مهاجرت به کشور کانادا

بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی

در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت و هم چنین اخذ اقامت در بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی به دست آورید. در حالی که بسیاری از ما می دانیم که کانادا در سرتاسر جهان و در میان دانشجویان خارجی از سرتاسر نقاط جهان دارای متقاضیان بسیاری هست پس  دانستن این موضوع برای متقاضیان بسیار مهم هست که بدانند که بهترین شهرهای دانشجویی کانادا  کدام شهر ها هستند و برای متقاضیان برخی از معیارها  دارای اولویت هستند مانند امنیت، زیبایی، فرهنگ غنی و مقرون به صرفه بودن با این وجود گاهی اوقات با وجود داشتن تمام ویژگی های ذکر شده، این امکان وجود دارد که یک شهر به دلیل عدم فعالیت های جالب و سرگرم کننده به این اشخاص اجازه می دهد که  برای چه مدت می توانند مشغول به تحصیل باشند و اوقات فراغت خود را در این شهر ها بگذرانند.در اداه این مقاله به بررسی و ارزیابی بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی خواهیم پرداخت.

بررسی سطح زندگی و تحصیل در شهر مونترال

در حال حاضر مونترال به عنوان بزرگترین شهر  محسوب می شود به صورتی که در رتبه بندی جهانی سازمان QS این شهر به عنوان بهترین شهر دانشجویان در سال 2016جای گرفته است هنگامی که یک شهر به طور مرتب در سطح بالاترین شهرها باشد که دارای بهترین  دانشگاه ها باشد حتما یک انتخاب خوب و مطمئن می باشد.

از جله مهم ترین مزایای زندگی دراین کشور می توان به مواردی نظیر ترویج زبان فرانسوی ، منابع طبیعی فراوان که عمدتا به و وجود بزرگ ترین جشنواره های سرگرمی و کمدی در این کشور اشاره نمود.و این تنها یکی از عجایب فرهنگی فراوانی است که چشم انداز فرهنگی غنی از شهر را نشان می دهد.
یکی دیگر از ویژگی های غیر قابل انکار این شهر بزرگ دانشجویی، سیستم حمل و نقل عمومی شگفت انگیز در این کشور هست که به علت وجود سیستم اتوبوس کارآمد در این شهر می باشد که در این شهر بیش از 200 مسیر  اتوبوس وجود دارد.و وجود مترو؛ در این کشور منجر به مقرون به صرفه شدن مسافران می شود ، سیستم حمل و نقل بسیار یکپارچه  در این شهر به دانشجویان این امکان را می دهد از هر نوع سیستم  ترابری در این کشور با یک بلیط واحد استفاده کنند.

بررسی سطح زندگی و تحصیل در شهر تورنتو

بدون شک دومین شهر پر اهمیت در این کشور شهر تورنتو می باشد که همه ساله همراه با مونترال، در فهرست بهترین شهرهای دانشجویی در سرار جهان به شمار می روند.

شهر تورنتو که از نظر رتبه بندی در رتبه 13 در جهان قرار دارد، دارای سه دانشگاه با رتبه های عالی در سطح جهان هست  شهر تورنتو که به عنوان یک شهر تجاری بزرگ بین المللی می باشد که مورد توجه متقاضیان تحصیل در این کشور می باشد هم چنین وجود کسب و کار های فراوانی برای بسیاری از دانش آموزان بین المللی می باشد، مانند وجود فرصت های شغلی تمام وقت یا نیمه وقت در این کشور

بررسی سطح زندگی و تحصیل در شهر ونکوور

شاید شهر ونکوور به اندازه دو شهر مونترال و تورنتو قابل اهمیت نباشد اما بدن شک به عنوان یکی از بهترین شهرهای دانشجویی کشور کانادا شناخته می شود ؛ که در آخرین رتبه بندی سازمان QS به همراه شهر تورنتو در جایگاه  13 برترین دانشگاه های جهان است. این شهر دارای دو دانشگاه می باشد که دارای برترین رتبه های خوب در سطح جهان می باشند . طبعیت زیبا و وجود کوههای Grouse، Seymour و Cypress  منجر به جذابیت این شهر شده چرا که این مناطق بعث به وجود آمدن تعدادی از فعالیت های محبوب ماجراجویی مانند ورش جذاب اسکی شده است.

حتی به غیر از این گونه فعالیت های سرگرم کننده کهدر خارج از این شهر وجود دارد ، حتی در  مراکز این شهر  مراکز تفریحی بسیاری وجود دارد  مانند مراکز فرهنگی شهر،  که در زمینه تئاتر و هم چنین موسیقی  به فعالیت می پردازند.

بررسی سطح زندگی و تحصیل در شهر اتاوا

شهر بعدی در فهرست بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی پایتخت این کشور  شهر اتاوا است در این شهر دو زبان اصلی انگلیسی و فرانسه رایج هست که هر دو زبان از جمله اصلی ترین زبان های رایج در این کشور هستند .این شهر از جمله شهر هایی می باشد که دارای تنوع و جمعیت بسیار جهانی است.
وجود کانال ریدو  در این شهر باعث تمایز این شهر به نسبت سایر شهر های موجود در جهان شده است که دارای قدیمی ترین کانال های مداوم در آمریکای شمالی است. این کانال که از جمله مهم ترین میراث جهانی است. که باعث جذب مهاجرین زیادی شده است ، موزه تاریخ کانادا و ساختمان پارلمان نئوگوتیک  از جمله از مهم ترین مراکز دیدنی در سطح این کشور هستند.
هم چنین این شهر  برای متقاضیان تحصیل بسیار مناسب می باشد چرا که این شهر  دارای دو دانشگاه  با رتبه های جهانی می باشد و دانشجویان بین المللی این امکان را دارند، که وام بگیرند و به بورس تحصیلی  نیاز دارند تا بتوانند مطالعات خود را تامین کنند، و در نهایت احساس امنیت می کنند.

بررسی سطح زندگی و تحصیل در شهر کبک

شهر کبک از جمله زیباترین  و بهترین شهرهای دانشجویی در سطح جهان می باشد  که با 55 سال قدمت از جمله مکان های خوب و اصلی برای زندگی و تحصیل در کانادا  به شمار می رود.
این شهر هم از لحاظ فرهنگی پیشرفت چشم گیری داشته و یک شهر مناسب برای پرورش هنر قلمداد می شود ،
همچنین این شهر دارای سه دانشگاه می باشد که از لحاظ رتبه بندی ارائه شده توسط سازمان  QS  دارای جایگاه خوبی می باشند و یک مکان مناسب برای تحصیل دانشجویان به شمار می آید.

با توجه به اتمام مقاله بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل و زندگی و در صورتی که شما هم علاقه مند به مهاجرت به این کشور زیبا و پیشرفته شدید این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر سرمایه گذاری در کانادا و یا مهاجرت تحصیلی به کانادا به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *