مهاجرت تحصیلی ترکیه

پزشکی حاجت تپه ترکیه

پزشکی حاجت تپه ترکیه

ترکیه دارای تراز علمی بالا میباشد.این دانشگاه که یکی از معتبرترین دانشگاه های با تراض علمی بسیار بالا میباشدو مکان ساخت این دانشگاه در پایتخت ترکیه واقع شده است .پزشکی حاجت تپه ترکیه از لحاظ فاکتور تحصیلی از نظر ریشه ای و پایه ای این دانشگاه دارای رتبه حائز اهمیت و جایگاه خوبی در دنیا دارد و در رنکینگ دانشگاه های داخلی ترکیه با فاصله زیاد در جایگاه اول این دانشگاه ها قرار دارد.

شرایط  و ضوابط تحصیل پزشکی در دانشگاه حاجت تپه

این دانشگاه و مرکز اموزشی نامی و سر شناس و دارای اعتبار حاوی دو پردیس آموزشی با کلاس بالا میباشد . پردیس اول در شهر آنکارا پایتخت سیاسی کشور ترکیه  بنا شده و  در بر گیرنده مرکز اصلی رشته پزشکی میباشد ، و نام دومین  پردیس   Beytepe می باشد، که  واقع در سیزده کیلومتری(حدود هشت مایلی) مرکز شهر آنکارا میباشد  مساحت این دانشگاه حدود  شیصد  هکتار  معادل تقریبی  هزارو چهارصدو هشتاد جیریب  هست  که در برگیرنده جنگل و زمین سبز هم میباشد.

و  دربرگیرنده دانشکده های  حقوق و مهندسی،آموزش پرورش ، هنرهای زیبا، و سایرعلوم می باشد.  به غیر از این دو پردیس اصلی دانشگاه که ذکر شد این دانشگاه در برگیرنده  یک مدرسه ی خدمات اجتماعی هم میباشد که  که در منطقه  Keçiören  واقع شده و ای دانشگاه بزرگ در بر گیرنده یک هنرستان هنرهای زیبا هم میباشد که به صورت دولتی  در آنکارا ترکیه اداره میشود و از سال هشتاد دو میلادی وابسته به دانشگاه حاجت تپه کشور ترکیه میباشد و مکان این هنرستان در پردیس Beşevler این دانشگاه بزرگ میباشد .

جایگاه و رتبه این داشگاه در دنیا

طبق رتبه بندی دانشگاه ها در سال دو هزارو ده میلادی که بر اساس عملکرد تحصیلی (URAP)سنجیده میشود دانشگاه حاجت تپه ترکیه در جایگاه سیصدو نود و نه دنیا  و رتبه نخست در میان  دانشگاه های کشور تر کیه را دارد. در این  سال  و در رتبه بندی دانشگاه ها   QSکه حوزه فعالیتش در  زمینه ی پزشکی و علوم زیستی میباشد در جایگاه  دویستو هشتادو پنج دنیا  قرار دارد و در رتبه بندی SCImagoir  در سال دو هزارو ده در جایگاه سیصدو پنجاه و چهار جهان ،  ودر میان کشورهای اروپا غربی در رتبه یکصدو چهارده میباشد  ودر کشور ترکیه در جایگاه یک و در زمینه ی  علوم بهداشتی در جایگاه یکصدو بیست و دو در دنیا را دارد.

در مشخصه و فاکتور از لحاظ  محلی  این دانشکده ، به عنوان بهترین دانشگاه در کشور در جایگاه نخست قرار دارد.و بر طبق حداقل نمره ی قبولی  مورد نیاز برای پذیرش و  ثبت نام در دانشگاه های پزشکی  ،  ودر دهه اخیر دانشگاه دانشگاه حاجت تپه در بالاترین سطح در بین مدارس دولتی میباشد.

چشم اندازهای تاسیس دانشگاه حاجت تپه  

هدف اصلی از تاسیس این دانشگاه  ایجاد و ساختن  یک مکان و  جایگاه با چشم اندازی  برای  مردم و  برای تغیر یافتن به شخصی تعیین کننده ومستقل و  با انگیزه  می باشد و رسیدن به  جایگاهی که توان  از پس مشکلات بر امدن  را به وسیله دانش و تجربیات به دست امده ای هست  که اشخاص به شخصی با انگیزه و با پشتکار  و پایبند به اصول  پزشکی ،تغیر یابند .

به جز این موارد انتظار  این هست  که پزشکان  برای  کسب بهترین منافع کشور و شرافت انسانی خود را با یک  دیدگاه صادقانه و  نگرش و عمل به کار مسئولانه  برای خدمت به بیماران خود به دست اورند . طبیبان و پزشکان در راه و  راستای گسترش  ایجاد فرصت در زمینه گسترش استانداردهای بیشتر و  بالاتر علم و خدمت برای جامعه خود  میباشند. شما هم میتوانید جهت کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر   در زمینه شرایط تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه حاجت تپه کشور ترکیه با مشاورین و وکلای  مجرب و زبده موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به سایت این موسسه . مراجعه فرماید.

Related Posts

یک دیدگاه برای “پزشکی حاجت تپه ترکیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *