مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » کاریابی در صربستان

کاریابی در صربستانکاریابی در صربستان

درباره ی شرایط کاریابی در انگلستان چه می دانید؟ آیا در این مورد اطلاعات کافی دارید؟ شرایط کاری صربستان چگونه است؟ آیا صربستان وضعیت مطلوبی در زمینه های تجاری و بازرگانی دارد؟ آگاهی شما در مورد انواع شغل در این کشور چقدر می باشد؟ شرایط کارآفرینی در انگلستان به چه صورت می باشد؟ آیا پیدا کردن شغل مورد نظر در صربستان کار آسانی می باشد؟ شرایط سکونت در صربستان چگونه می باشد؟ اقامت در صربستان برای افراد مختلف چگونه است؟ آیا مردم صربستان در راه بهبود شرایط کاری این کشور تلاش می کنند؟ چگونه می توان در صربستان به راحتی کار پیدا گرد؟

برای کسب اطلاعات درباره ی کاریابی در صربستان با ما همراه باشید.

درباره ی کشور صربستان

این کشور در اروپا دارد و از جلگه های زیادی را در بر گرفته است. همسایه های این کشور از بخش جنوبی جمهوری مقدونیه، در بخش شمالی مجارستان، در قسمت شرقی بلغارستان و رومانی و از بخش غربی بوسنی و کرواسی می باشند.

پایتخت این کشور اروپایی بلگراد می باشد. بیشتر مساحت صربستان از جنگل تشکیل شده است. از مهم ترین رود های این کشور می توان به بگج و ساوا اشاره کرد.

متوهیا . کوزوو استان های خود مختار صربستان هستند؛ اما در کل این کشور به 29 ناحیه و یک پایتخت تقسیم شده است.

مذهب های این کشور کاتولیک و ارتودوکس می باشند. نووی ساد و نیش از شهر های مهم کشور صربستان می باشند.

نوع حکومت صربستان جمهوری پارلمانی است و واحد پول این کشور اروپایی دینار صربستانی می باشد. جمعیت این کشور تقریبا به 8 میلیون نفر می رسد و لازم به ذکر است که اکثر مردم صربستان به زبان صربی صحبت می کنند.

شرایط کاریابی در صربستان

نخست وزیر کشور صربستان از طریق بستن قرارداد با شرکت آمریکایی “ان اس آر” اقدام به بهبود وضعیت کاری این کشور و ایجاد هزار و پانصد شغل کاری کرد. این شرکت با امضای قرارداد، باعث جذب سه هزار و ششصد کارمند دائمی در صربستان شد.

کار در صربستان

مدیر دفتر ملی استخدام صربستان با داشتن برنامه ی باز آموزی متخصصان و مهندسان برای ایجاد شغل های بسیار مفید و زیادی تلاش می کند.

 

کارآفرینی در صربستان

آقای “یوروس میجالکوویچ” که از موفق ترین کارآفرینان کشور صربستان می باشد، با ساختن یک برنامه بازی موبایل که روزانه دوازده هزار نفر این بازی را انجام می دهند باعث ایجاد شرایط شغلی بسیار زیادی شده است. وی عقیده دارد که با تلاش و داشتن اراده می توان شرایط کاری صربستان را آباد کرد و همچنین از رفتن دوستان و نزدیکان خود از این کشور به دلیل کمبود شغل بسیار ناراحت است.

نهاد های زیادی در حال افزایش شرایط شغلی با برنامه ها و طرح های خوب هستند.

شرایط سکونت و پیدا کردن شغل مورد نظر در صربستان

شرایط سکونت و پیدا گردن شغل در انگلستان از طریق مقررات اشتغال خارجی ارائه می شود.

کار در صربستان

افرادی در صربستان وجود دارند که مالک سازمان های قانونی می باشند اما از این راه درآمدی ندارند. این مالکان و روسا در جلسه های تجاری در کشور صربستان شرکت می کنند اما قصد درآمد زایی ندارند.

 

کار در صربستان

قوانین، مقررات و شرایط کار در صربستان توسط موافقتنامه های بین المللی و سازمان کار بین المللی تنظیم و ثبت شده. کشور صربستان در رشته های فنی، آموزش و پژوهش با کشور های معتبر بین المللی همکاری مطلوبی دارد.

 

اقامت در صربستان

افراد مختلفی می توانند برای انجام کار های مذهبی و یا انجام کار های خیر خواهانه و بشر دوستانه و کمک های مردمی به صربستان بروند و از این راه ایجاد شغل کنند. همچنین افرادی در صربستان هستند که برای سازمان های دفاعی و پلیسی کار می کنند که وظیفه ی آنها حفاظت از کشور و مرز های صربستان و ایجاد امنیت می باشد که برای این کار ها آموزش می بینند.

 

افرادی که در شرکت های حمل و نقل مانند شرکت های هواپیمایی، کشتی رانی و یا راه آهن مشغول به کار هستن و یا از اعضای یک سازمان نجات برای مثال آتش نشانی و یا کمک رسانی به مردم می باشند، می توانند در کشور صربستان به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنند و مشغول به کار شوند.

افرادی که در رشته های ورزشی، کار های علمی، هنری و فرهنگی در کشور صربستان فعالیت دارند می توانند جهت اخذ اقامت صربستان به سازمان های مجاز و سازمان های دولتی مراجعه کنند.

اگر فردی از کشور های حوزه ی اتحادیه اروپا به صربستان برود، می تواند به صورت همیشگی و یا موقت در این کشور ساکن باشد. این افراد می توانند در کشور صربستان به کار، تحصیل و انجام کار های مختلف بپردازند و حتی حقوق بیکاری دریافت کنند.

کاریابی در صربستان
4.8 (96%) 5 votesدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *