مهاجرت کاری فنلاند

10 شغل پردرآمد در فنلاند

10 شغل پردرآمد در فنلاند

داشتن اطلاعات کافی از 10 شغل پردرآمد در فنلاند در سال 2023 برای افرادی که قصد مهاجرت کاری به این کشور پیشرفته را دارند امری ضروری محسوب می شود. به دلیل مناسب بودن شرایط کار و زندگی در کشور فنلاند، افراد زیادی اقدام به کسب ویزای کار این کشور می کنند تا با موفقیت وارد بازار کار این کشور شوند و سپس اقامت فنلاند را دریافت کنند. در ادامه کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا شما عزیزان را علاوه بر 10 شغل پردرآمد در فنلاند، از شرایط کار 10 شغل پردرآمد در فنلاند و سایر موارد مرتبط آشنا سازند.

جراح ارشد در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

یک جراح ارشد به عنوان رئیس پزشکی و اداری بیمارستان که رئیس ریاست اداری کلیه امور مربوط به عمل جراحی به شمار می رود، فعالیت می کند. با تمرکز بر نظارت روزانه بخش جراحی، جراح ارشد نقش اساسی مدیریت یک تیم در بیمارستان دارد. غالباً، یک جراح ارشد به عنوان مربی آموزشی، آموزش جراحان جدید و کار با سایر همکاران بخش جراحی به به عهده دارد. یک جراح ارشد بخش جراحی یک بیمارستان را سازمان دهی می کند. جراح ارشد علاوه بر تعیین اهداف مرتبط با کیفیت، به مدیریت مالی نیز مشغول است. مدیریت تعداد بیماران و انجام یک عمل کارآمد از جمله وظایف مهم یک جراح ارشد در کشور فنلاند است است. متوسط درآمد جراحان ارشد در کشور فنلاند ماهانه 22400€ (یورو) می باشد.

در جدول زیر به الزامات و شرایط کار به عنوان جراح ارشد در فنلاند اشاره شده است:

الزامات تحصیلیداشتن مدرک کارشناسی ارشد در رشته جراحی
کسب مدارک آموزش عمومی جراحی
توانایی های فردیداشتن توانایی برقراری ارتباط با تمام افراد
داشتن توانایی های لازم برای مدیریت بخش
داشتن مهارت های مورد نیاز برای مدیریت مالی و سازمان دهی جراحان و سایر همکاران

شرایط کار و درآمد متخصصان قلب و عروق در فنلاند

یک پزشک یا متخصص قلب و عروق اختلالات و بیماری های سیستم قلبی عروقی را معاینه و معالجه می کند. این متخصصان اختلالات بیماران را با کمک تصاویر تشخیصی و رکوردهای الکتروکاردیوگرافی تشخیص می دهند. به طور کلی متخصص قلب و عروق مراقبت های پزشکی را به بیماران بالغ که از بیماری قلبی و یا قلبی عروقی رنج می برند ارائه می دهد. متخصص قلب و عروق در تشخیص، معالجه و پیشگیری از بیماریهای قلبی و یا قلبی عروقی از طریق روشهای غیر تهاجمی یا در صورت لزوم مداخله متخصص جراحی هستند تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

از مسئولیت های اصلی متخصصان قلب و عروق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره با بیماران برای درک علائم و نگرانی های سلامتی آنها
 • تجویز تست ها، درمان ها و یا جراحی در صورت لزوم
 • نگهداری یادداشتهای دقیق از قرارهای ملاقات با بیماران، از جمله نظرات، آزمایشها و یا روش های درمانی تجویز شده و نتایج آزمایش
 • انجام آزمایشات برای بررسی سلامت قلب بیماران و یا سیستم های قلبی عروقی
 • تفسیر نتایج آزمون برای تعیین چگونگی عملکرد قلب و قلب و عروق
 • استفاده از تجهیزات تصویربرداری پزشکی مانند اسکنرهای CT و MRI، برای تشخیص و درمان بیماری های قلبی و یا قلبی و عروقی
 • تجویز دارو برای درمان بیماری های قلبی و قلبی و عروقی
 • ارائه پشتیبانی و توصیه به بیمارانی که مراقبت طولانی مدت دارند
 • در صورت لزوم آموزش و ارائه پشتیبانی آموزشی به کارمندان

متخصصان قلب و عروق یکی از پردرآمد ترین مشاغل در فنلاند هستند که در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند قرار گرفته اند و می توانند به طور متوسط 19900€ (یورو) در ماه درآمد داشته باشند.

متخصصان اورولوژی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

متخصص اورولوژی پزشکی است که در معالجه بیماری ها و حفظ سلامتی اندام تناسلی مردان و همچنین مجاری ادراری در زنان و مردان تخصص دارد. به عنوان یک متخصص اورولوژی، افراد می توانند به بیمارانی که در کلیه، غدد فوق کلیوی و مثانه مشکل دارند کمک کنند. متخصصان اورولوژی همچنین ممکن است بیماران مرد که در ارگانهای تولید مثل خود از جمله پروستات و دستگاه تناسلی خارجی دارای مشکل هستند، معالجه کنند. به طور کلی متخصصان اورولوژی در تشخیص و درمان بیماری ها و شرایط دستگاه ادراری زن و مرد و دستگاه تناسلی مردان تخصص دارند. فعالیت یک متخصص اورولوژی بر کلیه ها، رحم، مجرای ادراری، مثانه و تمام ارگان های تولید مثل مرد متمرکز است. برای تبدیل شدن به یک متخصص اورولوژی در فنلاند، کسب مدرک تحصیلی معتبر در این زمینه الزامی می باشد. درآمد یک متخصص اورولوژی در فنلاند به طور متوسط 17700€ (یورو) در ماه می باشد. همچنین برای اطمینان خاطر متقاضیان حداقل و حداکثر درآمد متقاضیان نیز بررسی شده است.

حداقل و حداکثر درآمد در فنلاند

جراحی تروما یکی از 10 شغل پردرآمد در فنلاند

جراح تروما یک متخصص حرفه ای و متخصص پزشکی است که جراحی های اورژانسی را بر روی بیماران مبتلا به صدمات حاد و بیماری انجام می دهد. جراح تروما به طور معمول در بخش اورژانس کار می کند و فعالیت آنها بر روی بیمارانی که دچار جراحات اساسی شده اند، متمرکز می باشد. برای تبدیل شدن به یک جراح تروما موفق، افرادی باید بسیار ماهر و آموزش دیده باشند و قادر به کار با ابزارهای مختلفی از جمله گیره جراحی، لیزرهای جراحی و نرم افزارهای پزشکی باشند. متقاضیان همچنین باید مایل باشند که به کار در شیفت های طولانی و نامنظم، که به طور معمول بسیاری از صدمات در شب رخ می دهد، انجام دهند و تحت محدودیت زمانی شدید جراحی کنند.

از مهمترین مسئولیت های یک جراح تروما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بررسی بیماران، ارزیابی های اولیه و سؤال از بیماران و اعضای خانواده در مورد شکایات، علائم و سابقه پزشکی
 • انجام تست های تشخیصی و تعیین اینکه کدام ابزار و روش های جراحی بهترین هستند.
 • انجام اقدامات اضطراری
 • انجام جراحی های حساس
 • استفاده از انواع ابزارهای پزشکی مانند گیره جراحی، لیزر و نرم افزارهای پزشکی
 • همکاری با سایر جراحان متخصص برای تثبیت بیماران در شرایط بحرانی
 • هماهنگی پرستاران، دستیاران، متخصصان بیهوشی، متخصصان و سایر کادر پزشکی مورد نیاز جراحی

در کشور فنلاند جراحان تروما می توانند به طور متوسط 17200€ (یورو) در ماه درآمد داشته باشند.

کار در کشور فنلاند به عنوان روانشناس ارشد

روانشناسی شامل تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک رفتار انسان و فرآیندهای ذهنی است. روانشناسان ارشد جهت گیری، انجام مطالعات تحقیقاتی و تدوین سیاست ها برای یک گروه روانشناسی ارائه می دهند. این متخصصان به طور معمول دارای مدرک دکتری در روانشناسی و همچنین چندین سال سابقه کار هستند. برای کار در کشور فنلاند به عنوان یک روانشناس ارشد، کسب مجوز کار الزامی است.

در جدول زیر به طور دقیق تر به اطلاعات ضروری کار در کشور فنلاند به عنوان روانشناس ارشد اشاره شده است:

آیتمشرح
آموزش لازممدرک دکترا در روانشناسی یا رشته مرتبط
سایر الزاماتکسب مجوز دولتی برای اشتغال به عنوان روانشناس ارشد
رشد شغلی پیش بینی شده (2018 تا 2028 میلادی)14% برای همه روانشناسان
حقوق متوسط در فنلاند در سال 2023€16500 (یورو) در ماه

یک روانشناس ارشد مسئولیت بالایی دارد. به عنوان سرپرست گروه، روانشناسان ارشد می توانند مسئولیت روند بررسی و تصدیق استخدام های جدید را بر عهده بگیرند. کلیه سیاستهای درمانی، مطالعات و مراحل تحقیقاتی ممکن است نیاز به ارزیابی و تأیید روانشناس ارشد داشته باشد. روانشناسان ارشد همچنین مطابق تحقیقات این گروه مسئول ایجاد برنامه های درمانی جدید و مؤثر هستند.

متخصص بیهوشی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

متخصص بیهوشی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

متخصص بیهوشی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند قرار گرفته اند زیرا افرادی که در این زمنیه تخصص دارند می توانند از مزایا و حقوق بسیار خوبی بهره مند شوند. با افزایش جمعیت و افزایش سن مردم فنلاند و با پیشرفت و توسعه در مراقبت های بهداشتی مردم می توانند زندگی طولانی تر و سالم تری داشته باشند، زیرا نیاز به متخصصان بیهوشی همچنان افزایش می یابد. در حقیقت، پیش بینی می شود که حوزه بیهوشی و پزشکی به طور کلی سریعتر از بسیاری از زمینه های شغلی دیگر در کشور فنلاند رشد کند.

به طور کلی، متخصص بیهوشی پزشکی است که قبل از عمل، حین و بلافاصله با انجام عمل جراحی یا پزشکی با انجام بی حسی مناسب و نظارت بر بیمار در مورد واکنش ها و عوارض و اطمینان از آسایش و مدیریت درد از بیمار مراقبت می کند. متخصص بیهوشی قبل از عمل برای ارزیابی وضعیت بیمار و بررسی تاریخچه پزشکی با بیمار ملاقات می کند. متخصص بیهوشی همچنین روند کار را توضیح می دهد تا بیمار بداند چه انتظاری باید داشته باشد. درآمد متخصصان بیهوشی در کشور فنلاند به طور متوسط 14100€ (یورو) در ماه است.

شرایط کار پزشکان پرتودرمانی در فنلاند

پزشکان پرتودرمانی با انجام آزمایش های پرتودرمانی، سرطان و سایر بیماری ها را در بیماران درمان می کنند. رادیوتراپیست ها همچنین از بیماران و اعضای خانواده که در طی یک روند بسیار استرس زا قرار دارند، پشتیبانی عاطفی می کنند.

وظایف اصلی این افراد عبارتند از:

 • با استفاده از تجهیزات پرتودرمانی مطابق با روش ها و معیارهای تعیین شده، مقادیر پرتودرمانی را در قسمت های خاص بدن تجویز می کنند.
 • برنامه های درمانی را به بیمار توضیح می دهند و به سؤالات مربوط به درمان پاسخ می دهند.
 • برای محافظت از بیمار و خود در مقابل قرار گرفتن در معرض تابش از اشعه، اقدامات ایمنی را دنبال می کنند.
 • برای اطمینان از ایمن بودن و درست کار کردن از ماشین آلات، آزمایش می کنند.
 • برنامه های رایانه ای را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که دوز صحیح پرتودرمانی در ناحیه مناسب بدن بیمار انجام می شود.
 • دستگاه را برای درمان بیمار با پرتودرمانی آماده می کنند.
 • بیمار را زیر نظر می گیرند تا از واکنش های غیر معمول در مورد درمان مطلع شوند.
 • سوابق تفصیلی از درمان را نگه می دارند.

پزشکان پرتودرمانی در کشور فنلاند می توانند به طور متوسط 13900€ (یورو) در ماه درآمد داشته باشند.

درآمد پزشکان رادیولوژی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

پزشکان رادیولوژی پزشکانی هستند که با استفاده از تکنولوژی تصویربرداری ها را برای تشخیص و بیماری های درمان و صدمات انجام می دهند. رادیولوژیست ها برای معالجه بیماران با پزشکان دیگر مشورت می کنند. غالباً، رادیولوژیست هرگز در واقع با بیماران در تعامل نیست و در عوض نتایج تست های انجام شده توسط تکنسین ها را تفسیر می کنند و سپس با پزشک اصلی بیمار مشورت می کند. پزشکان رادیولوژی در فنلاند در بیمارستان ها، کلینیک و مطب های خصوصی فعالیت می کنند. دفتر آمار کار گزارش می دهد که پیش بینی می شود تقاضا برای پزشکان و جراحان از جمله رادیولوژیست ها تا سال 2023 میلادی 19% افزایش یابد و سالانه بیش از 15000 فرصت شغلی جدید ایجاد شود. طبق منابع آنلاین، متوسط ​​حقوق ماهانه پزشکان رادیولوژی در فنلاند حدود 13500€ (یورو) است.

درآمد متخصصان زنان و زایمان در فنلاند

متخصصان زنان و زایمان متخصصان مراقبت های پزشکی هستند که شرایط زنان و زایمان را تشخیص داده و معالجه می کنند و همچنین بیماران را در زمینه کنترل تولد و باروری توصیه می کنند. این افراد ممکن است دارای مطب های خصوصی باشند یا در کلینیک های بهداشت زنان، بیمارستان ها یا سازمان های خیریه کار کنند.

مسئولیت های متخصصان زنان و زایمان در کشور فنلاند شامل موارد زیر است:

 • انجام معاینات سالانه و منظم بر روی بیماران برای تشخیص شرایط مختلف زنان و زایمان
 • ضبط و به روز کردن تاریخچه پزشکی بیماران
 • ارائه مشاوره به بیماران در مورد گزینه های مناسب برای کنترل تولد
 • انجام آزمایشات تشخیصی مختلف بر روی بیماران، از جمله پاپ اسمیر، آزمای STD ، سونوگرافی، آزمایش خون با مشخصات هورمون، کولپوسکوپی و بیوپسی آندومتر
 • توضیح نتایج آزمایش ها، تشخیص و گزینه های درمانی برای بیماران
 • انجام جراحی و روشهای زنان در مورد بیماران
 • در صورت لزوم همکاری با سایر متخصصین مراقبت های بهداشتی
 • آموزش بیماران در مورد مسائل بهداشت باروری و پیشگیری از بیماری

درآمد متخصصان زنان و زایمان در فنلاند در یک ماه می تواند به طور متوسط به 14000€ (یورو) برسد.

پزشکان بیماری عفونی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند

در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند زیرا درآمد این پزشکان نیز مانند اکثر متخصصان مراقبت های بهداشتی بسیار بالا می باشد. پزشکان بیماری های عفونی دانش و علم گسترده ای در پزشکی داخلی دارند و در تشخیص و درمان بیماری های عفونی تخصص دارند. آنها بر نحوه شیوع بیماری ها، نحوه مبارزه و مقابله بدن با بیماری ها و چگونگی کنترل آنها متمرکز هستند. یک پزشک بیماری های عفونی در پیشگیری و درمان بیماری های واگیر تخصص دارد و از پیشگیری، تشخیص، درمان و بهبودی مناسب بیماری اطمینان کسب می کند.

پزشک بیماری های عفونی برای تعیین دوره مناسب درمان با بیماران مشورت می کند و آزمایشات را برای تعیین میزان بیماری یا کمک به تشخیص بیماری توصیه و دستور می دهد. درآمد پزشکان بیماری عفونی در بین 10 شغل پردرآمد در فنلاند به طور متوسط 11500€ (یورو) در ماه است. شما عزیزان اگر به فکر کسب ویزای کار در کشور فنلاند و مهاجرت کاری به فنلاند هستید و قصد دارید از شرایط و هزینه های این امور اطلاعات کافی کسب کنید می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *