبار نامه نامزدی را اخذ نمایند. برنامه های YNP شامل: اکسپرس انتری یوکان، نیروهای کار ماهر، نامزد تجاری و نیروهای کار تاثیر گذار ضروری می باشد.

برای اتباع خارجی این امکان در نظر گرفته شده که در مدت زمان کوتاهی نسبت به سایر رده های مهاجرتی کشور کانادا اقدامات لازم را جهت اخذ اقامت دائم این کشور انجام دهند. اگر شما متقاضی مهاجرت به استان یوکان می باشید، پیشنهاد می شود این مقاله را که توسط موسسه سفیران سروش سعادت به نگارش در آمده است مطالعه نمایید.

اطلاعاتی در رابطه با یوکان

اگر بخواهیم به بررسی مهاجرت به استان یوکان بپردازیم، بهتر است پیش از آن اطلاعاتی در رابطه با این کشور در اختیار متقاضیان قرار دهیم. این استان در شمال غربی کشور کانادا واقع شده است. این کشور در تاریخ کانادا جایگاه افسانه ای را به خود اختصاص داده است.

یوکان کوچک ترین و غربی ترین استان در کانادا می باشد. در این کشور شهروندان بسیار کمی زندگی می کنند به صورتی که حدودا 35 هزار نفر جمعیت این کشور را تشکیل می دهند. حدودا 28 هزار نفر از این جمعیت در مرکز این استان یعنی شهر وایت هورس زندگی می کنند.

تنها شهر در این استان شهر وایت هورس می باشد. مساحت کلی این استان 480 هزار کیلومتر مربع می باشد. که 470 هزار کیلومتر مربع آن مساحت زمینی و 8100 کیلومتر آن مساحت آبی می باشد.

جغرافیای یوکان

نام استان یوکان از رودخانه یوکان گرفته شده است که به معنای رود بزرگ می باشد. بلند ترین نقطه ای استان کوه لوگن می باشد که ارتفاع آن 5959 متر می باشد. که بعد از کوه مک کینلی مرتفع ترین نقطه در آمریکا شمالی محسوب می شود. این استان در زمستان دارای آب و هوای سرد و طولانی و در فصل تابستان آب و هوای گرم و کوتاهی دارد.

در دوران باستان شناسی استان یوکان قسمتی از ناحیه جغرافیایی برینگیا بوده است، که گونه های جانوری متنوعی در آن زندگی می کردند.

اقتصاد استان یوکان

اقتصاد در این کشور تحت تاثیر معدن کاری طلا، مس، روی و سرب می باشد. در این استان فرصت های شغلی زیادی به خصوص در زمینه معدن وجود دارد. به دلیل اینکه صنعت توسط دولت اداره می شود، بازار کار معدن نسبتا امن می باشد. یکی دیگر از عوامل که در اقتصاد این کشور اثر دارد صنعت گردشگری و توریست می باشد.

در رابطه با اکسپرس انتری یوکان

افرادی که قصد مهاجرت به استان یوکان را دارند باید بدانن که یکی از راه های مهاجرت به این استان اکسپرس انتری یوکان می باشد. این برنامه از طریق سیستم گزینش مهاجرتی اکسپرس انتری فدرال متقاضیان را می پذیرد. کارفرمایان این کشور که امکان استفاده از نیروی کار که شهروند کانادا باشد یا افرادی که اقامت دائم این کشور را دریافت کرده اند ندارند.

می توانند نیروی کارشان را از بین پناهندگان، مهاجران و شهروندان در اکسپرس انتری فدرال استفاده کرده و آن ها را در شغل مورد نظر استخدام کنند.

نیروی کار ماهر

این برنامه به کارفرمایان این اجازه را می دهد تا نیروهای کار ماهر و متخصص با مهارت لازم را برای کسب اقامت دائم کشور کانادا حمایت نماید. متقاضیانی که تحت حمایت قرار می گیرند باید بر اساس رتبه بندی های ملی شغلی که NOC نام دارد در سطوح مهارت های شغلی 0 یا A یا B مشغول به کار شوند.

متقاضیان باید مدارک معتبری مورد نیاز برای تجارت یا شغلی خاص را داشته باشند. مجوز های فرد باید توسط دولت برای انجام شغل تایید شود. همچنین فرد نباید تقاضیا پناهندگی در این کشور را داشته باشد.

نامزد های تجاری

این برنامه برای افراد ماهر و با تجربه در زمینه های کسب و کار در نظر گرفته شده است. افرادی که می خواهند کسب و کار جدیدی را شروع کنند، افرادی که قصد دارند شریک تجاری در کسب و کاری شوند و یا متقاضیانی که سعی دارند کسب و کاری را در استان یوکان به عهده بگیرند از این برنامه استفاده می کنند. متقاضیانی که قصد دارند از این برنامه استفاده کنند، باید آماده سرمایه گذاری در کسب و کار نیز باشند.

نیروی کار تاثیر گذار

این برنامه برای کمک به کارفرمایان جهت حمایت و پشتیبانی از نیروهای کار مهاجر و خارجی در نظر گرفته شده است. این نیروهای کار باید در مشاغل پاره وقت و مشاغلی که نیاز به مهارت و تخصص نمی باشد مشغول به کار شوند که نیاز زیادی به این افراد در منطقه احساس می شود.

متقاضیانی که تحت حمایت هستند باید پیشنهاد شغلی از کارفرمایان در استان یوکان دریافت کرده باشند. متقاضیان توجه نمایند که در زمان درخواست نیازی نیست در استان یوکان حضور داشته باشند.

هزینه های زندگی در یوکان

افرادی که قصد مهاجرت به استان یوکان را دارند باید از هزینه های زندگی در این استان آگاه باشند. زیرا هزینه های زندگی و تامین هزینه های آن بسیار مهم می باشد. هزینه های زندگی در این کشور نسبتا بالا می باشد. به طور متوسط میزان حقوق و دستمزد در این استان 45 هزار $ می باشد.

با این میزان حقوق شرایط زندگی راحت می باشد. هزینه های مسکن با توجه به نوع خانه و منطقه متفاوت می باشد. به طور کلی برای هزینه های مربوط به خانه باید مبلغی بین 120 هزار تا 191 هزار $ در نظر گرفته می شود. جهت مطالعه بیشتر در رابطه با هزینه های زندگی در کانادا پیشنهاد می شود مقاله هزینه زندگی در کانادا را مطالعه نمایید.

همان طور که مطالعه کردید اطلاعاتی در رابطه با مهاجرت به استان یوکان و شرایط مهاجرت به این استان به نگارش در آمده است. اگر شما متقاضی مهاجرت به کشور کانادا هستید پیشنهاد می شود مقاله کانادا را بهتر بشناسیم مطالعه نمایید. پیشنهاد می شود پیش از اقدام برای مهاجرت طی مشورت با متخصصان مهاجرتی بهترین روش را با توجه به شرایطتان برای مهاجرت انتخاب نمایید و سپس اقدامات لازم را انجم دهید.

کارشناسان و وکلاء موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت آمادگی دارند تا اطلاعاتی لازم را دراختیار متقاضیان قرار دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *